0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (1,169 puan) tarafından

Ebrar 17 buçuk aylık. Daha 18 ayını doldurmasını bekleyecektim ama şu aralar çok bağımlı oldu gün içinde meme diye ağlıyor. Bugün meme diye bağıra bağıra ağladı sinirlendim emziğinin ucunu kestim

Aldı ağzına evirdi çevirdi çıkardı taktı beğenmedi. Eeh olmuş annecim meme gitti artık dedim
Attım yere o da aldı yerden dış kapıya koştu çöp kutusu orda attı kendisi dışarı. Şimdi ilk defa emziksiz uyutmaya çalışıyorum. Çok zorlanmam inşallah yedek emziği de var ama karar verdim hiç dönmeyim demi. 

7 Cevaplar

0 oy
(94 puan) tarafından
Benim oglum da surekli memme diye agliyordu. 16 aylik daha ama fazla bagimli oldu son zamanlarda. Simdi uykudan uyanir uyanmaz agzindan alip sakliyorum. Eline de meyve tutusturuyorum, abur cubur yemek derken unutuyor. Emzikle uyumaya alistiysa delirmen an meselesi olabilir. 
(1,169 puan) tarafından
Benimkide bu aya kadar öyleydi uyanır uyanmaz ağzından alıp saklardım gün içinde aklına gelmezdi. Şimdi beşiğine gidiyor orda olur emziği hep meme diye ağlıyor. Bakalım şimdi uyudu ama mırıldanıyor
(94 puan) tarafından
Uyurken ver bari. Simdi diş cikartma dönemi ateslenirse aglarsa emziksiz yine durmaz.
(1,169 puan) tarafından
Diş çıkartmıyor bitti hepsini çıkardı
(94 puan) tarafından
Hadi ya maşallah
-Reklam-
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Dönme canım bencede 
(1,169 puan) tarafından
Kestiğim için vicdan yaptım ama bişey olmaz he rhalde
(16,490 puan) tarafından
Hiçbişi de olmaz cnm
Bende 15 gün önce memedem kestım çok vicdan çektim ama olmuodu artık fazla bağlanmştı
(1,169 puan) tarafından
Ay bide gerçek memeden kesmesi var :D timam canım sağolasın
0 oy
(150 puan) tarafından
Benim kızımda 2yasinda bıraktı emziği arı götürdü diye kandirmistim bı dahada hiç çıkartip vermedim unuttu öylece 

Uyuturken başlarda  sıkıntı oluyor ama alışıyor zamanla
(1,169 puan) tarafından
Bende uykusundayken korkuyorum bakıyım gece belli olacak o da herhalde
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Aynı dert bendede var 22 aylık olcak nasıl biraktircam acaba gün içinde emzik istemiyor ama uykuda kesinlikle olcak yoksa uyumuyor gece falan uyandığında emzik düştüyse ağzından bulup tekrar alıyor ağzına bulamazsa agliyor
(1,169 puan) tarafından
Bende baktım alıştı iyice aklı ermeden keseyim istedim ya inşallah zor olmaz
(3,099 puan) tarafından
Bende biraktircam da nasıl olcak bakalim
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Canım hiç verme kesmek konusunda kesin kararlıysan. Zorlanırsa da 2 3 gün zorlanır alışır benim kız da gündüz değil ama uyurken çok ihtiyaç duyuyordu 3 gece  mızırdandı  4.gün alıştı 
(1,169 puan) tarafından
Aynen benimkide uykusunda isterdi sadece şu ara gündüzleri ağlamaya başladı sanırım dediğin gibi olacak. Bıraksın da çekerim 4 5 gün
(3,695 puan) tarafından
Oyle canım. Emzik ilk zamanlar kurtarıcımız ama sonra sıkıntı oluyo
0 oy
(97 puan) tarafından
Benim arkadaşımın çocuğunun ağzında yara olmuştu öyle kurtuldu onlar emzikten.
(1,169 puan) tarafından
O bahanesi olmuş bizde keserek bırakcaz bakalım inşallah
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Dönme sakın dişlerine zarar. Eşim Allah razı olsun o unutturdu gece bana eziyet ediyordu babasına bisey diyemiyordu gün icin de aramiyordu şükür mamayi da emzigi de biraktirdik 23 aylik 

:Dçenesi açıldı hiç susmuyor belki de emzik olmasaydı erken konuşacaktı emzik çok engelledi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 175 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 55 göst.
15 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysun27 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 60 göst.
29 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Gulsahh. (554 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 126 göst.
6 Nisan 2023 Aile kategorisinde Selinpoyraz (351 puan) tarafından soruldu

379,107 soru

11,348,230 cevap

34,813 kullanıcı

...