0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar makinam samsyng eco buble 9 kg 7 senelik makina, en güzel yumuşatıcıyı bile kullansam çamaşırlar da kokusu kalmıyor neden acaba deteejan da bingo kullanıyorum ,annemin kokusu hoşuma gitti diye o yumoşu aldım ama yinede banamısın demiyor sanki ıslak çamaşır gibi kokuyor, her yıkamada mutlaka makina kapağını açık bırakırım boşalttıktan sonra koku olmasın diye bıktım artık yumoşa verdiğim paraya üzülüyorum önerisi olan varmı

3 Cevaplar

0 oy
(913 puan) tarafından
Yani bı makine temizleyicisi kullandin mi canım o iç lastiklerini de iyice bı sil dene bende o kokuyu aldimmi hemen temizleyici yaparım makineye
-Reklam-
0 oy
(765 puan) tarafından
Makina temizleyiciler ile çalıştır bide karbonatlı şu ile güzelce Bi sil. Baya farkediyor. Eğer duzelmezse makina da sorun vardır.  Ben calgon kullanmaya başlayınca da düzeldi kokusu Bi ara benim makinada öyleydi 
(287 puan) tarafından
Ay benim.makinada öyle geçen gün temizleyicide  kullandım boş çalıştırdım yine aynısı calgon  mu kullansam? İse yarar mi
(765 puan) tarafından
Bende yaradı ama bilmiyorm ondan dolayı temizlediğim için mi
0 oy
(1,022 puan) tarafından
İlk olarak makinenin deterjan koyma kısmını çıkart onu yıka iyice ve o boşluk olan kısmında sil sonra makineye makine temizleyici dök ve boş çalıştır yıka 

Sonra deterjanın uzun süre önce aldıysan ve ağzı açıksa deterjanı ı değiştir deterjanı hava almasın 

Yumuşatıcını da çok çok fazla ağzına kadar koyma biraz eksik koy 

Ve çamaşırlarını yıka mis gibi oluyor 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 268 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mami (577 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 76 göst.
1 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 86 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu