0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi

Nisanın 8inde 2 yaşina girecek.

2_3 haftadır öğle uykusu uyumak istemiyor. Bazen çok yorulunca uyuyor ama çoğunlukla uyumuyor. 12.30da başlıyorum saat 2 ye kadar uğraşıyorum uyumazsa kaldırıyorum uyumaz zaten o saatten sonrada.

En azından o öğlen uyuyunca bende biraz dinleniyordum. Napcam şimdi bilmiyorum

.
Eklemede yapayım eşim 5te işten geliyor . Uyumadimi vakitler o gelene kadar artık şaşiyorum ne yapsak diye. Bende bunaliyorum

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benimde 2 yaşına girecek nisanda geçenlerde bir iki hafta öğlen uyumak istemedi bende zorlamadim akşam da 8 9 gibi uyuyordu erkenden o iki haftanın sonunda bu sefer kendi uyumak istedi sanırım öyle değişiyorlar arada uyku gerilemesi falan mı anlamadım gitti 
tarafından
Bende alışir diye korkuyorum. Yani alışirda bir daha uyumak istemezse diye.
Valla benimkinin kendisinin uykusunun gelecgini hiç sanmıyorum. Ben uyutmasam gece 2ye kdr oturur. Bebekliginden beri hiç uyku belirtisi vermez
tarafından
O zaman zorla da olsa uyut uyumayınca çok huysuz oluyorlar vallahi
tarafından
Sorma valla akşama kadar napcaz bilmiyorum. Oyun oynamaktanda sıkıldim. Zorlada uyumuyoki bekler öyle ;) 12.30da yatırdım saat 2 oldu hala yatakta bekluyo öyle anne anne anne. En sonunda kaldırdım. Sinirlerim dayanmıyor. O uyumayinca bana sinirler geliyor
tarafından
Offf sorma oyun derdi bitmiyor zaten ☺ oyyy anne diyen dillerine maşallah ☺
-Reklam-
0 oy
(17,440 puan) tarafından
Daha erken değil mi. Her çocuğun fıtratı farklı gerçi. Ama mesela sabah kacta kalkiyo akşam kaçta yatiyo onları da yazarsan ona göre cevap verebiliriz 
tarafından
Evet ya benimkide doğduğundan beri asla sevmiyor. Mesela bazı arkadaşlarım bebekken diyorduki otomobille gezdir uyusun. Arabasıyla gezdir uyusun. Öyle bile uyumuyordu.
Malesef uyumayan bebek çok zor
Evet dışarı sürekli çıkıyoruz. Yaz kış demem hep çıkartırım. Hemen evin önu park. Dışarı çıkıp eve gelince daha güzel uyuyor ama bugün hava yağmurlu baya yağıyor. Çıkamadık.
(4,929 puan) tarafından
Aynen canim benimki de anlattigin gibi. Ben goturup yatirmasam hic uyku belirtisi falanda yok uyutmadigin gunlerde oldu oyle dolaniyo. Bizimki de bebek arabasinda ya da arabada asla uyumaz. Sehir disina ciktik 8 saatlik yolda bile uyumadi.
Bizim hava guzeldi sansimiza bende yaz kiz sabah aksam cikariyorum biraz enerjisini atiyo yoruluyo iyi oluyo.
tarafından
Benimkide öyle. Ailem başka memlekette ayda 2 kez gideriz. 1 saatlik yol inan bana zehir oluyor . Ne uyur ne oturur.
Zor valla. Baştan nasılsa hep öyle gidiyor
(4,929 puan) tarafından
Aynen canim bende o sebeple bi yere gitmiyorum. Fazla fazla yoruluyorum. Surekli hareket halinde bi yerleri kurcalamak ister bilmem ne.
Hayranim yani her yerde hemen uyuyabilen cocuklara.
tarafından
Bende bende
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Sakın bırakma:) 
tarafından
Napcam peki
(1,030 puan) tarafından
Yani 1 de değilde 3 te uyut yada daha erken kaldır yor onu benimkide Nisan'da 2 yaşına girecek denedim bırakmayı kız hic iş yapamıyorum he benim oğlan yaramaz sende durumlar ne bilmiyorum
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Çok küçük canım. Yatınca ne kadar uyuyo bir saat uyut. Fazlasına uyandır. 
(9,117 puan) tarafından
Benim oğlum 21 aylık. Akşam onda yatıyo sabah sekizde kalkıyor. Oniki gibi öğle uykusuna yatırırım bucuk gibi uyur ikide kalkar. Uyutmazsam çok huysuz oluyor burnumdan getiriyo sonra
tarafından
İşte benimkide öyle. Saat 8bucuga kadar nasıl vakit geçircez bilmiyorum artık. İnsan bir süre sonra oyun oynamaktan da sıkılıyor.
(9,117 puan) tarafından
Valla benim 3 aylık bi bebeğim daha var. Uyumazsa öğlen çıldırırm. Uyumayı sevmiyo ikisi de.
tarafından
Bebekkende böyleydi halada böyle
Allah kolaylık versin sanada senin işin daha zor
(9,117 puan) tarafından
Amin amin. Geçecek bu günler biliyorum. Allah hepimize kolaylık versin.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 180 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysel11 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 528 göst.
14 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
24 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,168 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
8 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,101 soru

11,877,152 cevap

35,992 kullanıcı