0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (5,389 puan) tarafından

Bnm hep iftara yakın denk geliyro bide ilk gün ne güzel gecyirdu olacak seymi bu ama  bozuldu artık yedim:ermm:

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Doğumdan sonra 3 ay olmadım bu güne denk geldi
(5,389 puan) tarafından
Ayy ben doğumdan iki sene sonra oldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yapacak bir şey yok canım bende korkuyorum ama daha gelen giden yok ☺
(5,389 puan) tarafından
Bnm anszin oldu hiç sancı falan da yok
0 oy
(11,084 puan) tarafından
Ben de olsaydım artık... 

Tabi ki başıma geldi daha önce ve çok sinir bozucu :) 
(5,389 puan) tarafından
Ayy  ben bekarken de hep öyle ezana doğru adet olurdum
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Şuan diken üstündeyim :) eşim diyo son 5 dakika kala gidecek 
(5,389 puan) tarafından
Ayy sancin falanmi gelyor bende hep öyle oluyir
(4,700 puan) tarafından
Yok benim ki de ansızın gider her zaman hiç ağrım olmaz benim adet olunca günüm bugün normalde ondan dört gözle bekliyorum
(5,389 puan) tarafından
Bnm önceden oyle değildi iki hafta önceden çok sancı çekerdim damla damla kan leke gelirdi snra adet olurdum mesele şuan 13 şubata adet oldum daha olmadım daha yeni bugün olmuşum düşün iki ay olacak hep byle gecikiyri
0 oy
(1,356 puan) tarafından
Olsun canım oda Allah'tan onunda sevabı vardır muhakkak 
(5,389 puan) tarafından
Aynen vala Allah'tan gelen bisey
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Daha önceki yıllarda olmuştu. Ama bozmadım orucu.
(5,389 puan) tarafından
Ama bozmasanda bozluyriku
(4,651 puan) tarafından
Birkaç saat icin yiyip icmedim napiyim
0 oy
(913 puan) tarafından
Tüh canım ya olsun napcan oda Allah'tan benim öle bı sorunum olmuo çünkü bu yaşıma kdar hep sabah kalkınca olmusumdur
(5,389 puan) tarafından
:(:) bnmde hep akşama doğru vala
0 oy
tarafından
Benimde son günüm  bugün ilk günü tutmayı çok istemiştim ama olmadı 
(5,389 puan) tarafından
Vala bnmde ilk gun
0 oy
(3,045 puan) tarafından
Ayyy ben de uemek pişmiş mi diye tadına bakayım dedim unuttum orucu ama bozulmaz inşaAllah 
(5,389 puan) tarafından
:):) yok yok unuttuysan bozulmuyor
0 oy
(279 puan) tarafından
Daha önceki yıllarda iftara 2 dk kala ezan okunduğunu bilirim. 
(5,389 puan) tarafından
Ezana iki daha kala bozuluyridu he:)
(279 puan) tarafından
Yanlış yazmışım kusura bakmayın. :) İftara 2 dk kala bozulduğunu diyecektim
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Bu aralar olucam bende inşallah iftardan sonraya denk gelir.

Bı ara 20 dk kala olmustum hemde en sıcak zamanlardı o zaman.
(5,389 puan) tarafından
Bide okdr tutuyor Allah affetsin insan uzuluyro
(2,137 puan) tarafından
Öyle valla canım.
0 oy
tarafından

Geçen berat kandilinde iftara 55 dk kala adet oldum bide akşamki yedigimle tutmuştum :ermm::)

(5,389 puan) tarafından
Ayy bende iki saat kala adet olmustum kandilde
tarafından
Insana koyuyor o saatte kadar tutup sonra adet olmak :/ ☺
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Ben dün gece bir güzel sahurumu yaptım yedim içtim ezan okudu niyetlendim yatmadan wcvye gireyim dedim birde ne göreyim adet olmusum :D daha başlamadan bitti benim oruç 

(5,389 puan) tarafından
Daha baslmadan hee bnmde iftara yakın hep denk geliyor geçen kandildede iki saat kala ezana bozuldu bugün yine oyle
0 oy
(119,456 puan) tarafından
gecmis olsun hos geldin aramiza bende oglene kasar cocuk orucu tuttum
(5,389 puan) tarafından
Ayyy hep iftara yakın oluyo bende de
(119,456 puan) tarafından
şimoş 1 yasinda ben sadece ocak ayinda adet olmustum daha olmam derken bugunu buldu
(5,389 puan) tarafından
Ayy bnm kız ikoş da 30 aylik 13 şubata oldum  daha yeni olmuşum bnde çok geç oluyorum
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Benimde olmam gerek valla geçti bile bende stresliydim dua ettim valla dedim ilk gün tutayım bari ebnde oyel olunca çok üzülüyorum kız olsun napalim artık elimizden bişey gelmiyo :(
(5,389 puan) tarafından
He vala oda Allah'tan geliyro
0 oy
(1,780 puan) tarafından

Görmeseydin bozulmazdı:D

(5,389 puan) tarafından
He vala:):)
(1,780 puan) tarafından
Nasip :))
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Herkesin başına en az bir kere gelmiştir. Sağlık olsun tutarsın kazasını 
(5,389 puan) tarafından
Aynen cnm inşallah
0 oy
tarafından
Çok geldı bu günde akşama kadar kontrol ettım hatta posta açtım acaba hamılemıyım diye ıkı gün gectı çünkü adetım bır de adetıme on gün kala o iş oldu kesın tutmuştur varsa da ıkı hastalıktır ☺
(5,389 puan) tarafından
Ayy bak masalah büyümüş bnm kızda Eylül'de 3 yaşına basacak insaalah işte daha yeni yeni rahatladım. Bnm kızda çok gazı vardı hep kabız oluyordu göğüs ucu yarası oldu makat çatlağı oldu bnde kız vala bnde çok çektim yeri geldi yüzümu yikayamiyordum yavaş yavas tuvalet eğitimi veryorum bnde çok zor smdi spiral çıkarsam hemen hamile kalır mıyım blmiyorum eşim istyor çıkar dyor bnde kararsızım bı yandan da istyorum kziim.da tek oynuyor sklyor yaşımda 25 olacak işte yaşta geciyro dediğin gbi ara da koymak istemiyorum bizimkilerde  dyor acele etme bazı insalar da dyor bnce getir kardeşi olur sklmaz sen tuvalet eğitimi verdinmi
tarafından
Vala banada aılem dahı kızkardeşim herkes diyor getır büyüdü mü zor oluyor diye benımde kızım çok zordu ama inan gebelıkte cektıgım agrılar kadar degıldı bır şekilde büyüdü halen huysuzlugu oluyor sendrom ları var ama okadar akıllı bır çocuk maşallah dışarda misafirlikte falan çok efendı terbiyeli sözümden çıkmaz tuvalete alıstır sende nıye böyle geç kaldın kız çocuğu erken öğrenir 24 aylıkken benım kızım ogrendı mılletın daha da erken öğreniyor bezden çıkması zor oluyor heryerı kirletiyor öğrenme asamasında ama çok rahat oluyorsun alıstır başla ıkıncıyı de düşünürsün bende 27 yasındayım benımde gectı gidiyor yaş ama kılo var 67 ile hamıle kalıp 80 ile doğuma gırdım sımdı 75 kıloyum o kıloyla hamıle kalırsam 90 100 ile gırerım ben doğuma çok korkuyorum boyunda kısa çok kötü olurum
(5,389 puan) tarafından
Ayy Allah yardımcın olsun haklsin ama kilo bir şekilde verilir bende zayıfım gücüm yok vala çubuk gbi olmuşum annemler dyor bu ne braz kilo al vala 22 aylıkken tam bı ay uğraştim olmadı evi artık tuvalete çevirmişti yemek masanin üstünde evin her köşesinde kakasını yapyordu baktım olmuyor anlamıyor tekrar bağladım ben İstanbulda önce gurbetteydim bı yere gidemiyordum yedinci kattı asansör yoktu komşu falan kmse kapımı acmazdi park yoktu daracık bir sokak herşey uzaktaydı bnm kızım çok sklrdi evde patlardi hep telefona televizyona alıştı:( daha bağımlı oldu biz evi taşıdık Tekirdağa kızım bizi dövüyor tukuruyor asla laf dinlemez annnemlere herhangi bir misaflige gttinde evi yıkıyor yolda hep koşuyor asla dinlemiyor çok kötü gorsen artık TV telefin vermiyorum daha yeni braz akkili olmuş kızım konuşmayı blmiyor sadece tekli kelimeler söylüyor:( her sabah etkinlik yaptyriuz renk******n isimleri vucunddaki organları ogretyiruz etkinlikler ogretyirum çok üzülüyorum kızım konuşmuyor:(
tarafından
Arkadaşımın oğlu da öyle tv telefon dan dolayı gelişim geriliği oldu o da aynı tuvalete alıstıramadı bizimkilerler aynı kreşe verdı baya ilerleme oldu ama işte telefon tv halen yapamıyo vermek zorunda kalıyoruz çocuğu çok akıllı bir de herseyı bilir ama durumun farklı sen biraz kızın düzelsin ona göre ikincisi olsun bence yanı bılemem belki ıkıncı çocuk iyi gelır onun ıcın ama tam tersı de olabilir
(5,389 puan) tarafından
Bnde kirese vermek istiyorum ama kires çok uzak ve pahalı eşim tek calisyor kira bide bnm kızda aşırı akılı bir çocuk ama hiç ortam çevre görmediği için dışarı çıkmadığı için byle yapyor artık eline telefon vermiyorum hergun dışarı çıkaryorum tuvalete alistiryoruz dünden beridir oda sylemiyor otryor ama altına yapyro surekli

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 161 göst.
0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
38 cevap 544 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 203 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Abcdefkjlmn (218 puan) tarafından soruldu

380,877 soru