0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (693 puan) tarafından
Kizlar benim arada bı başıma gelir bu durumlar bugün bianda ev içinde berjer ayağa ayağımı çarptım dördüncü parmağım agrior geçer diye Dr gitmedim şimdi hafiften bı morarmış ama şişlik yok ağrıyor sadece ağrı krem vs biseler uyguladım şimdi atvkestanesi jel.surdum uzandım birazda ayakta kaldım tabi gün içinde morluk vs yoktu yürüyünce sanırım morardı eskiler zeytin sararmislar ananem dedi yap diye ama yapmadım ya siz neler yapionuz bu durumlarda 

9 Cevaplar

0 oy
(16,131 puan) tarafından

Valla kaza mı sakarlık mı bilemicem ama arada benim de başıma gelir..bugün de hamsi tava yaparken içerisi kokmasın diye dama çıktım yaptım tavayı çevirim derken sap kırıldı balık olduğu gibi yere döküldü kedi de başımda bekliyordu onun nasibiymis. Kiminin kazası kiminin sefası :D

(693 puan) tarafından
Haha oda güzelmiş ya afiyet olsun siz aç kaldınız ama kedi bayram etmis
(16,131 puan) tarafından
Yok kız balık fazlaydı dokuleni kediye verdim diğer hamsileri dizdim sonra
(693 puan) tarafından
He iyi bare yaa
(2,651 puan) tarafından
Sıcak vermeseydin keşke kudurur hay.van
(16,131 puan) tarafından
Yer buz gibiydi zaten düşmeyle soğudu hemen
-Reklam-
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bende kafamı çarparım hep ya mutfak dolabının kapağına ya yerleri silerken camın kenarına ya masanın kenarına 

Birgün hafızamı kaybedecem diye ödüm kopuyor ☺️☺️☺️
(693 puan) tarafından
Ya Allah korusun kizzz valla bende bayadir biyere carpmamisim farkettim de bu kötü oldu yaa birkezde carrsaflari çıkarttım yere koydum ayağımla ittireyim derken hızlı tekme yapmışım komidine bı çarptım son hastanede rontgene gitmiştim yaa 5 sene oldu tabiii
0 oy
(2,361 puan) tarafından

Dün amcamlarda tuvalette ayağım kaydı dizlerimin bu dirsegimin üzerine yere düştüm dizim mosmor kollarim ağrıyor onun üzerine sakarlık yaşamadım :blink::(

(693 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm yaa bianda insan noldunu şaşırıyor gerçekten sapasaglamken
(2,361 puan) tarafından
Aynen feleğim şaştı o anda. Sana da geçmiş olsun canım
(693 puan) tarafından
Sağol cnm benim geçer inşallah
0 oy
(645 puan) tarafından
Evet geldi canım 1 yilq yakın oldu balık yapcaktm evde kokmasın diye fırını balkona koydum orda da priz yok diye üçlü çektim her zaman isim olunca prizi oyle kullanırdım o gün nasıl olduysa içindeki kablolar yandı üçlü prizin kabloları patladı resmen yanması bitince fişten çektim normalde çekmemek gerekirmiş önce sarteli kapatmak lazımmış  sonra fişi çekmek gerekirmiş o günden beri üçlü uzun priz kullanmıyorum uzun oldukça oyle kazalar olma ihtimali yüksek oluyormuş elektrikçi biri söyledi bunu 
(693 puan) tarafından
Ayy Allah korusun cnm bende korkarım bu elektrik işlerinden
(645 puan) tarafından
Aynen canım korkuyorum valla elektrik işlerinde
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla benim ki sakarlık oluyor biraz elindekini düşürmelee kendime kızıp tekrar toplamam lazım sonra elimi yakiyirum sürekli kızimin oyuncakları bu aralar her yerde onlara takılıp düşüyorum ama bir şey yapmıyorum kız geçiyor sonra 
(7,376 puan) tarafından
Evet canım dogdugundan beri fizik tedavi uyguluyorum yürümez desiler bize ben evde fizik tedavisi ile çok uğraştım çok şükür fiziksel bir şey kalmadı beynede doğduğundan beri gidiyoruz beyin dede sıkıntı yok ama dikkat edilmesi gerekiyor bide kist kontrol ediliyor ondan
(693 puan) tarafından
Anladım cnm peki kist alinacakmi sonrasında büyüdükce
(7,376 puan) tarafından
Şuan tehlike arz etmiyor doğuştan kalan bir kist zaten şuan ameliyet gerek yok dediler ama kontrollere devam sonrası ne olacak söyleyecekler
(693 puan) tarafından
Anladım cnm takibe devam ederler ozamn hiç bir zamn tehlike arz etmesin ins Allah'ım sağlık sihhatten ayırmasın yavrularimizi
(7,376 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(119,599 puan) tarafından
buzdolabini actim sabah tabak dustu bin parca oldu resmen icindekiler heryeri mahvetti oohaaa dedim ve kafami cevirmemle dolaptan kutu kolanun dusmedi bir oldu tenekesi sivrildi bi tarafi shshshsh bixim evde olay bitmiyo
(693 puan) tarafından
Valla arka arkaya olay bende birkez yumurtayı alayım derken halıya dusurmustumm kizz düşün artık gerisini yumurta halidaaa
0 oy
(7,256 puan) tarafından
Dur anlatıyım da gülün kızlar eşimle yemek yiyoruz söylemesi ayıp kolayla yiyoruz benim mutfak masası kombinin altında bende hep oraya otururum afedersiniz midem gaz doldu eyvah dedim kafamı yavaşça ceviriyim çaktırmadan cikariyim dedim küttttt kafayı kombiye gömdüm o anın etkisiyle patttt gegirdim  eşimin karşısı boş duvar tam kolayı kafaya dikiyodu gulemedi de bi fuskurttu kolayı olduğu gibi ben beyaz duvarıma 
(693 puan) tarafından
Haha kizzz Allah seni etmeye birde temizlik işi ciktiii  desene ,,kafanı vurmanda ayrı gulcenmi aglicanmi haha komik olmuş kizzz
0 oy
tarafından
Ben ilk evlendiğim haftalarda bulaşıklari makinaya dizerken dalmışım bardağı vurdum tezgaha elimi kesti 3 dikiş atmışlardı onun dışında da oluyor sakarlık ama bu kötüydü 
(693 puan) tarafından
Baya kötü olmuş amann daha büyükleri olmasın inşallah cnm
0 oy
(3,404 puan) tarafından

Saysam buradan Bağdat'a yol olur:D bir gün kıracam bı tarafımı ama bakalım 

(693 puan) tarafından
Kız Allah korusun aman dikkat diycemde hızlı hızlı hareket etmekten biseyler oluyor işte

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 277 göst.
23 Mart 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
11 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.
10 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 148 göst.