0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
Kızlar hayırlı akşamlar. 30+3 haftalık gebeyim doğumdan çok korkuyorum aslında doğumdan sonraki süreçtende korkuyorum . O kadar korkuyorum ki gün içinde aklıma geldikçe kodum düzenli olarak düşüyor. Bu korku her gebede oluyor mu yoksa ben fazla mı etkileniyorum . 

5 Cevaplar

0 oy
(180 puan) tarafından
Doğumdan sonraki süreçte demişsin canım korkun ne tam olarak bebeğe yetememek mi kendinle ilgilenememek mi yoksa daha mı farklı
-Reklam-
0 oy
(734 puan) tarafından
Korkma canım mubeark ay dualarım seninle dua et rsbbim senide bebginide korur
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

2 dogun ysptim bana deseler ki gebelik mi dogum mu. 10 kez dogumu secerim

Hamilelige karsi. Dogum hamileligin mezuniyeti gibi o sevinc heyecan ve mutluluk tarifsiz.. hic korkuyu felan dusunme sandigin kadar dgl:)

(3,600 puan) tarafından
Katiliyorum hamilelik psikolojisi de yuku de cok zor gercekten dogum 1 gunluk
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Allah öyle bi yardim ediyoki bu endiselerinin yeri tatli bi telaşa dönüsuyo hiç kafana takma hersey guzel olcak
0 oy
(3,600 puan) tarafından
Gebeliktem dolayi da ruh halin hassas canim alti ustu bir gunde biten bi sey kurtuldugun anda rahatliyosun benimki normal olmadi ama senin ve bebegin icin saglikli olan  neyse o olacak zaten bos yere stres yapma gebelik bana gore daha zor dogumdan sonra ilk ay alisma sureci zorluklari olsa da huzurlu oluyorsum git gide keyifli oluyor her sey 2-3.ayda duzen olusuyor su an 13 haf.hamileyim ikinciye bir an once dogsun istiyorum 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 198 göst.
19 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 359 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.

382,176 soru

11,442,806 cevap

35,013 kullanıcı

...