0 oy
83 göst.
Aile kategorisinde (1,449 puan) tarafından

Kızım 7 aylık dikkatini çekecek nasıl oyuncaklar alabilirim. Resimdeki oyuncaklar için çok mu erken 

image

image

7 Cevaplar

0 oy
(5,601 puan) tarafından
Bende o zamanlar aldım bunların hepsini şu an 17 aylık hiç biri ilgisini çekmedi oynamadı sadece ses çıkaran şeyler ile oynuyor Du o dönemde 
-Reklam-
0 oy
(323 puan) tarafından
Bende bultak halka ve küp var küple oynamadı hiç ama halkaları hala severek diziyo tabi çok oynasa 5 dk anca. İnternette fenomenlerin çocukları saatlerce oynuyo gibi gösteriyorlar ama ben inanmıyorum ona bizde durum öyle değil.
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Kartların hayvanlı olanlarından almıştım ilerleyen aylarda ilgisini çekiyo bunlar genelde müzikli klavye almıştık onu çok sevmişti halada seviyo 18 aylık simdi
0 oy
(6,938 puan) tarafından
Şu alttaki küp varya ondan aldım ben o zamanlardı heralde ilk başta ben ilgilenmedi ben o oynarken kendim deliklerden şekilleri soktum 1 aya kalmadı o da parçaları sokmaya çalıştı sonra yine bıraktı şuan 12 aylık içi parçalarla dolu olursa Alip salliyo ses çıkarırsa anca bi kaç dk oynuyo yoksa yüzüne bakmiyo ışıklı sesli oyuncakları çok seviyo ****** ve müzik sesi çıkaran oyuncağı var müzik çalan araba sesleri çıkaran direksiyon var onları oynuyo hep orumceginin oyuncak yeri cikiyo o da ışıklı sesli müzik caliyo onunla iyi oynuyo geçen AVM geziyoruz müzikli telefon gördü ışıklı onu elinden alamadım zora aldırdı 
0 oy
tarafından
İlk olmaz ama 2.olani al canim oynar
0 oy
(1,016 puan) tarafından
İki numarayı al canm ve şuan sen cocuguna alkış yapmayı bay bay yapmayı göster işaret parmağını nasıl kullanacağını göster arkasına otur elini tut kendi elinle lupleri üst üste koysun bul tak felan zmnla.ogrenecek şuan sadece küpleri üste koyabilir 
0 oy
(809 puan) tarafından
6 aylık bebeğim sadece sesli renkli ışıklı oyuncakları seviyor. Bultak mesela içine koyuyorum kendisi açıyor çıkartıyor içindekileri. Küçük toplar aldım farklı desenli tırtıklı vs onları da alıp ağzına sokuyor 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 178 göst.
24 Ekim 2022 Aile kategorisinde Ahdevefaa (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 139 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ayseglll (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
16 Nisan 2022 Moda kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.