0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 1 buçuk yaşında oğlum boğaz enfeksiyonu geçiriyor oda benden geçti sanırım benim bogazlarim çok kötü idi serum takıldı dün igne verildi iğne çok yakdi oğlumu zaten  oğlum sürekli hastalanıyor artık dayanamıyorum onu öyle görünce ağlıyorum rabbim dermansız dert vermesin ama içini cekerek ağlamasi gözümün içine bakıp  o sıra ablam aradı  ablama dedim keşke öğün anneme gelmeseydim oğlum büyük ihtimalle ikimizde yolda hasta olduk annem iki saattlik yolda oturuyo munibs bekledik annem de öğün bizde kalmıştı pesine ağladı annem sizde gelin die tutturdu öğün hava okadar soguktuki oğlumun ayağı falan hep su oldu ablam aradığında bende öyle diyince ablamda şey dedi seni kimse silah zoruyla getirmedi ne ağlıyorsun diyip bana tepki verdi bende kapattım telefonu kimse yanımda değil hamileyim bide herşey üstüme.geliyor ablamın öyle dem sine ayrı sinir oldum 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,408 puan) tarafından
Bu lafta bi şey yok aslında sen hamile olduğun ve çocuğun hasta olduğu için alınganlık yapmısın bence
(1,190 puan) tarafından
Bencede kesinlikle hormonlardandir
-Reklam-
+1 oy
(5,594 puan) tarafından
Aslında haklı ama böyle bir zamanda bu üslupla söylemesi kötü olmuş 
+1 oy
(914 puan) tarafından
1buçuk yaşındaki çocuğun ayağı nasıl su oldu anlamadım. 
0 oy
(343 puan) tarafından
Düşüncesizlik etmiş resmen 
0 oy
(683 puan) tarafından
Boşver canım benim oglumda sürekli hasta oluyor alerji doktoruna götürdüm altında yatan sebepleri araştırmak için 
0 oy
tarafından
Ayy bacım aynı bni anlatmışsın benim de bebeğim 14 aylık hastalandı mı perişan oluyor günlerce su bile içmiyor eriyor ben de ağlıyorum onunla Allah yardımcın olsun ya

Ablanın da bnce canı başka bir şeye sıkkındı sana patladı olue öyle şeyler ama hoş olmamış :(
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Patavatsızlık etmiş boşver canım takma kafana geçmiş olsun bu arada Allah şifa versin size inşallah ❤️
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Bence aşırı saçmalamissin sonuçta gripli virüslü insanlar her yerde var dışarıda çocuk usuttuyse demek ki üstünü sıkı giydirmemissin sıkı giyinen çocuk asla usutmez mesela ben pantolonunun altına eşofman giydirip çıkartıyorum ya da külotlu çorap içine Polatlar kat kat benim gibi giydirsen bir saat minibüs beklesem de bir şey olmaz anneni suclamakta aşırı haksizsin yani ablan da doğru demiş ısrar değil bunu yaptıran gitmek istemissin gitmişsin daha havadan nem kaptik diye anneni suçlayan bir insansın yarın annen bunu duyarsa asla çocuğuna bakmaz emanet almam der başına bir şey gelse sen suclarsin çünkü  sonuçta kaza bela diye bir şey var
(1,138 puan) tarafından
Bence asıl kat kat giydirmek iyi değil.tabii usumeyecegi kadar bizden bir kat fazla olması iyi.ilerde zayıf bünyeli olur.benim küçüklükten alışkınım mesela kolay kolay hasta olmam.ama esimin annesi de öyle lahana gibi kat kat giydirirmis hatta benim kızıma da öyle istedi ama ben yapmadım.
Eşim hiç üşümeye gelemez sürekli hasta olur bünyesi çok zayıf hiç dayanıklı değil soğuğa.ben öyle değilim kışın ince giyerim ama kolay hasta olmam

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 517 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 342 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde Manas (891 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 587 göst.
12 Ekim 2022 Aile kategorisinde tazeAnneee (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 526 göst.