0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
tarafından kapalı
Daha önce post açtım eşinin telefon da başkalarını gördüm diye aradım o kişileri alt kattaki kadın yarım etmiş tabi Gine kızdım ben varım arada ama aralarında birşey olmamış çok hasta oldum o mesajlardan sonra gerçekten çok kötü oldum stres den oldu eşim de vicdan azabı çekiyorum dedi bana güvenmediği için sana çok sinir oldum dedi şuan evimdeyim evet barıştık demiyorum ama hasta olduğum için kendini suçlu buluyor işe gitmiyor kaç gündür başımda bekliyor 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

11 Cevaplar

0 oy
(7,991 puan) tarafından
Kusura bakma hiç birşey anlamadim 
tarafından
Diğer postlarında eşimden ayrılıcam aldatıyor diyordu geri dönmüş onu söylüyor canım
(7,991 puan) tarafından
Hı anladım Rabb'im yardımcısı olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(244 puan) tarafından
Sana söylemediği şeyleri komşuna nasıl söylemiş ki nen çok inanmadım yada sen çok farklı anladın 
(48,758 puan) tarafından
bunu nasil anladin ben bisey anlamadim
(244 puan) tarafından
Diğer postun da eşi hastayken telefona bakıyordu bir sürü kızla mesajlarını görüyordu kız hamile eşine söylemedi şeyleri diğer kızlara söylüyordu boşanmaya karar vermisti şimdi de komşuma yardım etmiş diyor bende anlamadım ne anlatmaya çalışıyor
(48,758 puan) tarafından
cevapta vermiyo salliyo gibi
(244 puan) tarafından
Öyle gibi sıkıyor biraz
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Kocan alt katındaki kadınla mı kiristirdi 
0 oy
(119,521 puan) tarafından
trolmu bu ne simdi
0 oy
(48,758 puan) tarafından
anlamadim bişey alttaki komsuyla mi konusmus.
0 oy
(5,748 puan) tarafından
Ne anlatıyorsun bacım sen hiç bir şey anlamadım 
0 oy
(3,742 puan) tarafından
Kız sengull bana bak, bu adam birsürü kızla konuşmuştu noldu? Hani hastayken bakmışın tlfnuna. Hani sana bir sürü hakaret etmişti, kadın sığınmaya gitcektin neden gitmedin? 
0 oy
tarafından
Türkçe altyazılı gelir mi?
(8,937 puan) tarafından
Önceki postunda kocası alt kat komşusu dahil Bi çok kadınla konusmus buda telefonunu karıştırıp görünce eşine sormuş sanane demiş ağır küfür ve hakaretler etmiş 9 yaşında oğlu var 6 aylikta hamile eşini çok seviyormuş onun anlattığı herseye inanmaya hazırken onun sanane demesi zoruna gitmiş kadın sığınma evine gidecekmiş bugünde böyle Bi post açmış alt yazı özeti:))))
0 oy
(7,993 puan) tarafından

Hiç bişey anlamadım :ermm:

0 oy
(8,937 puan) tarafından
Sen inanmaya dünden razıydın her nolursa olsun 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kız sen deli misin bir sürü kıza bana kurmadığı cümleleri kurmuş diyodun birden nerden melek oldu bu adam

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 478 göst.
0 oy
5 cevap 456 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Berna65 (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 117 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 399 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu