0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (53 puan) tarafından

image

image

bana inamayanlar var ben hamileyim.niye böyle bir yalan söyleyip herkesin günahına gireyim kapi karşım erkek kardeşim  ya adam doluysa kardeşime birşey yapsa ona korktum kardeşime mesaj attım uyuyordu ben kapıyı çaldıktan sonra interneti açtı görüldü oldu.  Artı adamın arkadaşı ya kapidaysa ya kapıyı açsam saldirsa öyle düşünceye kapıldım bir an ben kapaliym eteğim eşarbım yan odada polisi cagirsam üzerim in hali ortada buraya yazdım biri beni sakinleştirir belki diye en son burda biri bekleye gelmez yazdı öyle cesaret alıp çocukları uyandırıp çıktım evden kardeşim gelin 3 umuz baktık odalara büyük ihtimalle eletirklenme olup kapi kapandı sese uyandım eğer yalan söylüyor sam  allah bildiği gibi yapsın dahada birşey demiyorum 

5 Cevaplar

+2 oy
(1,135 puan) tarafından
Ben şimdi okudum diger postunu da biri girmiş olsa insan o korkuyla nasıl buraya yazabilir ben onu pek anlayamadım evde biri olsa saniyeler bile önemli yani bence insanlar o kısmı tuhaf buldu haklı olarak
(53 puan) tarafından
Ses duyup uyandım bir anlık reflekse kapakları kitledim  sonra dedim hisrsiz olsa kapıyı kirmaya çalışır  sonra buraya yazdım dedim belki biri beni sakinleştirir   bide ben cok   böyle saçma şeyler düşünen biriyim kapıyı açsam dış kapıyı ya adamın arkadaşı varsa ya direk saldirsa çocuklar uyuyor ben sokak kapısının açarken adam panik olup ya kapıyı tekmeyle açsa saçma sapan düşünceler en son çocukları sesice uyandırdım öyle kapıyı açıp kactim çocuklarla birlikte
-Reklam-
+1 oy
(8,084 puan) tarafından
Neden kendini buradaki bir kaç kişiye ispatlamaya çalışıyorsun ki inanan inanır inanmayan inanmaz buradakiler ne söyledi çokta takma 
(53 puan) tarafından
Teşekkürler canım güzel yorumun için
0 oy
(5,603 puan) tarafından
Amaaannnn kafana taktığın şeye bak tek derdin bu olsun ☺️ 

Çok takma burayı 
(5,603 puan) tarafından
Bi bilsem ah Bi bilsem bu soruları sormak tan düşünmekten kafayı yiycem
(4,158 puan) tarafından
Düşünme yavrum akışına bırak ama affedeceksen bile önce köpek gibi süründür kaybetme korkusunu ver ona ki Bi daha böyle bir şeye cesaret edemesin
(5,603 puan) tarafından
Öyle olucak zaten bakalım hayırlısı inşallah
(4,158 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun güzel evladın için en hayırlısı neyse o olsun dualarımda olacaksın canım ❤️
(5,603 puan) tarafından
Sağol canım benim iyiki varsınız ❤️
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Neden burdaki kendini bilmez insanlar için üzüyorsun kanıtlamak zorunda değilsin ki 
(53 puan) tarafından
Ne bileyim kız valla  hemen bir lincleme yargılama
0 oy
(999 puan) tarafından

Bu durumda soğuk kanlı olmak lazım kuşum eline geçeni herifin kafasına geçireceksin :angel: bir keresinde başıma geldi kapı açıldı gibi geldi mutfaktaydim aldım elime tavayı sessizce kapının arkasına saklandım bekledim ses kesildi daha sonra ses gelmeyince elime bıçak aldım oda oda gezdim gardropa varana kadar her yere baktım :D birde altınlardan bahsetmişsin bacım bu durumda mal mülk para mı düşünülür dünya malı dünyada kalıyor al bebelerini çık dışarı çığlık at yani 

(53 puan) tarafından
Kız altinlardan bahsetme sebebim apartmanimizds hırsız var hep ayakkabı çalıyorlar altını elimde görüp onami geldiler diye düşündüm bir an o piskoljiye yazdım
(999 puan) tarafından
He anladım bacım normal o zaman Allah kaza bela vermesin diyelim o zaman inşallah
(53 puan) tarafından
Amin inşallah  eşimin işine son bu gece ben korkuyorum normalde de çok korkak biriyim hamilelik te dahada korkuyorum
(999 puan) tarafından
Bende hamileyim canım bu olay zaten başıma 2 3 ay önce geldi ama işte ben bu konularda panik yapan bir insan değilim o an ne oldu ne olacak kuşkusuna hiç düşmem direk savunmaya geçerim ondan dedim soğuk kanlı olmak gerek diye. Bu arada altınları bir müddet bankaya at canım takma gösterme unutulana kadar
(53 puan) tarafından
Ben korkagim kardeşime bile korktum ya kardeşime birseyr yapsa  diye sadece şüpeydi benimki emin değildim emin olsaydım emin ol korkudan bayılırdım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 475 göst.
0 oy
12 cevap 573 göst.
30 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 193 göst.
24 Mart 2023 Aile kategorisinde sengulll (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 397 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu