+2 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (5,367 puan) tarafından
Allahıma çok şükür iyi ki var. Kolumda iki tane sivilce gibi bişey çıkmış dokununca acıdı biraz bagırdım acidan.kizimda telaşlandi anne acimiycak demi keşke yara olmasaydı dedi.

Agladı annemin kolu yara olmuş diye kucagıma gelip sarıldı. Çok şaşırdım aglamasina. Nasıl içten sarıldı. Uzun zamandır bana böyle saf sevgisini gösteren olmadı birbirimize sarıldık. Anne krem sürelim geçsin dedi az önce gene dio anne geçti mi diye. Üç buçuk yaşına girecek . O kdar mutlu oldum ki. Sevilmek ne güzel kucagıma yattı sarılıyor kokluyor beni. Allahım isteyen herkese versin. Eşimde diyo beni niye bu kadar düşünmüyor kıskandı sanki:) :) 

8 Cevaplar

+1 oy
(5,108 puan) tarafından
MaşaAllah Rabbim muhabbetinizi artırsın:) Biz de oğlumla böyle sohbetler ederiz inşallah şimdi çok uzak geliyor nedense 10 aylık oldu
(5,367 puan) tarafından
Sagol canım aslında çok yakın :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Yaa gerçekten çocuklar annelerine ayrı bir düşkün oluyor sanırım.

Benim kızım 3 aylık babasının falan kucağında durmaz benim kucağıma gelince susar uyur herkes diyor kokuna alışmış diye ve çok mutlu oluyorum :)

(5,367 puan) tarafından
Öyle gerçekten büyüyünce bile gelip seni kokluycak hasta olsa Bi yeri acısa senin kokunla sakinlesecek :)
tarafından
Ayy inşallah Allah'ım o günlerimizde göstersin inşallah❤️
0 oy
(2,943 puan) tarafından
Rabbim size bağışlasın MaşaAllah ❤️
(5,367 puan) tarafından
Amin cümlemizinkini insallah
0 oy
(133 puan) tarafından

Ne kadar güzel karşılıksız beklentisiz birinin sevmesi bebegim 1 aylık o günleri allah bizede nasip etsin inşallah allah bütün evlatlarımıza sağlıklı uzun ömür versin :(

(5,367 puan) tarafından
Amin cümlemizinkine inşallah inan geçmez sanıyorsun geçiyor büyüyor bıcır bıcır konuşuyor
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Maşallah benimki hala beni süt deposu ve oyun arkadaşı olarak görüyo ☺️☺️☺️
(5,367 puan) tarafından
Sagol canım benimkide oyleydi:) :)
0 oy
(48,854 puan) tarafından
karsiliksiz seviyor onlar çok masumlar
(5,367 puan) tarafından
Öyle iyiki varlar
0 oy
(1,506 puan) tarafından

Çocuklar çok masum benimkide 2 yaşında bugün ağladım biraz depremde akrabalarım öldü onlar geldi aklıma gelmiş gözyaşı mi siliyor öpüyor sarılıyor :'(

(5,367 puan) tarafından
Başın sagolsun canım Allah sabır versin
(1,506 puan) tarafından
Allah razı olsun:(
0 oy
(8,934 puan) tarafından
İnsanı koşulsuz şartsız seven tek kişi evlattir Allah yokluklarini acılarını göstermesin 
(5,367 puan) tarafından
Amin cumlemizinkini

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 313 göst.
+2 oy
32 cevap 488 göst.
15 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 876 göst.
1 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu
0 oy