0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
kizlar dün geldiler kadin bebegimi istedi verdim aldi bebek bi aglamaya başladi kipkirmizi oldu geri istedim sustu bebegim ama kadini gordukce bebek agladi hep bana dediki kadin benim nazarim cok degiyor 

ee o zaman niye geldin diyesim vardi insanlar gercekten bazen zorluyo durumu

o gitsin diye dua ettim allahtan gittiler bebegim hemen sakinleşti bende dualar okudum yavruma

sizce bisey olurmu allah korusun şuan iyi bebegim

4 Cevaplar

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Kadın bunu ağzı ile mi soyluyo nazarim degiyo diye şaşırdım açıkçası kimse demez de 

Bişey olmaz Allah'ın izniyle bacı korkma Allah bebekleri korur
(1 puan) tarafından
insallah canim
-Reklam-
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Bazi insanlarin enerjisi agir oluyo sebebi cok ama korkutma kendini duani ettiysen bi sey olmaz insallah mumkun oldukca az gorus
(1 puan) tarafından
sebebi nedir ki
(3,609 puan) tarafından
Yani bunu ilim sahibi olanlar anlar kesin sebebi şudur diyemem ama bebekler melek gibi sabi oldugu icin iyi kotu enerjileri hissediyor diye biliyorum bir de daha kucucuk oyle herkesin kucagina vermesen daha iyi yabancilamis olabilir
0 oy
(3,983 puan) tarafından
Bişey olm inşallah. Yabancıladıgı için de aglamış olabılır benım kızım da baya büyüyene kadar her gelene aglıyodu 
(1 puan) tarafından
normal bi aglama degildi
(3,983 puan) tarafından
İnan benımkı de öyleydi  annemler gelmek istemezdi bıle. Ha herkese yapmıyorsa o zaman ayrı.
0 oy
(15,539 puan) tarafından
Nazarı degiyosa çocuğa bı okuyup ufleseydi. Ben bile nazarimin çok degmedigini düşündüğüm halde bı bebeği sevdiğim zaman hemen okurum. Sen bol bol oku üfle yavruna. Bişey olmaz Allah'ın izniyle 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
0 oy
4 cevap 138 göst.
24 Mart 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 411 göst.
6 Haziran 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 141 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu