0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok yakın akrabam akciğer kanseri 3 ay çalışamaz raporu vermiş doktor kemoterapi görüyor ve ciğeri su toplamis oksijen makinesi almak zorunda kaldılar evleri kira 3 çocuğu var ne yapabilirim nereye basvurabilirim yardımcı olmak için maddi açıdan 

11 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Geçmiş olsun onların başvurması lazım muhtara kaymakamlığa falan 
tarafından
Teşekkür ederim muhtar biliyor ama sadece 500 lira vermiş bulunduğumuz ilde de tedavi olmuyor başka ile gidiyor
-Reklam-
0 oy
(360 puan) tarafından
Sen değil de eşi vs. Cimere yazıp destek alabilirler kuzum çok geçmiş olsun 
tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Cimere yazabilirsiniz buldundugunuz bölgenin sosyal yardım yerine başvuru yapsınlar . Deniz fenerinr başvuru yapın ahbap derneğine başvuru yapın ihtiyaç haritasına başvuruda bulunun elbet yardım eden birileri çıkar çok geçmiş olsun
tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederim
0 oy
(330 puan) tarafından
Oksijen makinesini devlet devriyo nenem de hastayken verdiler olunceye kadr sizde kalsin dediler
tarafından
Medicalden almışlar canım ama başka ilde tedavi oluyor gidip geliyor yani ya buraya gelip gideceksiniz ya da oksijen makinesi alın demişler
0 oy
(119,490 puan) tarafından
oksijen makimasini devlet karsiliyo bacim sen kaymakamliga falan bi ara pazartesi ins bi kapi acilir
tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim medikalden almışlar başka ilde tedavi oluyor ya tedavi olacaksınız gelip gideceksiniz ya da oksijen makinesi alın rahatlatın demiş
(119,490 puan) tarafından
dr yazarsa devlet karsiliyo o tur cihazlari ins ona para vermezler ama iste baska ile git gel para gider allahim sifa versin
0 oy
(115 puan) tarafından
Anneme gecen sene akciger kanseri 3 evre teşhisi konuldu hic kemoterapi almadan iyileşti kemal milar ingiliz karbonati araştırın akrabanıza söyleyen iyileşen cok hasta var 
tarafından
Kuzum 4 aydır giddip geliyorlardı başka ile yaşadığımız il küçük en son fenalaştı ciğeri su toplamis öylelikle ilk kemoterapisini aldı 4 saat
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Engelli raporu alsın. Eşide evde bakım aylığı için başvuru yapsın. Kız kardeşime öyle yapmıştık annem alıyor maaş
tarafından
Teşekkür ederim canım söyleyim Allah şifa versin
0 oy
tarafından
Ahh canım ahh çok zor ya kaçıncı evrede daha 5 gün önce babamı kaybettim kanserden 
tarafından
Çok üzüldüm canım basın sağ olsun 4 aydır başka ile gidip geliyorlardı en son bogrume ağrı kırdı kolunu oynatamama şeklinde hastaneye gitti nefes alamadi ayakta duramadi kırmızı reçeteli diye kabul etmediler sevki morfin vurdular dra gitti başka ile ciğeri su toplamis 40 yaşında daha
tarafından
Çok üzüldüm kurtulur ınşallah canım benım babamda 50 yaşında idi daha bir ay içinde tualetine gidermemeye başladı ya ateşi çıktı yada vücut ısısı aşırı düştü devamlı sonra yemeyi içmeyi bıraktı temelli yatalak oldu konuşamadı derken nefes almasıda durunca yoğun bakıma alıp makinalara bağlattılar 3 gün öyle yaşadı sonra Azrail geldi aldı emanetini rabbım mekanını  cennet eyler ınşallah
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Hastanelerde oluyor kiralık vs kaymakamliga başvurum belediye bide ona başvurun kiralık buluyorlar benim amcam öyle olmuştu kiraladilar ama nereden bilmiyorum babam belediye çalışanı o ayarlamisti 
tarafından
Oksijen makinesi aldılar 5500e canım
(4,061 puan) tarafından
Allahim şifa versin inş canim
0 oy
(645 puan) tarafından
Üvey babam kanser hastasıydi ona ds birisi eşek  Sütü ve peyniri  bide bulabilirseniz Anne Sütü icirin demistiler bi srastir canım belki faydası vardır cimere ve sosyal yardımlaşmadan yardımcı olurlar ikisine de dilekçe yazsin eşi 
(645 puan) tarafından
Malulen emeklilik almıştı 2 3 ay maaş aldı o zaman sonra alamadı:(  sigortaya ve sosyal çalışmalara bi sorsun en azından belli bir maaş bağlarlar
tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah şifa versin inşallah babanıza
(645 puan) tarafından
Teşekkür ederim  canım inşallah ise yarar geçmiş olsun
0 oy
(45 puan) tarafından

1 ay oldu babamı akciğer kanserinden kaybettim çok zor Rabbim şifa versin inşallah :(

tarafından
Admin inşallah 3 tane çocuğu var 40 yaşında daha basın sağ olsun canım
(45 puan) tarafından
Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 172 göst.
0 oy
11 cevap 199 göst.
30 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.

381,197 soru

11,411,969 cevap

34,956 kullanıcı

...