0 oy
317 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşimin dayısı vefat eden oğlu için iftar yemeği verecekmiş. Çocuk rahatsız diye annemgile geldim dışarıda olacağı için annelere bırakıp birlikte gidelim dedim. Annemle babamla gideceğim dedi. Birlikte gitmek istiyordum canım sıkıldı ya siz olsanız ne yapardınız iyi onlarla git heryerr o zaman dedim. 

9 Cevaplar

0 oy
(3,814 puan) tarafından
Saçmalamış. Beb de baya trip atardım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben varken annesi babası ne alaka yani saçma olmuş. Iyi Demissiniz ben olsam bende kızardım 
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Belki annenlere gitmene kızıp onun için öyle söylemiştir 
tarafından
Hayır isteyerek kendisi bıraktı 3 gündür hastanelerde olduğumuz için rezil olduk biraz dinlen diye
(5,575 puan) tarafından
Madem bu kadar düşünüyor seni neden seninle değil de annesi babası ile gitmek istedi ki
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Yarın da annesine yemeğe gitsin. Eşim yapsa başına geleceği biliyor
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Eşinin dayisinin vefat eden oğlu annesinin de orda olması gerekmez mi ...senin fikrinda saçma ama hep birlikte gidebilirsiniz gidemiyorsam da ben sorun etmezdim 
tarafından
Aile aile gidiliyor ya hani benim kocam ya biz bir aileyiz anası babası ayrı bir aile o yüzden nesi saçma sonuçta birlikte oturuyoruz evimiz ayrı herkes kendi ailesiyle gidebilir
(13,824 puan) tarafından
İşte hep birlikte gidilir diyorum ben de çocuğuna onlar baksın sen git de olmaz yani hep birlikte gitseniz daha güzel olurdu
(612 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla çocuğu kadının annesi bakacak. Yoksa diğer türlü kesinlikle çok saçma olur. Sonuçta kayinvalidenin yeğeni
(13,824 puan) tarafından
Öyleyse o zaman anneme birakir giderdim yani heo birlikte gitmiş olurduk☺️yani diğer türlusu saçma olur evet
0 oy
(119,168 puan) tarafından
mubarek ayda girsin ana karnina geri o zaman
(2,537 puan) tarafından
Deliiiii :)))
(119,168 puan) tarafından
☺️ama hakediyolar
0 oy
(2,105 puan) tarafından
Eşim elinden gelse tuvalete işe bile beni götürcek ne saçma bişey eşinin yaptığı deli mi ne sende onsuz git önemli biyere anlasın 
0 oy
(7,666 puan) tarafından
Hep birlikte gitseydiniz kaynananlarla
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Büyütülecek bir durum değil kuzu 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 202 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,624 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 388 göst.