0 oy
172 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızım mikrop kapmisti ishaldi probiyotik ve bağırsak düzenleyeici vermişti doktor kullanıyordum.İshal günde beş altı kez baya ağırdı.Sonra dörduncu gün baktım yapmadı beşinci gün bende vermedim şurupları ama.busefer baktım kabız dört gündür kabız Cok sert zorla ağlayarak yapıyor.Duphalac şurup vardı evde veriyorum Kayısı veriyorum zeytinyağı yulaf ....ama ilkdefa böyle uzun sürdü nöbetçi eczaneden ilaç bakcam önereceğiniz var mı acaba ?Kızım 18aylik

8 Cevaplar

0 oy
(1,103 puan) tarafından
Aç karnına armut yedirip ılık su içir ilaçtan daha iyi.
(50 puan) tarafından
Armut denedim bugün sonrasında çok az sert yaptı ağladı sonra yapmadı sanırım korkuyor acidifi için tutuyor
-Reklam-
0 oy
(967 puan) tarafından
Canım sen ona eczaneden yarın lavman al libalaks adı uygula çocuğa hemen yapar beş dakika içinde şuan evde benim 5 tane yedekte çocuklara sürekli kullanıyorum ucuz bişey eşim alıyor recetesiz fiyat tam bilmiyorum 10 lira.falamdir çok çok 
(50 puan) tarafından
Hiç yapmadım çok korkuyorum ...çok zararlı faalan değil dimi bir arkdasimin doktoru bebeğine onermemisti lavman
(544 puan) tarafından
Lavman çok zararlı kesinlikle yapmayın sonrasında çok daha kötü kabız olur
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Duphalaca ertesi güne ancak fayda eder ver canım birde gliserin kansuk fitil var işe yarıyor
(50 puan) tarafından
Üç gündür içiyorum
0 oy
tarafından
Dulco soft var duphalactan daha iyi birde kakasını yaptıktan sonra ağlıyorsa makatında yırtık vardır onun için anestol pomad ve fito krem al ikisini karıştırıp makat deliğine sür 
(50 puan) tarafından
Şurubu aldık çok işe yaradi çok saolun
tarafından
Rica ederim şifa olsun bizde kullanıyoruz doktor 6 aya kadar kullanabileceğimizi içeriğinin temiz olduğunu söylemişti
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Sokol şurp verdi canım doktor kızıma dene istersen 1 yemek kaşığı veriyodm içmedi için kayısılı meyve suyuna katıp içiriyodum öyle içiyodu kızım 2 3 kullanamadı ishal gibi içini boşaltı kızımın 
0 oy
(3,760 puan) tarafından
Geçmiş olsun ben lama yapıyorum maalesef çok kabız oluyor eczaneden veriyolar
(3,760 puan) tarafından
Bnmki çorba içiyor ama şu içmiyor fazla 3 günde yapiyodu tuvalet hala poposu kızarık mesela zorlanmadan
Bnde çok çektim kabızlıktan
(2,785 puan) tarafından
Sokol şurp ver canım ben öyle yapıyorum
(3,760 puan) tarafından
Himm hep kullanmak bağırsak tembeligi yapar bn çok zorlanınca aldiriyom eczaneden lavma
(2,785 puan) tarafından
Bende kabız oldu zaman verym sık vermym 3 ayı geçmiştr vermedm
(3,760 puan) tarafından
Tmm cnm
0 oy
(768 puan) tarafından
Dulcosoft verebilirsin canım çok iyi 
(50 puan) tarafından
Aldım çok işe yaradı çok saolun
0 oy
(15,033 puan) tarafından
Doktor bize prebiyorik enterogermina kids önerdi. 2.5 yaşında oğlum. Biz karın ağrısı sebebiyle gitmiştik. Kabızlık için değil. Ama o da prebiyotik. Eczanelerde bulamadık. Siz bulabilirseniz alın bı deneyin. Bir de bol su içmeli. 3 5 kuru kayısıyı az suda hasla. Blender dan gecir. Kaşıkla yedir çocuğa. Faydası olur Allah'ın izniyle. Kuru incir de koyabilirsin içine. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 106 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 312 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 182 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 300 göst.
17 Temmuz 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,945 cevap

34,776 kullanıcı

...