0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (826 puan) tarafından
Kaç kişiyiz hanimlar ya . Çocuklar da erken uyuyor artık. Birsuru isim var ama insan yine de sıkılıyor yine de sıkılıyor 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kocam hep uyur bende buralarda takılırım dizi falan izlerim
(826 puan) tarafından
Ya o da güzelmiş.  Demek ki yoruluyor Allah yardımcısı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(121 puan) tarafından
Bnmkilerde uyudu kocam da arkadaşlariyla maç yapıyo bnde sıkılıyorum uyuyacam galiba
(826 puan) tarafından
Allah rahatlık versin o zaman canım
(121 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sanada
0 oy
(181 puan) tarafından
Çocuklarımı yatırdım namaz kıldım işlerimi bitirdim uzanıyorum eşim babamla dışarı çay içmeye gittiler bende sıkılıyorum kocacigimi bekliyorum
(826 puan) tarafından
Kiz yabancı değilmiş sende takilsaydin peşlerine
(181 puan) tarafından
Çocuklar uyudular gidemedimki
0 oy
(7,913 puan) tarafından
İşlerini yap sıkılmazsin :Ddd
(826 puan) tarafından
Tadı yok ki ... o olsa çocukları ona satıp yapasım gelir şimdi uyudular ama yapasım yok :D
Onsuz.hic birseyin tadı yok
(7,913 puan) tarafından
Nerdeki☺️☺️
(826 puan) tarafından
Yurt dışında canım.. öyle bir kaçtı
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Ay benımkı 3 aydır 1 hafta evde 1 hafta sehır dısında kalıyordu şükür bitti yarın temeni dönüyor:)  Darısı basına

(11,217 puan) tarafından
O günde gelir inşallah sabret. Ben 2 haftalık lohusaydım esim gitti 1 yıl sonra anca gelio beni ve kızımı göturebildi:)

Amin sağol canım
(826 puan) tarafından
Ya zor bir sürecmis valla zelal. Ben güya adamı gönderip birde bosayacaktim  :).öyle değilmiş o işler hiç. Sağlık olsun da geç olsun güç olmasın diyorum
(11,217 puan) tarafından
Tabi ki bu işler sabır ister. Ve bizde ben çok sabırsız eşim cok sabırlı bır ınsandır. Onun destegı motıvesi olmassa bılmıorum nasıl dayanırdım. Hyr canım sen onada destek ol onun için daha zor hem gurbette hem sıssız
(826 puan) tarafından
Öyle canım.  Bize iyi oldu aslında bu ayrılık. Hayırlısı inşallah Rabbim.sag salim bizi de kavuştursun hayırla.  İnşallah bir sorun çıkmaz daha
(11,217 puan) tarafından
Amin amin :)
0 oy
(11,092 puan) tarafından
Koca işte bebeler uyudu işler bekliyo patlıyorum sıkıntıdan. Ramazan geldi geleli gündüzleri bakasım gelmiyor buraya çok ama gece de kimse yok gibi sanki 
(11,092 puan) tarafından
Oo 4 sene olmuş. İlk zamanlar bende bağımlılık yapmıştı resmen burası. Sonra bi gittim geri geldim. Şimdi de takılıyorum ama her zaman eğlenceli olmuyooo
(826 puan) tarafından
Aynen . Bazen erkekler gelip post açıyor o dönemlerde eğlenceli baya :)
(11,092 puan) tarafından
Yaa bi tanesi geldi öyle eminim erkek olduğuna ama resmen öyle bi yazıyo ki millet de diyo napcan erkekse erkek diye.. Eğlenceli değil sinir bozucu oldu benim için :)
(826 puan) tarafından
:))) o demek ki daha mantıklı açmış postu
Bazıları resmen kadınlarla dalgaya açıyor
(11,092 puan) tarafından
Mantıklı yazmış ama buradakilerin aklıyla dalga geçtiğine de eminim yani... Deli oldum o zaman ya :) dalgaya gelenle de burdakiler dalga geçiyo okuyorum denk gelirsem hakkaten çok gülüyorum. Çok zeki kadınlar da var burda :)
0 oy
(12,943 puan) tarafından

İşlerini bitir kocam geldiğin de iş yapmazsın :)

(826 puan) tarafından
O olsa yaparım kiz asıl. Çocuklara bak diye ona atıyorum öyle tatlı oluyor :))) ama maalesef uzun süreli ayrılık bizimki
0 oy
(15,136 puan) tarafından

Oğlanı uyuttum az önce. Eşim bı koltukta ben bı koltukta ikimizin de elinde telefon. Takiliyoz öyle. Survivor da eleme var. Birleşme partisi olacakmış. Bu sene hiç izlemedim. Öylesine açık duruyo . Ve biraz karnım acıktı. Bişey yesem mi diyorum. Benden haberler böyle :D

(15,136 puan) tarafından
Hamileyim dostum. Gece acıkmalari başladı ya. Yiyom yiyom doymuyom ☺️
(826 puan) tarafından
Ay afiyet olsun. Benim ilk gebelikte iştahım bir açıldı
 Kaşığı ağzıma götürürken ağzımın suyu masaya akardı . Bir yere yemeğe giderken yer giderdim düşün yani. Sonuç 38 kilo aldım:))) hala vermeye çalışıyorum. Dikkatli olmakta fayda var :)
(15,136 puan) tarafından
Güldürdün ya ☺️ ben de o kadar almam inşallah abdhsbdb
(826 puan) tarafından
İnşallah kuzum. Sağ salim kucağına alırsın inşallah ya gerisi olup gidiyor ;))
(15,136 puan) tarafından
Amin dostum çok sağol. Aynen öyle
0 oy
(829 puan) tarafından
Benim ki evde yine sıkılıyorum içimde hep boşluk hissi hiçbir şeyden mutlu olmama var 
(826 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ya mevsimsel bence o
0 oy
(12,565 puan) tarafından

Canım <3

Nasılsın  , eşin yerleşti mi, işleri yerinde umarım 

Ben uzun zamandır girmiyorum kardeşim burdaydi,pazar günü gittı yine buralardayım....

(826 puan) tarafından
Kuzum hoş geldin unutmamissin beni :) evet ya onda sıkıntı yok şükür resmi süreci bekliyoruz bir aksilik çıkmazsa inşallah. Sen nasılsın ben aslında İstanbul kirpik merkezi diye bir.yer takip ediyorum senin Mi o
(12,565 puan) tarafından
İyiyim canım.  Kardeşimindı o işe başladı  çalişiyordu oturma izni için başvuru yaptı red geldı gitmek zorunda kaldı:(
Umarım işi rast gider eşinin de canım
(826 puan) tarafından
Amin inşallah ya. E calistigi halde neden reddettiler o kadar yabancı uyruklu var
(12,565 puan) tarafından
Yüzde 95 red geliyor dediler,  ilk gelişi normal şartlarda çıkması lazımdı..
Hayırlısı olsun  yapacak bir şey yok
Büyük eve taşınmiştık o gelince hala alışamadım eve
(826 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım nasip bir yerde iste
0 oy
tarafından

Kocam evde yok işleri hallettim bitirdim çay yaptım umutsuz ev kadınları eşliğinde örgü örüyorum biraz bakayım buraya dedim :) yavrular da uyudu mis :D

(826 puan) tarafından
Oh ne güzel senden iyi yok..keyfin bol olsun canım
tarafından
Saol canım sizi de Allah kavuştursun <3
(826 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(353 puan) tarafından
Kocam uyumuyor beni uyutmuyor uyumak istiyorum uykusuzluktan olecem
(826 puan) tarafından
Yan don uyumuyorum de uçuşa geçince zaten kaldırmaz:)
(353 puan) tarafından
Ahahaha salonda oturuyor trip atıyor uyumamak için çok direnir ona kalsa çoluk çocuk 4 te uyumamiz gerek
(826 puan) tarafından
Gençlik hormonu için 11 de uyumak lazım ama:)
(353 puan) tarafından
Sorma canım  ya herşeyi mukkemmel ama bu uyku sorunu mahvediyor bizi ailecek oyleler kaynanamda kesinlikle 1 .2 den aşağı uyumazlar uyutmazlar oğlumda onlar gibi....
0 oy
tarafından
Benim eşimde vardiyalı çalışıyor iki gündür gece vardiyasinda sahur yaparken bile boğazımdan geçmiyor :((
(826 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım hayat savaşı işte olacak
0 oy
(238 puan) tarafından
Su an tam da bu durumdayım:( eşim işte. birazdan gelir o da.  Cocuk desen o da uyuyor.  Bende can sıkıntısından oyle postlara bakıyorum :) 
(826 puan) tarafından
Ya ben uyumuşum:) Hayırlı sahurlar

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,853 göst.
11 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 526 göst.
12 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,301 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Kibarhanim (273 puan) tarafından soruldu