0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Çok kafam karışık kızlar deprem oldu falan bizim evimiz az hasar almış neyse içerisinde kiracımız var adam çocukları dershaneye gitsin diye tutmuştu ve hani durumu çok çok iyi dershane kalmadı hiçbirşey hatta ama adam hala ısrarla hem çıkıcam hem kalıcam diyor hiçbir şey anlamadım kendisinin de aynı mahallede evi ve kiracısı var ona hasarsız denmiş ve evini hemen boşalttırıp kiraya akrabasını oturtmuş duyunca şok oldum ve baya cüzi fiyata bize de benim durumım baya kötü diyor bende eşimde nerdeyse 1 Sene kira almayalım dedik üzüldüğümüzden ve bence yapılmasıda lazım üstelik 8 bin kredi ödüyoruz ve o halde tarlaları olan adamdan kira istemiyoruz ama bu yaptığını duyunca şaşırdım yani napacağımı şaşırdım eşimde bizi kandırıyor dedi ondan önceki kiracımızda vermedi acıdık acıdık adam tayinim çıktı dedi toz oldu gitti yine aynı hatayamı düşüyoruz acaba 

3 Cevaplar

+1 oy
(6,124 puan) tarafından
O zaman onlar çıksın ihtiyacı olan bi aileyi oturtun 1 sene kira almayacaksaniz. Iyi niyetinizi Kullanıyorlar işte. 
-Reklam-
0 oy
(3,676 puan) tarafından
İyice araştır derim
0 oy
(21 puan) tarafından
İyilik yapınca cidden insanlar bizler enayi olarak görüyor ben bunu çok iyi anladım...ama Allah'a havale et ..ve araştır eğer dediğin gibiyse bı şekilde çıkart gönlünden geçtiyse de başka bir depremzedeye ver derim ama durumun da iyi değilse kiraya ver bacım orası sana kalmış ama yalan söylüyorlarsa çıkartın yaa ben bile sinir oldum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 214 göst.
23 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (1,262 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 123 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,934 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Seda-444 (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 408 göst.