0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde (1,013 puan) tarafından
Kızlar akşam 8 9 dan beri midem ağrıyordu.gece de ağrımaya devam etti.saat 5 e kadar ha geçer dye bekledim geçmedi.sonra annemi aradım gel cocuklara bakıver de hastaneye gidelim bz dye.babam da geldi tabi esimi uyandrdim hadi gidelim dye.annemle iceri girdi.b abam kapının önünde duruyor ses dışarı gidiyor haliyle.bnle tartışıyor ikimizn de ne işi var bilmem ne dye.babami kastediyor.onun gittiği hastaneye gtcektik öyle konuşmuştuk orda iyi ilgileniyorlar dye öyle olunca iyi sen yat dedim.soyleniyip duruyor konusma dedim artık canım burnumda zaten. Gece 5 den beri aramadi ya bu kadın öldü mü kaldı mı ne yaptı dye. O hastaneye gidince bn sürekli ararım mesaj atim naptin nasıl oldun bisey olsa haber ver dye. Kırılmakta kızmak da haksız mıyım insan bu kadr vurdumduymaz olabilir mi eşine karşı. İse de gitmedi ha bahçemiz var oraya gtmistr.isten arayamadım desem.

16 Cevaplar

0 oy
(17,711 puan) tarafından
Ne alaka baban niye gelmiyomuş
(1,013 puan) tarafından
İkisinin ne işi varmış. Koskoca adamı sen gt mi diyim
(17,711 puan) tarafından
Allah Allah nolacakmış ya
-Reklam-
0 oy
(682 puan) tarafından
Haklısın bn olsam konuşmadım. 
(1,013 puan) tarafından
Dimi ama
0 oy
(798 puan) tarafından
Kirilmakta cok haklisin canm ben olsam bende cok kirilirdim ne olursa ne kadar isi olursada hic mi iki dakkika bos zamani yok arayip sormali yani 
(1,013 puan) tarafından
İşi yok zaten kendi işini yapıyor.buda ilk değil  bn hasta olunca bağırır hemen
0 oy
(15,147 puan) tarafından
Cook haklısın 
(1,013 puan) tarafından
Dmi ama canm
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Çoooook haklısın. Eşinin burda savunacak hiçbir tezi yok bence. Saçmalamış tamemen. Ben de olsam eşim arasın sorsun sürekli isterim. Ki insan merak eder karısını doktor ne dedi iyi mi kötü mü. Ağrının sebebi neymiş kötü bişi değildir inşallah diye. Geçmiş olsun bu arada 
(1,013 puan) tarafından
Teşekkür ederm canm sagolasin.safra kesesinde taş varmış o ağrı yapıyor
(8,858 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun.
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bide soruyor musun kiz tabii  haklısın aramayı bırak o an bile hemen kalkması ilgilenmesi gerekirdi baştan yanlış yapmis
(1,013 puan) tarafından
Daha smdi arıyor naptin dye dalga geçer gbi
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Çok saçma eşi ağrıdan kıvranırken hastaneye götürmeyip uyuyo bi de ben olsam yüzüne bakmam günlerce 
0 oy
(8,296 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın babanın işi değil seni götürmek eşin sorumluluğuydu canım. Cok haklısın 
0 oy
(705 puan) tarafından
Pardon da babanizdan önce kendinin göturmesi lazim zaten ne bu rahatlik sizi de ailenize rezil etmiş.Col sorumsuzca bir hareket kizmakta gayette haklisiniz
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Başka zaman ölse dönüp bakmam bir bardak su vermem 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ailenizi aramadan eşinizi kaldırıp onları arayacağım hastaneye gidelim deseydiniz bu tartışma öncesinde yaşanırdı aileniz de bhna şahit olup üzülmezdi. Geçmiş olsun 
0 oy
(5,598 puan) tarafından
Kocan açısından bakınca haklı duruyor ben de sadece eşimle gitmek istiyorum hastane olsun başka bir yer olsun ailesinden kimsenin gelmesini istemem. Emin ol sen olsan sende söylenir din annen ne alaka o niye geliyor diye :-D ama arayıp sorabilir Di 
(1,743 puan) tarafından
Çocuklara baksın evde die annesini çağırmış canım .. anneside malum babası getirmiş .. yanlış anlamışın heralde
(5,598 puan) tarafından
Eşiyle babası birlikte hastene ye gidecek diye anladım ben
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kendi çareni kendin bulmuşsun madem kocana niye gel diyosun 

Sen hastayım diyosun kocan Dr götüreyim demeyi akıl edemiyo bide hadi sende gel diyosun 

Demekki umrunda değil adamın,ya babanı karıştırmayacaksın ya kocanı
0 oy
(163 puan) tarafından
Ah be..hamile.olduğum dönemde son haftalardaydim alisverise çıkmıştik carsiya burnuma bir döner kokmuştu anlatmam tam belki 10 kere demisimdir ne güzel koktu diye  ne umursadi nede ozamanin fiyatıyla 30 liralık döneri aldı eve gittik acıktım dedi yemek yaptırdı oturdu yedi ...hala içimde ukte ..simdide istiyosan al yap der yalandan ama zamanında yapmadiktan sonra neyleyim
0 oy
(239 puan) tarafından
Boyle yapanlari dokundurtmayin kendizine bu nedr ya
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Ben olsam onu bi rezil ederdim ki o tavra benim babam coktan devreye girer lafini soylerdi. Haklisin tabiki 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 646 göst.
0 oy
15 cevap 432 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 710 göst.
2 Ekim 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,531 göst.

379,035 soru