0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde (8,224 puan) tarafından
1 aydır tutturdu ev alcez ama ailenle ortak alam oturam beraber diyo ben ıstemıyom kimseyle beraber yaşamak anlamıyo ev alamayız tek başımıza diyo almıyam kirada duram hep ben zaten sorun etmıyom çok beraberlik bi zaman gelir sorun olur ben böyle düşünüyom 

7 Cevaplar

0 oy
(1,024 puan) tarafından
Herkesin düzeni ayrı ev üstüne ev olmaz ben kaynanamı o kadar çok sevmeme rağmen çok iyi anlaşmamıza rağmen evinde çok rahat edemiyorum oda benim evimde yani kimsenin evi Kendi evi gibi olmuyor 
(8,224 puan) tarafından
Annem babam olsa olmaz 1 aydır aynı şeyi söylüyorsunuz babamla konuşcekmiş
-Reklam-
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Ev üstüne ev olmaz canım sakın
(8,224 puan) tarafından
Anne baba olsada olmaz bende ıstemıyom eşim 1 aydır aynı şeyi söylüyo
(6,438 puan) tarafından
Hayır kusura bakmasın g.tüne güvenmeyi öğrensin inan eve giriş çıkış saati bile değişir elinden hiç bişey gelmez ben alt üstüm inan her gün dua ediyorum çıkalım baştan kabul etmeseydim diye
(8,224 puan) tarafından
Askeri ücretle biraz birikimiz var ölsez ev almayız tek başımıza eşim onun için beraber alam diyo ben ıstemıyom  kirada durmaya razıyım
(6,438 puan) tarafından
Bak canım benim kayınpederimin durumu çok çok iyi alt üstüz dedim ya arsa alalım bir yerde dedi eşim hemen o da kocaman evler yapalım dedi eşime kesinlikle hayır yuvamız yıkılır dedim sende olursa olur olmazsa olmaz ben yokum de
0 oy
(4,013 puan) tarafından
Ben her zaman  ayrı yasamak taraftariyim  insan rahat edemiyor  bir insan evleniyorsa  her türlü  o kızı   ayrı eve çıkarmalı  çok cevremde kaynanasıyla yaşayan  sorun çıkarıp bosanan cok insan gordum  çok az vardır  kaynanasıyla anlaşan 
(8,224 puan) tarafından
Aynen benim ailemle yaşamak istiyo ben ne onun aileyi ne benim aileyi ıstemıyom
(4,013 puan) tarafından
Kabul etme cnm yoksa evinde hep huzursuzluk  olur
(8,224 puan) tarafından
Konuşcam işallah bıda  konuyu açarsa
0 oy
(322 puan) tarafından
Bazı evler var dublex tarzında ama giriş çıkışları başka yerden oluyor mesela bahçe kat dublex bir bina girişinden kapısı var birde bahçe girişinden 
(8,224 puan) tarafından
Evet var öyle evler
(322 puan) tarafından
Durumunuz yeticek gibiyse ve eşin bu konuda kesin kararlıysa en mantıklı yöntem bu lakin kendi annen de olsa kayınvaliden de olsa ev üstüne ev olmaz çok yakınlık ara bozar öyle bir durum olursa da aynı evde durmak istemezsiniz sonuçları kötü olur
Ayriyetten ailenizin maddi durumu iyiyse borç alın onlara ödersiniz elinize para geçince bu konuda kesin kararlı ol valla canım aynı evde 2 hane inanki olmuyor
(8,224 puan) tarafından
Şua yakınız 2 sokak var yanımızda şuan anlaşıyoz ondan anlaşırız diye düşünüyo
(322 puan) tarafından
Canım benimde kaynanamla aramda 2 sokak var çok iyi anlaşıyoruz ama bi ara birlikte yaşıyorduk eşimle konuşacağım özel konuları bile gece odaya geçmeyi bekliyordum mecburen ağız tartışması yaşarken bile büyüklerin olduğunu hatırlayıp tartışamıyorduk fikirlerimizi söyliyemiyorduk en son büyük kavgalara dönüşüyordu 40ım çıkana kadar annem geldi bende kalmaya yine aynı şey oldu büyükler var diye yan yana rahat bile oturamıyor insan
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Olmaz burda yaşayanlardan da gördük düzen üstüne düzen ev üstüne ev olmaz kendi ailen de olsa olmaz onun ailesi de olsa olmaz herkesin düzeni var iyi düşünmüşsün olmaz yani
(8,224 puan) tarafından
Aynen tutturdu babanla konuşcam babamda tm diyomuş
(14,045 puan) tarafından
Sonra senin basın ağrır hiç gerek yok böyle seylere
(8,224 puan) tarafından
Aynen bıda konusunu açarsa konuscem
0 oy
tarafından
Sakin ortak almayı ve beraber oturmayı kabul etme. Kirada otur daha iyi.
0 oy
(245 puan) tarafından
Sakın kabul etme. Aynı evde başkalarıyla oturmak cehennem gibi oluyor. 4 sene kaynanamla oturdum. Sadece 2 kere tartışmışızdır ama o 4 sene benim cehennemim oldu.kendi annemlede otursak aynı şeyi hissederdim. Şimdi kiradayız ama kendi ebim olduğu için o kadar mutluyum ki. Kirayı ödediğimiz sürece bura benim evim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
7 Eylül 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde B. Sema (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 2kiz.anasi (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,148 soru

11,878,269 cevap

35,994 kullanıcı