0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar annem bugun 2. El klima taktirdi guzel soğutuyo sorum su kizim sicagi sevmiyo terleyip uyumuyo klimayi kacta calistirsam hasta olmaz ve sabaha kadar acik kalsa kizim hasta olurmu ne olur bi cevap 

4 Cevaplar

0 oy
(364 puan) tarafından
Kızım Ağustos doğumlu yeni doğduğunda da şimdi de klima açık uyuyoruz şimdi 22 aylık evimiz çok sıcak oluyor çok şükür hiç dokunmadı bize biz 26 27 de çalıştırıyoruz klima odaya göre biraz büyük bir de tam karşısına yatırma terleyince daha çok hasta oluyorlar
(364 puan) tarafından
Canım baya serin olur 22 derece klimadan klimaya da farkeder biz en sıcakta bile 25 ten aşağıda çalıştırıyoruz
tarafından
Bi soguk bide sicak ayari var su an soguk ayarda 27 mi yapiyim hic bilmiyorum kiz kafam yandi
(364 puan) tarafından
Evet canım soğuk ayarda 26 ya da 27 yap serinletmezse biraz daha düşük derecede calistirirsin
tarafından
He tamam canim cok saol
(364 puan) tarafından
Sen de sağol canım
-Reklam-
0 oy
(52 puan) tarafından
Kizinin uyku saaatleri belli ise uyumadan 1 saat önce aç serinlesin içerisi o uyurken klimayı açma bence küçükse çarpar filan  sabah kadr klima mi çalıştırılır kız zengindiniz heralde :)
tarafından
Kapatip acinca daha cok geliyormus yaa 9 aylik minnosum
(52 puan) tarafından
Benim kızında 8 aylik bizde aynı sorundan muzdaribiz
tarafından
Klima olmadan once camlari aciyoduk rahatliyodu ama klima olunca ne biliyim bilmedigimden sordum bende zaten bebisler sicakta uyumazmis
0 oy
tarafından
Valla bende bugün açtım çok sıcak şuan kızım uyudu içerisi öyle aman aman soğuk değil ama ben yinede korkuyorum diğer türlü de sabaha kadar uyumuyor ya sıcaktan inşallah hastalanmaz :(
tarafından
Bende bilmiyorum korkuyorum ist e yaa
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Ben aciyorum diger turlu sıcaktan uyuyamiyoruz. 27  derecede ona vurmayacak şekilde çalışıyor 
tarafından
Tamam canim cok saolasinn

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Dilaray1404 (309 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 266 göst.
27 Mart 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,483 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu