+1 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde (254 puan) tarafından

image

image

image

kızlar ben kısa takımları sevmiyorum pantolonda aslında giymek doğru değil farkındayım ama eteklerim açılır rüzgarda bacaklarım hatalarım falan belli olursa diye böyle uzun elbise gibi tunik pantolon takımlarına bakıyorum bu hoşuma gitti bayrama nasıl olur hangisi daha iyi sizce ya da beğendiniz mi fikirlerinizi bekliyorum ❤️

14 Cevaplar

0 oy
(7,696 puan) tarafından
Tesettür adı altında daracık şeylerden bin kat güzel ben kahverengini beğendim 
(254 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kollarında tereddüt ettim biraz kaldırdıkça açılıyor ya
(7,696 puan) tarafından
Terzi de kollarını yaptırabilirsjn aslında
-Reklam-
0 oy
(237 puan) tarafından
Etekten daha kapalı bence ben etek giyerim ayak bileklerin hafif bacağın falan etekte ilalki gözüküyor ben bunu elbise sandım ilk başta güzelmiş bence 
(254 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım kollarında biraz tereddüt ettim aslında nasıl bi çözüm bulabilirim diye çünkü nereye baksam hep dar kısa pantolonlar kısa tunik ler tek içime sinen bunu buldum
0 oy
(15,145 puan) tarafından
Beğendim ben de. Hepsi de güzelmiş renk olarak en çok kahve güzel ama
(254 puan) tarafından
Kollarına nasıl bişey yapabilirim sence canım kaldırdıkça açılıyor çokta beğendim bende aslında ama orda biraz kararsız kaldım
(15,145 puan) tarafından
Evet şimdi farkettim. Ya içine kolluk giyceksin ya da kollarına ip baglayacaksin. İp baglarsan aynı renkten aslında daha şık olur. Kolları bağcıklı tunikler oluyo ya onlar gibi yani. Örnek bulursam atarım sana
(254 puan) tarafından
Bi atar mısın canım merak ettim nasıl bişey
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Tunik olupta kici başı açık olanlardan çok daha güzel bu ara koyu renklere taktım lacivert güzel bence :)
(254 puan) tarafından
Canım sence kollarına nasıl bişey yapabilirim kollarım görünmesin diye teşekkür ederim bu arada
(7,248 puan) tarafından
Ben kolluk kullanıyorum canım dantelli aynı badi gibi duruyor benim kollar normalde uzun birçok kıyafetin kısa gelir genelde öyle kullanıyorum
0 oy
(2,537 puan) tarafından

Boyunuz uzunsa evet yakışır ama modeller perişan duruyor bu attığım sayfaya bakın uzun tunikler var biraz pahalı ama ürünleri çok kaliteli 

image

Bu

(254 puan) tarafından
Sağol canım uzun boyluyun aslında hiç böyle doğru düzgün bişeyler bulamadım bundan başka hep kısa dar şeyler var bu sayfayada bi bakayım sağol
(2,537 puan) tarafından
Buranın tunikleri uzun istediğiniz gibi bulursunuz
0 oy
(181 puan) tarafından
Kolu kullanışlı değil yukarı kaldırınca hemen açılıp aşağı iner o kol bir de yeterince bol değil 
(254 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım gönlüme göre bulamıyorum ki hep kısa dar şeyler moda olmuş bende kollarında biraz kararsız kaldım
(181 puan) tarafından
Var aslında ferace almıştım geçen yıl Instagram'dan çok bol hâlâ kullanıyorum. Böyle kolu geniş olan bir feracem var koluna ip lastik diktim evde giyiyorum yabancı erkek gelince
0 oy
(15,145 puan) tarafından

image

boyle bişey yapabilirsin kollarina

(254 puan) tarafından
Olabilir aslında canım çok teşekkürler
(15,145 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(3,378 puan) tarafından
3. Begendim kollarına lastik gecirtebilirsin kaldirinca düşmez geriye canım
0 oy
(21 puan) tarafından
Vizon rengi çok güzel kollarına da ya yaptırabilirsiniz ya da kolluklar onlardan alıp giyebilirsiniz bu tarz şeylerin içine
0 oy
(280 puan) tarafından
En üstteki güzel ama teninin rengi beyazsa lacivert mükemmel uyar
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Pudrasini almıştım ben çok beğendim 
0 oy
(3,467 puan) tarafından
Cok hos sade ben cok begendim oyle kro da durmuyor kollarina incecik lastiklerden gecirilse olur mu acaba ben 1. Olani begendim en cok
0 oy
(48,617 puan) tarafından
bir ve iki guzel renkleri
0 oy
(684 puan) tarafından
Senin tarzına uyuyorsa ben kahverengiden yanayım :)) 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 110 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 434 göst.
0 oy
5 cevap 89 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 175766 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 906 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Masaldiyari (407 puan) tarafından soruldu