0 oy
371 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar bu gün 2. Postum bu konu yüzünden son postuma girenler bilir siddetli bir şekilde kavga ettik ise giderkende cüzdanım nerde diye tartıştı senin cüzdanın nerden bileyim dediğim içinde kavga etti 

Ama işe gidince hiç birşey olmamış gibi konuşuyor akşama pasta yap vb gibi şeyler 

Gerçekten bu dengesizlik beni ondan soğutuyor ve ondan nefret ediyorum gittikçe 

Kaynimin sevgilisi iftara gelmiş kaynanam benide çağırıyor kapıyı yumrukluyorlar kircaklar nerdeyse bebeğim uykudan uyandı çok sinirlendim onlarında yanına gitmiyorum

Esime şu mesajı attım dahada birşey yazmadı 

Nasıl bir yol izlemeliyim ne yapacağımı bilmiyorum artık yardımcı olun bana

image

7 Cevaplar

0 oy
(8,898 puan) tarafından
Canım sana şiddet gösteren biri bu adam gerçi sende altta kalmamış Bi tane patlatmissin ohh ellerine sağlık keske kafasini kirsaydin kendini ve kızını asla ezdirme Bi süre annene git ona evi terkediyorum filan de o öyle bilsin kaybetme korkusu yaşayan erkek ya yola gelir ya yoldan çıkar o zaman ona göre kararını verirsin
-Reklam-
0 oy
(3,625 puan) tarafından
Al benden de o kadar. Benimki de aynısı, çift karakterli. Duygu durumu değişiyor hızlıca. 11.yılıma girdim şunu anladım ya bu deveyi güdeceksin ya da bu diyardan gideceksin. Ne yapsan boş. 
0 oy
(119,231 puan) tarafından
hayatinin hatasini yapiyosun bak esinle olan konuda obur postu bilniyorum ama bak sorun ailesiyle sen kendin hallet esini araya koyma bu seni ve evliligini cok etkiler
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Al karsina konuş bacım bı kahve yap anlat işte bu bu bu huylarını sevmiyorum falan  diye 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Şu kapıyı öküz gibi çalmasınlar... bu ben değil miyim yaa
(472 puan) tarafından
Ben zili söktüm  sizde deneyin . Bari torunlarina saygıları olsun
(2,726 puan) tarafından
Zili söksem de sokaktakiler bırakmıyor
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Şu an mesaj üslubunda kiskrtir.ne olursa olsun kimse ailesine böyle konusturtmaz.problemi sen Coz ailesiyle.saugi herşeydir.neler yaşım ailesinden bir birey yüzünden yuvam yıkıldı iftiralar mi atmadı bırak kapı çalmayı istemediğim halde evime yerleşti yatak odama.bile karıştı.yatak odam diyorum karı koca munasebetimize yani.fakat ben uslubumu korudum bir kere o demedim.bosanirken de cümle geri kalan ailesi arkamda durdu.herkes helal olsun çok saygılı nasıl boşandılar diye şort donelim oldu.lutfen zararlı sen cikarsin bacım.bir mahkeme olsa bu mesajları gösterse haklı çıkar lütfen sinirine hakim ol ilerisini düşünerek hareket et
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Yapman gereken tek bişey var bu kadar içini döktü madem aslageri adım atmamak bi de askere gidecekmiş eşinde gidince seni kukla gibi oynatır ailesi gel derler gidersin gitme gerler oturursun herseyime karışırlar tepkimi koydun madem şuan eşinle fazla muhattap olma kendi halinde takıl evde üzgün dur trip atma ama böyle üzüldüğünü belli et yani ağla eşin yaklaşan kadar yaklaşma o yaklaşınca bişey mi istedin de sert konuşma ama neşeli her zamanki gibi de olma eşin konuyu açınca ben seni sevdiğim için sabrediyorum bebeğimiz var mutlu bi yuvamız olsun istiyorum ama her geçen gün kötüye gidiyo seni taniyamiyorum çok değiştin bizevlendik bak bizim evimiz bak ben senin karının bak bebeğimiz gördün mü artık çocukluk yapma aileni at demiyorum hep birlikte mutlu bi aile olalım ama bununtek bi yolu var bizim evli ve ayrı bi ev olduğumuzu biletleri ona göre davranmaları gerekiyo ve seninde artık çocuk gibi değil olgun bi adam olman gerekiyo kapı yumruklamak ne bi bakıyorum iyisin bi bakıyorum deliriyosun sen çok değiştin ben seni sevdiğim için sabrediyorum seni sevmesem asla sabretmezdim o zaman olacakları düşünmek bile istemiyorum de eşine kendini savunma şansı verme çocuğa bakmam lazım de yorgunum uyucam de kalk git yanından o bi yalnız kalıp düşünsün. 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 461 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.
26 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Bn bir anneyim (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.