0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
Merhaba kizlar  8 yıllık evliyim bı oglum var 1ay sonra bı oglum daha olacak kayınvalidem üst katımda oturuyor sorunum şu evli bı erkek annesi üst katta oturmasına rağmen neden her gün defalarca annesini arar anlamıyorum ya bir ara beraber de oturduk eşim yine aynıydı aynı evde yaşadığı annesini benden çok arardı kapıyı açar açmaz ilk annesini sorardı annem evde mi diye.  Sabah uyandı daha bize günaydın demeden annesini aramış kahvaltı hazır mı diye bende hazirliyordum oysa ki  dün telefonuna baktım her gün 3 4 kez arıyor annesini ve konuşmuyorum bende belki diceksiniz bunda ne var niye sorun yaptın diye ama herşeyimizi de anlatıyor attığımız adımdan haberleri var o yüzden konuşmama kararı aldım duzelene kadar uzun oldu kusura bakmayın

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gönder anasına. Daha büyümemiş o bebe. 
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
o zor işte iğneden ipliğe kadar anlatan erkek. gerçi adam olan yapmaz bunu
(123 puan) tarafından
Annesi de soruyor herşeyi bilmek istiyor bu da taviz veriyor
0 oy
tarafından
Gecen birinden duydum küçükken ergenliğini yaşayamayan erkekler annecil oluyormus 
(123 puan) tarafından
Evet ama anneden de kaynaklı bir durum bence nereye gittik nerden geldik annesi de sorar
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Annelik, çocuğunu sevmek bu değil bence. Çocuğun kendi hayatı olduğunu, birey olduğunu ona öğretmeli. Ben annemle o kadar sık konuşmuyorum. Bu onu sevmediğim için değil. Herkesin bir düzeni, bir hayatı var. Ne erkek ne kadın için bu durumu sağlıklı bulmuyorum. 
(123 puan) tarafından
Ne annesi ne de eşim bunu kabul edemiyor işte  herşeyden annemin haberi olsun istiyor eşim ve annesi de bizi yönetmen istiyor kendi istediği gibi yapalım herşeyi istiyor
0 oy
tarafından
Gitsin anasında kalsın eteğine yapışsın otursunlar birlikte ne takıyorsun yüz verme 
(123 puan) tarafından
Takmıyorum ama herşeyimizi anlatmasina sinir oluyorum bende bir bireyim bir aileyim tamam anne olabilir ama hayatıma karışamaz
tarafından
Haklısın ne diyeyim Allah eşine akıl fikir versin
(123 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Abuu kız bu adam yatak odasını da anlatır kesin 

Benim halamın aglu var kızı nasıl yaptığını anlatirmis anasida anneme diyordu annem ağzına etti halamın pislik kadın die 
(123 puan) tarafından
O durumu da yaşadım canım maalesef benim kendi annemin bilmediği sorunumu maalesef eşimin annesi biliyor
0 oy
tarafından
O eşten bı tane de bnde var cnm 
(123 puan) tarafından
Çok zor valla Allah yardımcımız olsun
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Çok var bu erkeklerden yaaa tavrını koy cnm kesinlikle önünü alamazsın bnmki da ona yakın bir şey çoklaf ettim şimdi birwz düzeldi gibi 
(123 puan) tarafından
Konuşmuyorum kavga kıyamet huzur falan kalmıyor evde iki gün düzeliyor yine ayni sonrasında
0 oy
(7,791 puan) tarafından
De ki ana sevdan bitene kadar ordan eve girme.  

Tamam arasin da her seyin dozu var
(123 puan) tarafından
Benim annem uzakta inan bu kadar aramam ben herşeyimi bilmez
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Yani az önce birine yaptım yorumu yine yapıcam çıktığı yere geri sokun bu ne böyle anne anne sünepe şeyler süt çocukları hala ne diye evlenmiş 
(123 puan) tarafından
Oyun oynamak için sanırım ben öyle düşünüyorum hem anam olsun yanımda hemde elimin altında bir kadın diye evlenmistir benim eşim durum onu gösteriyor
0 oy
(514 puan) tarafından
Bu ana kuzuları ne zaman büyüyecek ya
(123 puan) tarafından
Sanırım hiç bir zaman
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Benimde kayınvalidem altta oturur çocuk olana kadar hafta da bir inerdik o da ayda bir gelirdi. Çocuk olunca ilk 1 ay sık geldi şimdi 1,5 aydir tekrar mesafa koydun 5-6 günde bir gelir bana. Annesini telefondan hiç aramaz bazen 4-5 gunde bir eve gelir bir bakiyim der iner 15 dk durur geri gelir. Vallahi öyle yapsa sinir olurum evdeki her dakikasını burnundan getiririm. Hele özelimizi falan anlatacak bizimkiler en fazla akşam gece gezmeye çıkarken falan ararlar oğlum birşey mi oldu birinize diye bizde yok gezmeye çıktık deriz o kadar. Eşine tepkini koy yoksa çok çekersin 8 yıldır nasıl katlandın kız ben 1,5 yıldır evliyim çok rahatsiz etmezler ama yinede insan arada bunaliyor eşime diyorum elimize fırsat geçsin başka yere tasiniriz.
(123 puan) tarafından
Bizim ki her gün uğrar oğlum küçükken her sabah bizi o uyandırirdi eşim evdeyken yatarken bile yatak odasına dalardi direk neymiş çocuğu gorecekmis çok boşanma noktasına geldim bu zamana kadar dayandım ama çok yıprandım şimdi normal bile gelseler katlanamiyorum gelmelerini hiç istemiyorum
(1,964 puan) tarafından
Psikolojik yorgunluk gerçekten zor canım benim de doğumdan sonra her gün çıkıyordu öğlen geliyordu vallahi daral gelmişti sonra tepkimden anladı az buz gelmemeye başladı sık sık. İnsan kendi mahrem alanını korumak istiyor bence sen söyle kayinvaliden yaptığı zaman eşinde bu zamana kadar böyleyse böyle gider ömür geçer mi geçse bile hayatından zevk alamazsın.
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Anasını emiyo heralde daha :angry:

(123 puan) tarafından
Anasını emen çocuk bile bu kadar olmuyor ya  bu daha farklı anneden de kaynaklı tabi herşeyi sor herseyi merak et müdahale et sonra böyle oluyor işte
(14,428 puan) tarafından
Kesinlikle anneden kaynaklı canım kaynanaya yürü sen
(123 puan) tarafından
Anlamiyor ki o da kendinin yüzünden kavga çıktığını biliyor geçen gün kavga ediyordunuz duydum diyor anneni kaç kez ariyon arama dedin diyor ama hala annesi de aynı
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Esini bir ailesi oldugunu idrak edicek sekilde uyar
(123 puan) tarafından
Kaç kez uyardim iyilikle uyardım kavga ettim uyardım ama strese giren yine ben oldum  umrunda değil onun
0 oy
(780 puan) tarafından
Bugün bu şekilde ne kadar çok post var bunları okudukça hem eşime hem kayinvalideme şükrediyorum 8 yılda değişmediyse daha öyle gider canm 
(123 puan) tarafından
Bu degismis iyileşmiş halı canım düşün artık öncesini bunlar yüzünden sinir hastası oldum sürekli stres yapıyorum anasına düşkünlüğü kız kardeşine düşkünlüğü bitirdi beni
0 oy
(343 puan) tarafından
Allah'ım bende sanıyorum ki sade benim eşim arıyo sürekli seninkide demekki öyle hem benimki bırak anneyi yigenini ariyo günde 5 kere
(123 puan) tarafından
Uzak olmama rağmen ben bu kadar aramam inan ki bunlar niye kopamıyor ne konuşurlar anlamis değilim
(343 puan) tarafından
Valla bizimki okadar çok boş şeyler konusuyo ki çıldırıyorum bazen resmen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 373 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 370 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
0 oy