0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (486 puan) tarafından
Kızlar bende enfeksiyon var doktor fitil verdi akşamları kullanmak için oruç tutulurmu 

8 Cevaplar

0 oy
(15,205 puan) tarafından
Ee aksamlari kullanacakmissin zaten. Oruca neden mani olsun ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Orucken alamazsın dıye bılıyorum dısarıdan bırsey gıremez vucuda ama orucu actıktan sonra olur bence
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Zaten gece kullancan onu sorun olmaz bence
0 oy
(7,952 puan) tarafından
Banada verdi kullanmıyorum sonuçta vücuda birşey giriyo gusül almak lzm akşam iftardan sonra kullanayım dersen e uzanman lzm ki etki etsin hemen ayağa kalkarsan düşer faydası olmaz ben dedim ramazan bitsin öyle 
(486 puan) tarafından
Akşamları için verdiler
0 oy
(8,922 puan) tarafından
Günde kaç kere. İftar sahur arasında kullanma imkanın varsa öyle kullan. Yoksa sağlık için vücuda alınan şeyler orucu bozmaz demişti eniştem. İmam kendisi. Ben iğne olmuştum oruçluyken. 
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Oruçluyken kullanırsan abdesti bozar diye biliyorum ama zaten akşam kullanacakmışsın iftardan sonra kullan en iyisi
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Bozmaz. Genital bölgeden alınan ilacın sindirim sistemi ile alakası yoktur. Size vitamin yemek içmek gibi bir etkisi de olmaz. O yuzden bozmaz. Gene de iftardan sonra kullanmak daha iyidir.
0 oy
(7,736 puan) tarafından
Akşam kullanıyorsan boy abdestini bozuyor ya sahur da kalkıp yıkanabilirsun boy abdesti alırsan oruç tutabilirsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 272 göst.
0 oy
8 cevap 108 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
23 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu