0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (215 puan) tarafından
Merhaba kizlar doktor Protestan verdi günde 3 defa diye oruç tutmak istiyorum fitil olarak kullansam orucu bozarmi sizce 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Dıs gebelik yasamıssın yıne hamilesin kese saglıksız denılmıs bahsettıgın fitil düşük önleyici bır fitil bu durumda oruç mu tutmak ıstıyorsun herhangı bır yükümlülügün yok üstelik kaza edebılırsın cidden nasıl yapacaksın birşey olsa kendını suçlamayacak mısın bu saçmalık kusura bakma
(215 puan) tarafından
Diş gebelikten şüphelendiler ama değilmiş başka doktora gittim biraz daha olumlu konuştu benim Bu ikinci gebeligim ve ramazana denk geliyo hep sonrada tutamıyorum o yüzden Bi deniycem dedim.kusurluk bisey yok senin düşüncen saygı duyarim
tarafından
Bıraz olumlu konuşmuş ama fitil kullanman gerekiyor düşük riski var senin beslenmene daha da özen göstermen gereken bır donemken sen saatlerce aç kalacaksın, bu sadece rıske gırmek sevabı ne kadar olur bilmiyorum bu durumda Allah korusun bebegıne bısı olsa ne olacak neyse orucu barı tuttum mu dıyeceksın lütfen yanlıs anlama senlik benlik bır durum degıl yazık günah
-Reklam-
0 oy
(2,411 puan) tarafından
Zaten riskli bi gebelik durumu varken ortada oruc tutmak mantikli mi sence?
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Neden bebeğinizi tehlikeye atmak istiyorsunuz. Sonuçta bir sebebiniz var ve kazasını yaparsınız doğumdan sonra
0 oy
(854 puan) tarafından
Alo fetva hattı var canim veyansorularlaislamiyet en doğru cevabı ordan alırsın ama bozsa bile riskli vir durumun varsa sana farz olmaz

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 129 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 272 göst.
0 oy
8 cevap 108 göst.
27 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
23 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu