0 oy
184 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (985 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar iftar ve sahur için be yapacaksınız ben sahura Poaça düşündüm ama ne zaman yoğurmam lazım saat kaçta akşam iftardan sonra olur sa erken olur gece kaç gibi olmalı şimdiden teşekkür ederim hayırlı iftarlar hayırlı sahurlar

4 Cevaplar

+1 oy
(3,826 puan) tarafından
Poğaça 1.5 -2 saate mayalanıyor.  Erken pişirsende sorun olmaz canım.  Benim dondurucuda açma poğaça var lazım oldukça çıkarıyorum oda sıcaklığına gelince yumuşacık oluyor . Iftara 4 kaşık çorbası, patlıcan musakka , pilav ve salata yapıcam.  Ay tatlısı var bir de . Herkese hayırlı iftarlar 
(3,826 puan) tarafından
Bende çorbayı yaptım ikbal.  Bakalım akşam nasıl olmuş ☺
(48,671 puan) tarafından
ben çorbayi cok severim aslinda ramazan da tarhana icmezsem oruc tutmamış gibi oluyorum ☺️dun tarhana vardi bugun bunu denedim
(3,826 puan) tarafından
Bende tarhanayı hiç sevemedim malesef ya ☺ bizde de çorba olmazsa olmaz ☺
(48,671 puan) tarafından
en sevdigim corbam benim kucukken hasta olunca annem.tarhana yapar yanina ilac verirdi iyilesirdim
(3,826 puan) tarafından
Ben nedense hayatım boyunca sevemedim tarhanayı. Annelerin eli değdiği herşey güzel olur
-Reklam-
0 oy
(7,626 puan) tarafından

İdrardan sonra olmaz ellerini yika:D

(985 puan) tarafından
Klavye hatası olmuş
(7,626 puan) tarafından
Ben 3 gibi yogurdum gecen iftara yakin yapmistim sahurda da yedik
(985 puan) tarafından
Poaça yı neyli yapıyorsunuz ben artık su ile yapmıyorum krema ve sütle artık sertleşmiyor bayatlamıyor
(7,626 puan) tarafından
Su süt yağ kuru maya
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Eşim poğaça türü şeyler yiyemez gece o yüzden en fazla gözleme yapıyorum. Yufka alıyorum marketten peynirli- kaşarlı gözleme yapıyorum.
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Sahura buzlugumda gözleme var onu çıkaracağım. Akşamada dünden yemeklerim var yapmayacağım bir şey. Kendim sahurda yumurta vs. Yerim. Diyetteyim çünkü.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 307 göst.
23 Nisan 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Zelal (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 313 göst.
2 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 280 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 372 göst.
12 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,707 cevap

34,854 kullanıcı

...