0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde (150 puan) tarafından

Kızlar Emsan celik tencere takimi almak istiyorum baya araştırdım yorumlari okudum herkes begenmis ama biraz ebatlari küçük aldi begendim aslinda ama sizede sormak istedim sizce nasıl bunlar veya sizin begendginz marka varmı 

image

19 Cevaplar

+1 oy
(229 puan) tarafından
Berbat alma benim bunun güveç tipi çelik memnun değilim bunu alıp memnun olmayanda çok burda biri paylaştı hatta. İçi yemek pişirdilten sonra çil çil oluyor kararıyor hemen ben sevemedim emsan ın granitlerde iyi değil 
(150 puan) tarafından
Hangi marka alayim peki ya biraz şans işi galiba bu ya bazilari iyi diyor bazilari kotu
(229 puan) tarafından
Valla canım genellikle korkmaz alanlar memnun aynen birazda şans işi deidğin gibi
(11,366 puan) tarafından
Emsan ve Karaca aynı canim evet içi çil çil oluyor benimki karaca güzelce telleyip makineye atmazsam yikanmamis gibi oluyor korkmazi öneren çok buna benzer benimkiler boyut olarak bize çok bile 2 kişiyiz biz
-Reklam-
+1 oy
(486 puan) tarafından
Emsan çelik tencere berbat alma derim kullanıyorum hemen yakıyor 
0 oy
(1,960 puan) tarafından
Alma derim. Öyle parlak bi çeliği yok. Hem elde yıkadım hemde makinada yine ayni su lekesi kaliyor zamanla kararıyor 
(150 puan) tarafından
Hangi marka alayim ozmn canım bir önerin varmi
(1,960 puan) tarafından
İnter çelik cok güzel kullananlardan gördüm kac sene olmuş hala yeni gibi parliyodu
0 oy
(1,696 puan) tarafından
Ben emsanin çelik tenceresini kullanıyorum ama bundan değil sarı kulplu olani kullanıyorum 2.5 senedir hiç bir sıkıntı yaşamadım.
0 oy
(142 puan) tarafından
Kulpları çelik olduğu için çok ısınıyor alırken ısınmaz dediler ama yalan valla aldığım ilk günden beri ısınıyor kapağının kulpu bile ısınıyor tutamıyorum 4 senedir kullanıyorum hiç memnun değilim 
0 oy
(480 puan) tarafından
Bende bunun daha tombik olanı var memnunum kurularsanız su lekesi olmuyor ama tombik olduğu için yan kısımlarda yanma oluyordu ocağı çok açınca 
(150 puan) tarafından
Hım yani memnunsuzn yinede öylemi
(480 puan) tarafından
Telleyince çıkıyor yanan yer iç kısmında hiç kötü görüntü oluşmadı 3,5 yıldır kullanıyorum , dışını da dediğim gibi kurularsanız su izi kalmıyor
(480 puan) tarafından
Ama tabi bununla bendekinin kalitesi aynı mıdır bilemiyorum, mesele güzel bakmakta bence. Annemde korkmaz var dışları çok kötü oldu hiç temiz durmuyor annem pek dikkat etmez yıkayınca bezle kurulamaz kendi haline bırakınca da su izleri kaldı hep
0 oy
(7,048 puan) tarafından
Benimkiler Emsan ben çok memnunum. 
(150 puan) tarafından
Alla alla valla napacagimi sasirdim desem
(7,048 puan) tarafından
Ama ben 5 sene oldu alalı canım hatta buradan bi arkadaş resmini istemişti yoruma atmıştım.
0 oy
tarafından
Valla korkmaz çok memnunum emsan sevemedim. 
0 oy
(6,250 puan) tarafından
Çelik tencere de Korkmaz öneririm çok güzel kullanışlı 
(150 puan) tarafından
Korkmaz bendede ama begenemedim canim ya
(6,250 puan) tarafından
Doğrudur cnm emsandan çoğu kişi memnun değil ama başka marka bak istersen
0 oy
(7,788 puan) tarafından
Ceyizime emsan alfim Allah kahretsin o markayida celik tenceresinide bacim alma yakiyor sarariyor yapisiyor beter bsy
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Korkmaz aldım klasik model 3 yıldır kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(3,913 puan) tarafından
Bunun aynısı  bende var. 2 sene önce  almıştım. Cok ince. Celik tencere gibi degil yani. Başka  markalara bakarak al derim. 
0 oy
(320 puan) tarafından
Benimkiler emsan memnun değilim dışı hep lekeli kalıyor ne kadar yikasamsa geçmiyor kapakları plastikten benimkinin çatladı hep
0 oy
(7,979 puan) tarafından
Benimkide Emsan aynı bu takıma.benziyor aynısı olabilir hatta. Bende pek memnun değilim çünkü dibi hep leke tutuyor nedense bilmiyorum ya. 
0 oy
(5,715 puan) tarafından
Çelik alacak san korkmazdan şaşma derim Buda çok uygun değil üzerine biraz daha koyar korkmaz alırsın 
0 oy
(983 puan) tarafından
Ben bundan aldim asla tavsiye etmiyorum çöp oldu atmayada kiyamiyorum daha 10 kere kullanamadim corba bile yapsam dibine sariyo ve sarardilar hemen hic kullanisli degil
0 oy
(3,561 puan) tarafından
Benimki bundan degil tombik modeli disi leke kalmiyo parlak guzel kalinligi da iyi agir hatta fakat kulplari isiniyor dibine tutma yapiyor ve ici leke leke kaliyo makinadan cikinca daha farkli markalara bak istersen emsanin eski kalitesi yok
0 oy
tarafından
Parana yazık ben kullanıyorum dibe atiyir yıkanınca dıştan bakinca hep kirliymid gibi su lekesi duruyor
0 oy
(86 puan) tarafından
Hiç memnun değilim tavsiye etmem ebet ebatları küçük üstelik hemen kararıyor ve üzerindeki su lekeleri asla.gecmiyor ayrıca yemek pişirirken de hemen dibi tutuyor 

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 69 göst.
25 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde ...... (651 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 974 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde sl1111 (134 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 277 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Rabisim (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı