0 oy
73 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 4.5 aylik hamileyim ve annemler benim evde kalıyor bazı sebeblerden dolayi bizim evde sigara içilmiyor bundan 1 ay öncesini anlatıyorum size eşim çalışıyor 2 haftada bir kere eve geliyor uzak olduğu için o akşamı da eşim eve geliyor bende mutfakta yemek yapıyorum arkam dönük annemde mutfaktaydi eşim geldi anneme sarıldı ama normalde rahatsız olmayan ben bı rahatsız olmaya başladım dedim heralde hamilelikten dolayıdır neyse umursamadım yemek yedikten sonra eşimle annem kapının önüne çıktılar sigara içmeye bende içerde oturuyodum birden içime kurt düştü işte git kapının deliğinden bak diye bende gittim karanlıktı çok net birşey göremedim gibi ama eşim anneme sarılmıştı ama değişik sarılmaydi karanlıktan pek net göremedim benim de birden sanki kaynar sular başımdan dökülür gibi oldu birden kapıyı açtım eşim şöyle bı şaşırdı sanki eli ayağı titriyormus gibi oldu çok tanidigim güvendiğim 2 kişiye de anlattım onlar bana hep hamilesin şeytan vesvese veriyor içine kurt dusuruyorlar dedi ama hiç tatmin olmadım sanki ya bilmiyorum kafam çok karışık eğer öyle birşey varsa bile ayy söylemesi bile kötü nasil ortaya çıkartabilirim bana akıl verin yoksa düşün düşün inanın kafayı yiycem 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

0 oy
(2,428 puan) tarafından
Arkadan mı sarıldı yani annene mutfakta 
(85 puan) tarafından
Ya nasıl anlatsam bilmiyorum ki sarılma biçimi çok değişik geldi bana
(2,428 puan) tarafından
Anneni evine yolla o ne ya bende sandım şaşırmış sen sanmış ondan sarılmış
(85 puan) tarafından
Yok hayır ne şaşırmasi yollayamam çünkü annemlerin kalıcak yeri yok çok uzun hikaye
-Reklam-
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Annenle eşinin sarilmasi hiç doğru bir şey değil niyet ne olursa olsun böyle bir şey hoş gorulmez 
(85 puan) tarafından
Doğru diyorsun ama eğer eşimin içinde kötü niyet varsa onu ortaya çıkarmak istiyorum fakat bunu nasıl yaparım onu bilmiyorum
(1,462 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum kuzum zor bir durum inşallah düşündüğün şey değildir
(85 puan) tarafından
İnşallah yoksa ben naparim büyük konsmak istemiyorum ama utancımdan kimsenin yüzüne bakamam heralde kendime zarar veririm bilmiyorum
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Yapma kuzum tövbe estağfurullah olmaz öyle şey.hamilesin bencede şeytanın vesvesesi.hadi kocan bir halt yicek o kadar mı geri.zekali ki annenle yapsın zaten hep uzakta diyorsun yapacak adam uzakta yapar
(85 puan) tarafından
Bak bunu bana kaç kişi söyledi ama inan bir türlü tatmin olamıyorum içim rahat değil niye bilmiyorum
(10,978 puan) tarafından
Yapma canım huzurunu kaçırma.ha miden bulanmistir.gozlemle.gozlemle ki için rahata ersin
(85 puan) tarafından
İşte onu da denedim  gozlemlemeye çalıştığım zaman hemen eşim farkediyor kendisini düzeltiyor sanki
(10,978 puan) tarafından
Çok dikkatli bakıyorsun takip ediyorsunuz ondan
(85 puan) tarafından
Ee napim evin her yerine kamerami yerleştirim aklıma başka birşey gelmiyor
0 oy
(7,280 puan) tarafından
Bırak sarılmayı annem elini bile vermez öptürmez eşime çok tuhaf işler gerçekten 
(85 puan) tarafından
Offf bilmiyorum

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 330 göst.
26 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 248 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rumeysanurr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 627 göst.
18 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,354 soru

11,416,771 cevap

34,967 kullanıcı

...