0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından

Hayırlı iftarlar kuzular ☺️ 11 haftalık gebeyim sol kasıkta sık sık ağrı ve batma var bide şu iki gündür sürekli küçük tuvalete çıkma hissi var sanki bütün gün tutmusum o şekilde sıkıştırıyor beni neden olur bilgilendirir misiniz <3

4 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından

image

sence balım . Cevap sorunun içinde . Hadi çözelim . Hamilesin . Sık idrara çıkma hissin var . 

Woooow buldum karnında bebek var :) 

tarafından
Ahahahah çok iyisinizz
(8,934 puan) tarafından
ayso yaa muthissin :)))))
(7,121 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(9,018 puan) tarafından
Haftan çok erken aslında üşüttün mü acaba. İleriki haftalarda bebek baskı yaptığı için çok oluyor. 
(26 puan) tarafından
Haftaya gidicem kontrole bakalım bilmiyorum ama sobalı evde oturuyorum usutmuste olabilirim
0 oy
(400 puan) tarafından
9 ay boyunca çektim onu resmen işkence gece sabaha kadar sayısı belirsizdi tuvalete gitmem gündüzde neredeyse çoğu vaktim orada geçiyordu Allah kazasız kurtarsın sağlıkla kavustursun bebisine canım 
(26 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. Normalde son aylarda diye biliyorum çünkü gebelik yaşadım bu ilk defa başıma geliyor
(400 puan) tarafından
Yok canım benim ilk hamileligimin belirtilerinden biride buydu zaten benim ikinci bebeğim ilkinde olmamıştı hiç böyle bişey ikincide oldu nedense
0 oy
(1,235 puan) tarafından
19 hafta oluyoruz gece 4 kere kalkiyorum
(26 puan) tarafından
Çok sinir bozucu gerçekten çok rahatsız oluyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 37 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Muhammedademyusuf (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
7 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 106 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...