+1 oy
172 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (595 puan) tarafından
Bu ara cilt lekerim için arayışa girdim, birincisi madecassol krem öneriliyor, ikinci olarakta pirinç suyunu çok övmüşler ,merak ediyorum aranızda deneyen var mı bunları?

5 Cevaplar

0 oy
(5,603 puan) tarafından
Pirinç suyu lekeler için değil de cilt beyazlatma için iyi diye biliyorum lekeler için patates çok iyi lekeleri açıyor doğal olarak söylüyor san 
(595 puan) tarafından
Lekeyede iyi geliyormuş öyle okudum
-Reklam-
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Hiçbir işe yaramıyor boşa uğraşma 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Madecassol cilt yenileyici Krem bnde var ama öle com etkisini görmedm. Cilt lekesi ne Dilan Polat'ın maderise mi sarı bir kremi var onu düşünüyorum baya müşterilerden resimler geldi hatta geçen reels te gördüm kızın yüzü sivilce içinde geçirmiş bide yeşil sabunu var bunun Dilan Polat'ın ikisi iyi glms
(595 puan) tarafından
Anladım canım sağol
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Leke için expigment ve acnelys karıştırıp kullanıyorum sadece gece baya açılma oldu  hamilelik te lekem çıktı çok kötüydü şimdi belli bile olmuyor ama daha kullanıyorum 6 ay kullanmak gerekiyor Mayıs'a kadar 
(125 puan) tarafından
@neva0606 işe yaradı mı bide kaç kere yaptırmak gerekiyor benimde gobegimde çatlak izi kaldı kötü duruyor yaptırsam işe yarar mı acaba ve ortalama fiyatları nedir
(3,578 puan) tarafından
Evet işe yaradı ama biraz zor acılı bir işlem haberiniz olsun mezoterapi iğne ile cilde vitamin ve mineral enjekte ediyorlar onda çok zorlanmadım ama dermapen de kızlar gözümden yaş geldi uyuşturucu kremler işlemden biraz önce onlardan kullanın istersniz
(3,578 puan) tarafından
4 seans mezoterapi yaptırdım 6 seans ta dermapen di ama ben 4 seans yaptırdım dayanamadım zaten azalmıştı derin çatlaklar değil di bu arada bazılarının çok derin oluyormuş onu sorun lütfen paranız boşa gitmesin
(595 puan) tarafından
Bende dermapen yaptırdım cildim dermapenden sonra bi güzelleşiyodu sonra eski haline dönüyo gibi geliyo bana, en son ki dermapen izleri geçmedi leke gibi duruyor bende o yüzden yazdım ona çare arıyorum, gerçi yaptırdığım yere gidip bi göstericemde o hafif lekeleri,ne dicekler gerçi gel bedava şu işlemi mi yapalım dicekler
(12,595 puan) tarafından
Bende yosun yaptırdım 3 kere ,yuzunıze cam kırıkları ile ovalıyor gibi acisı. Rengı açılıyor gibi lekenin ama duruyo  bu sefer dermopen +mezoterapi  yaptırdım  ama motivasyon moralim yerlerde
0 oy
(12,595 puan) tarafından

Ayni dertten muzdaribiim :(

Hamilelikte oluştu kızım 10 aylık oldu duruyorlar hala...

3 kere yosun peeling yaptırdım, aydan aya cilt bakımına giderim...

Ciddi anlamda azalmiş ama hala duruyor  çok kötü görünüyor  moralim bozuluyor 

3 gün önce dermopen le mezoterapi yaptırdım  bklm işe yarayacak mi 

Leke çok inatçı bir şeymiş 

Madecassol bende sivilce yaptı ,cildim kuru

(595 puan) tarafından
Sen kendin tedbir amaçlı mı mama verdin yoksa yaptırdığın yer mi söyledi, ben doktora sordım, merkezdekilere sordum hatta kullandıkları ürün frması ile iletişime geçtim hepside yaptırabilirsin dediler, yaptırırken tedirgin oldum sütüme geçerse diye de ama cildin altına inilmiyor falan dediler öylelikle yaptırdım ama hala içimde bir burukluk var niyeyse ya biraz paniğim ondan galiba
(12,595 puan) tarafından
Canım  yaptırdığım yer arkadaşimin yerı, onunda bebeği var emzırıyor yosun peeling o önerdi emzırmeye müsait olan o diye ben kimyasal istemiştim

Aynen dediğin gibi deri altına inmıyor benim kız bi tek gece yada aklına gelince emer ben yinede mama verdım alkol alınca da boyle yapıyorum
İçin rahat olsun
(595 puan) tarafından
Dermapeni de mi o önerdi
(12,595 puan) tarafından
Evet mezoterapi le daha etkili olur dedı 4 gün oldu bklm sonuç nasıl olacak  uç günde bır granülsuz peeling yapıyorum devam olarak
(595 puan) tarafından
Güzel sonuçlar alırsın inş canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 124 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 95 göst.
20 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Svdszmn (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 180 göst.
0 oy
1 cevap 58 göst.
24 Temmuz 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,345 cevap

34,830 kullanıcı

...