0 oy
95 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (10 puan) tarafından
Hanimlar cildine prp yaptiran varmi iki defa yosun peeling yaptirdim bi seansta prp yaptirdim cildime hicbir fatdasi olmadi hep sivilce dolu hic kurumuyor kurusad abaska yerden cikiyor kafayo yicem artik 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yosun peeling tam bir pismanlik çöp para tek saensina 800 TL verdim hiçbir halta yaramadı carbon  peeling Dr cilt lekesi olanlarda daha fayadlai galiba ama herkeste işe yaramıyor bence en iyi yolu gidip uzman bir cildiye doktorundan doğru tedaviyi almak hzuellik merkezleri boşa para
(4,153 puan) tarafından
Bende carbon peelinge sardim bu ara. Kampanya falan yakalayinca gideyim diyorum . Fayda gormedinmi?  Dilandan berces protokolu almistim. Guneşli gunlerin gecmesini bekliyorum bakalim o nasil olacak. Soyuluyor komple yuz yeni deri cikiyor
tarafından
Snaa tavsiyem isim uğruna gidip tonla para ödeme aynı seansi işini düzgün yapan normal bir merkez 300 TL ye yaparken bazıları 1500 e yapıyor ben yaptırmadım carbon ama bana Gore hepsi boş para cildi içerden takviye edip yenilemek lazım yüzeysel şeyler geçici
(12,595 puan) tarafından
Çok kez yaptırdım canım biliyorsun. Katılıyorum en doğrusu cildiye
-Reklam-
0 oy
(12,595 puan) tarafından
Kaç kere hemde... Para tuzağı 
0 oy
(8,876 puan) tarafından
Of pişmanlık yemin ederim. Dermapen yaptirmistim bir kere. O da bana çok iyi gelmedi.. bilmiyorum napaym. Bir kere de leke tedavisi için gitmek istiyorum ama bakalım 
0 oy
(3,668 puan) tarafından
Kendim kendime defalarca yaptım bir halta yaramadı. Nöbetten geldim evde yaptım odayı karanlık yapıp uyudum ışık dahi görmedi bir faydasını görmedim.

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 173 göst.
29 Mart 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Nurtopum (595 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 180 göst.
0 oy
12 cevap 359 göst.
19 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
31 Ekim 2023 Aile kategorisinde Prensannesi26 (224 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,435 cevap

34,830 kullanıcı

...