0 oy
353 göst.
Diğer kategorisinde (491 puan) tarafından
 Kızlar Bugün boşanma davamız oldu mahkemede boşanmak istemiyorum barışmak istiyorum barışmıyorsa da anlaşmalı olsun demiş ben barışmayı düşünmüyorum zaten birkaç saat sonra avukatım aradı anlaşmalı olsun demiş belirtiyorlar anlaşma şartlarını demişler  çocuğun velayeti onda olsun demiş dava atıldığından itibaren sürekli çocuğun velayeti için dilekçe veriyordu illada istiyordu velayeti bugünde velayet onda olsun herkes yoluna baksın bitsin demiş avukat haber bekliyor ben 6 senedir çok çektim bu kadar kolay kurtuluş olmamalı bence ama anlaşma şartımı kabul ederse anlaşmalı olsun ama hicbirzaman umduğunu bulamasın mutlu olamasın çocuğumun ve benim hakkım onda kalmasın bide watsap duruma ailesiyle yemek fotosu atmış bir gün olsun benimle ve çocuğumla bir kahve fotosu bil e atmazdı onuda ailesini Allaha havale ediyorum en çokta  2 yaşındaki oğluma üzülüyorum 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uzulerek soyluyorum kı muhtemelen hayatına bırı gırmıs, bıranda dusuncesı degıstıgıne gore ama avukatınla konus gotundekı donu dahi alın onun 2 yasındakı cocugu sana atıp kendı yemek sofralarında keyıf yapamasın
(491 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum Şuan uyuyan oğluma bakarak ağlayarak yazıyorum Allaha havale ediyorum onu ben kendimden çok oğlum için üzülüyorum aklınca diyordur çocuğa baksınlar oda keyfine baksın büyüyünce velayetini alırım diyordur kendince Allah bildiği gibi yapsın
tarafından
Buyuyunce baska bıseyı alır, kendıne evlat degıl dusman yetısıcek farkında degıl, ne guzel oglun var destekcın var bu zor gunlerın mukafatını da oglun buyuyunce ynında dımdık dırunca alıcaksın, hıcc uzulme cok gordum boyle aılesını dagıtıp baskaısna gıdıp ** gıbı karısının kapısında aglayanı, Rabbım sana ogluna saglık versın
(491 puan) tarafından
Sağ ol canım Allah razı olsun ama bende şans yok oğlum onlara çok düşkün görüş günleri 8 saat orda kalıyor du gelince onların ismini söylüyor sürekli çok etkileniyor bugün mahkeme görüş günü nü 2 güne çıkarmış yatılı olarak aslında en büyük korkum oğlumun  büyüyünce babasını seçmesi inşallah öyle olmaz ben evladıma bakarım birdaha evlenmem de ama inşallah oğlum büyüyünce nankör çıkmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence hiç uzatmadan anlaşmalı şekilde boşanın canım uzatılırsa bisey çıkar tekrar zor ama yapicak bir şey yok ki canım hakkımızda hayırlısı olsun
(491 puan) tarafından
Amin herşeyin hayırlısı olsun
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Ilk zamNlar insana koyuyor ama gun gun kabulleniyor insan kendinizle ilgilenin ne hali varsa gorsun zaten mahsus uzul diye yapiyolar 

Erteledigin ne varsa hepsini yP bakacaksin ki ne kadar mutlusun
(491 puan) tarafından
Aynen öyle bilerek yapıyor herkes baba olamıyor işte Allah bildiği gibi yapsın nediyim rabbime havale ettim
(2,474 puan) tarafından
Onlara firsat verme Allah yolunu acik etsin cnm
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Canim surundur derdim ama vaktine ve parana yazik. Alabilecegin ne varsa al sonra anlasmali bosan. Nafaka, velayet ,tazminat mal,mulk herneyse iste.
(491 puan) tarafından
Avukata söylerim kabul ediyorsa anlaşmalı olsun etmiyorsa uzun yıllar sürsün
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Sakın yumuşama bacım şartların nedir bilmiyorum ama adam akıllı sana da çocuğuna da baksın 
(491 puan) tarafından
Şartlarımı avukata söylerim kabul ediyorlarsa anlaşmalı olsun etmiyorsa uzun yıllar sürsün
(6,516 puan) tarafından
Boşanmak hiç kolay değil canım yeni bir düzen kurmak ona göre yap planlamanı
(491 puan) tarafından
Dogrudur beni ve oğlumu evimden yuvamdan etti Eşyalarımı da vermıyorlar içine etmişlerdir zaten ailem bana çok fazla çeyiz yaptı alamıyorum da  boşanmak zor evet ama hicbirzaman insan gibi davranmadı bana hakkımızı sorsun inşallah rabbim
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ablamın ayrıldığı eşi ilk.basta boşanmak istemedi. Ablam açtı davayı kaybetti. Komşuları falan buna hep iyi dediler çünkü. Ama ablama ayrılmaya karar verdiren olayda ablam felç geçiriyordu az kalsın sen düşün. Aradan zaman geçti geldi anlaşmalı bosanalim. Ben evlencem anneme ve bana bakacak biri lazım anlaşması bosanalim dedi.bosandilar 1 ay sonra falan evlendi adam. 

Demem o ki büyük ihtimalle biri var. Ama sen hiç takma.bu durumu. Tamam de. Oğluna ve sana nafaka ödesin madem o istiyor anlatmalı boşanmak.  Ve kesinlikle banka yolu ile al nafakalari.1 ay bile odemezse ihtar çek. Bu şekilde yoluna devam ederek kurtulursun. 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Geçmiş olsun kardeşim üzülme inşallah rabbim feraha çıkarsın madem evliliğiniz anlaşmalı boşanma ilr sonlanacak her türlü maddi talebi ilet avukatına içinin yangını sönmese de maddi olarak sıkıntıya düşmezsiniz artık sence oğlun var zorda olsa yeni bir hayat sizi bekliyor bundan sonra ne yaptığına odaklanma kendini uzdugunle kalırsın 
0 oy
(8,911 puan) tarafından
Sürünse nolcak ki böylesi birinin aklı başına mı gelcek ahh keşke gelse ama gelmez ki... anlasmali bosanmak istiyorsa şuan ipler senin elinde nafaka dahil anlaşma şartlarını sen belirle hiç değilse istediklerini al sonra cehenneme kadar yolu olsun
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Hiç takma kafaya nispet yapıyorlar.hatta durumlar filanda bakma sende durum atma.birak kudursunlar.sen üzül diye yapıyorlar.anlasma şartlarını belirt kabulnederse uzatma bacım çünkü yani celiskilide de aman aman bir degisk sonuç olmuyor.aksine istediğin nafaka miktarını bile alamiyorsun
0 oy
(48,634 puan) tarafından
hazir velayeti veriyo kurtulmaya bak

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 377 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 367 göst.
2 Kasım 2023 Aile kategorisinde A.l.p1453 (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 170 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alize venedik (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 98 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Firatvegulunannesi (237 puan) tarafından soruldu

379,318 soru

11,353,958 cevap

34,827 kullanıcı

...