0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
1 hafta önce telefon çaldı koştur koştur balkona çıktı arkasından gittim bı kız sesi numara kayıtlı değildi kim o dedim pınar bizim eski hastaneden çalışan personeldi iş istiycekti galiba dedi telefonu kapatırken tamam bacım tamam diye kapattığı için gerizekalı ben inandım 3 gün önce Instagramdan bı istek aynı hesap olduğu için istek banada düştü baktım direk silmiş aradım kim pınar dedim bu seferde müşterimizdi hatırlamıyorum dedi iyi o zaman niye siliosun dedim kıza geri istek attım direk kabul etti geri takip yaptı baktım beğeni yağmuru yapıyor tam bir yollu tipinden belli aşk acısı ceken durum atmış ardından evlenmiş boşanmış kızıni paylaşmış neyse akşama ailsesi geldi yemeğe uzatmadım tatsızlık olmasın diye ailesi gidince evin içinde kıvranıyor kocam dediğim şahıs çocuğumu uyuttum kahve köşeme geçtim bu geldi seninle birşey konuşmam lazım dedi bu kızla bir Birliktelik yaşadım ama bundan 5 yıl önce dedi nerden buldu beni bilmiyorum dedi o dakika soğudum 3 gündür buz gibiyim bugünde numarasını değiştirmiş beni arıyor şimdi bu yeni numaram kaydet diye yani b.k gibiyim tabiri caizse

9 Cevaplar

+1 oy
(665 puan) tarafından
Senden önce yaşanan bir ilişkiyse affedilir. Senden çekinip yalan söylemiş olabilir. Emin olman lazım senden önce olup olmadığına.
-Reklam-
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Siz kaç yıllık evlisiniz 
(74 puan) tarafından
4 yıldır birlikteyiz
(8,860 puan) tarafından
Senden önce yaşanmış bisiyse kabul edilebilir ama niye şimdi yalan söyledi ki. Baştan açık açık söyleseydi keşke. Gerçekten b.ktan bir durum
(74 puan) tarafından
İşte çok b.k ne yapacağımı bilmiyorum
(8,860 puan) tarafından
Eşini en iyi sen bilirsin. Otur konuş ne bileyim. İlla soğukluk olur ama of Allah yardımcın olsun çok zor bir durum gerçekten. Valla fikir bile yürütemiyorum
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Ayrılacaksan eğer kararın kesinse ayrıl derim ömür boyu şüphe ile yaşamak ölümden beterdir 
0 oy
(1,547 puan) tarafından
Yaşamış biri olarak şöyle diyim eğer ailen arkanda ise evet boşan ağ.z.ı.na sıç derim .

Yaşadım ama ozmn yaşım küçüktü bı korkum vardı elalem ne der düşüncesi malum öyle buyutulduk ama şuan ki aklım net bosar yani ben bı şans verdim oğlum için şükür o günden sonra biseyini yakalamadim ama burnunu iyi sürttüm yani yatağa almadım yüzüne bakmadım adam yerine koymadım en son ayağıma kapandı yapmicm dedi şuan yapmadığını biliyorum hissediyorum çünkü hislerim çok kuvvetlidir benim ee yaparsa o kaybeder daha ben degil
0 oy
tarafından
Arayan birlikte olduğu o kızmıymış neden açmış telefonu 
0 oy
(889 puan) tarafından
Bacım bu işin peşini bırakma belkide evlendikten sonrada onunla işi oldu kocanın ama sana eksik anlattı eğer gerçekten evlendikten sonra o kadinla işi olmamışsa boşanma ama işi olmuşsa tabiki boşan ama bu işin peşini bırakma derim 
0 oy
(433 puan) tarafından
Bak canm başka erkek olsa saklardı ısrarla saklardı fakat eşin saklamamış sana açıklama yapmayabilirdi ama yapmış o yüzden eşin bozucu biri değil yuvasına sahip çıkan biri sen kalk git yanına ve ona bana dürüst davrandığın için teşekür et ve bak gör eşin bu güvene ihanet etmez bişey olsa sana danışacak 17yıldır evliyim erkeğin nerde nasıl yakalanacağını biliyorum bu sana açılması bi fırsat tut elinden 
(433 puan) tarafından
Başta saklamasının sebebi ise andızın çıkmış eli ayağı birbirine dolandığı içindir benim düşünceme göre
(569 puan) tarafından
Vay erkeğin nerede nasıl yakalanacağını biliyorum, bu sözü çok tuttum. :))
(266 puan) tarafından
Kız biraz bizide bilgilendirsene
(74 puan) tarafından
Zaten saklmaya çalıştı postu okursanız kızın isteğini sildi fakat banada düştü bende ısrarla geri takip yapalım bakalım dedim ve yaptım ondan sonra kivranmaya başladı bence msj atacagindan ya da başka bir durumdan korktu
(433 puan) tarafından
Tamam işte üzerine düşüp ne eline geçecekki inanmış numarası yap gitsin inanki öfkeni dışa vursan kötü şeyler olabilir ben yuvaların yıkılmasından çok korkuyorum inanki o pis kadınlar için değmez bi anlık heves uğruna erkek aklı işte de geç bence
0 oy
(12,960 puan) tarafından
İnşaallah 5 yıl öncesidir 
(74 puan) tarafından
Buz gibiyim şuan şu dönemde olmuş olsa bile yabancıyım
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Senden önce olduğu inanabilecekmisin bilmiyorum Allah yardımcin olsun 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 192 göst.
0 oy