0 oy
176 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,101 puan) tarafından
Kızlar adetliyken rahimden parca aldıran oldu mu birde işlem ne kadar sürüyor can yakıyor mu

8 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bilgim yok canım post yukarı çıksın geçmiş olsun 
-Reklam-
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Simir testi icin aldilar 5saniye surmedi hiç hissetmedim 
(1,101 puan) tarafından
Smear testi için sıvı alınıyo canım cubukla rahimden parca alma olayı farklıymış biraz smear verdim sıkıntılı cıktı rahimden parca alıcaz dedi doktor
(2,297 puan) tarafından
Öyle mi bilmiyordm kiz .
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ben iki kere aldırdım ama ofis histereskopi yapılırken, narkozluyken yapıldı yani.... Adet bittikten hemen sonra yapılıyor işlem 
(1,101 puan) tarafından
Teşekkürler canım ama bana narkoz vermiyoruz dedi doktor korktum biraz cuma alıncakttı parca ama adet oldumm
0 oy
(270 puan) tarafından
Benden doku aldilar canim.yanmadi smr testi gibi ama oyle deyil hpv supesi icin cok.sukur temiz cikdi 1aya cikiyor
(1,101 puan) tarafından
Benden direk pparca alıcaklarmış canım ama adet oldum alırlar mı bilmiyorum ssmear sıkıntılı cıktı
(270 puan) tarafından
Adetliyken deyil bende adetden sonra aldilar ya
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Rahim içi mi yoksa rahim ağzı mi canim rahim içi genelde anestezi altında yapılıyor ama bazende tam tersi rahim ağzından direk alınıyor acısı oluyor yani sonuçta et parçası adetlik iken olmuyor diye biliyorum çünkü benden rahim ağzından çok alındı parça kanserdim annemden de rahim içinden alındı parça onu genel anestezi altında yaptı devlet hastanesi
(1,937 puan) tarafından
Maşallah canım ne güzel sevindim senin adına Rabb'im tüm hastalara şifa nasip eylesin
(4,061 puan) tarafından
Onu gittiğinde söylerler canim ilk başta smear ile başladık biz sonra parçaya geçti işlem bu şekilde ilerliyor benimde Jinekoloji onkoloji bölümüne gondermisti hemen
(4,061 puan) tarafından
Meryemcim Amin canım benm çok teşekkür ederim
(1,101 puan) tarafından
Cok cok gecmiş olsun tekrardan teşekkür ederim inşallah beenim sonucumda temiz gelir 2 cocugum var ve babaannem de de sanırım rahim kanseri varmış yanlus ameliyat edilmiş  tam bilmiyorum nasıl olmuş korku var o yuzden sadece cocuklarımı düşünuyorum ssadece
(4,061 puan) tarafından
İçini rahatlatır mi bilmiyorum kızlar anne geni taşıyor bu tür rahatsızlık için benm annemde var hem yumurtalık kanseri hemde meme kanseri beni uyarmıştı annemin doktoru anne teyze anane Koz kardeşte olan hastalık yani kanserler sende çıkabilir kanser anne geni ile taşınır demişti ki bend çıktı he deme ki babanne de yakın onda olan hastalık ta var bende ama kanser hele rahim kanseri meme kanseri anneden gelen genden oluyor demişti annemin doktoru korkma ins hersey temiz gelir içini ferah tut kötü birsey çıksa sa kendini sakın salma evlatlar için ayakta durmak zorundayız onlar en çok gücü verenler bende kziim sayesinde ayakta kaldım umut hep var
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Ben regli değildim aldırdım.bes dk sürmüyor he bir his oluyor ama bence acımıyor.sonuclarda yoğunluğa göre 15 ila 30 gün arası çıkıyor.
(1,101 puan) tarafından
Teşekkürler canım biraz korku var bende epilepside var cok şükür oyle sık nöbetlerin yok ama bazı korku durumlarında ya nöbet gecirirsem diye korkuyorum
0 oy
(5 puan) tarafından
Koloskopi olucan
(1,101 puan) tarafından
Teşekkürler canım uyusturup yaparlar mı acaba
0 oy
(270 puan) tarafından
Ben parca aldirdim vallaha canm yandi bagirdim  1dakika falan sürdü temiz cikdi Allahdan sukurler olsun

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 43 göst.
10 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Doruk Hatice (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde SnurT (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 79 göst.
20 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nazli09 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 971 göst.
14 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,247 soru

11,384,590 cevap

34,884 kullanıcı

...