0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (19 puan) tarafından
Benim dogumun riskli olduğu icin genel tercih edildi ama genelde çoğu önermiyor mecburu uyuşma yapmiyor vucudum bu yüzden genel olmam gerek peki ne yapıyorlar bu kadar zor mu kötü mü bu genel lütfen yardimci olanilirmisiniz 

9 Cevaplar

0 oy
(14,045 puan) tarafından
Benim belden uyusmam olmadı genele cevirdiler ne oluyormuş bende bir şey olmadi
(19 puan) tarafından
Benimde uyuşmuyor bu yüzden genel çevremdekiler yok ayağa kalkamazsin bebeği kucağına alamazsin piskolejimi bozdular elimizden gelse normal isteriz ama olmuyor işte
(14,045 puan) tarafından
Ne alaka ya sen millete takma ben eve geldim hiç yatmadım ilk kalkistan sonra da hastanede hep gezdim hiç yatmadım markette geziyordum kız
(19 puan) tarafından
Allah razi olsun canm ya icimi oyle rahatlattin ki Rabbim yüzünden gülümsemeyi evinden huzuru mutluluğu eksik etmesin
-Reklam-
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Yoo ben genel oldum bacım.bence daha kolay.hic birşeyde görmüyorsun.bende ciğerlerim ufak benim ondan genel yapıldı.ha ilk uyandiginda biraz acin ağrın oluyor ama hemen bir agrikesici veriyorlar o da gidiyor
(14,045 puan) tarafından
Ben hiç yatmadım tamam açın olacak da o zaten normal olan bir şey yani ameliyat yeri .markette geziyordum ben gören akrabalar sen daha yeni dogum yapmadin mi çabuk eve diyorlardı :⁠-⁠D:⁠-⁠D
(11,019 puan) tarafından
:D çocuğu 3. Günü Dr götürdük.asansor dolu diye bende merdivenden çıkarken doğum Dr ile karşılaştım.vay aslanım merdivende çıkıyorsun dedi gülerek :D aslında canımda tatlıdır.cocuk değilde başka emaliyat olsam nazdan değil iki ay 5 ay yatarım:D
(14,045 puan) tarafından
Post sahibi hem ordan hem burdan yazisiyoruz burdan yazayım:⁠-⁠Damin güzel dualarin için teşekkür ederim cumlemiz inşallah ☺️ kız acı oluyor yani o da normal ameliyat yeri işte ben beş altı gece hiç yatamadım mesela oturdum:⁠-⁠D:⁠-⁠Dama hep ayaktaydim hatta bir ara bulaşık makinesiyle uğraşırken annem kızdı:⁠-⁠D:⁠-⁠D
(19 puan) tarafından
Doğum yaklaşıyor inan geceleri düşünmekten uykularım kaçtı diyorum bu kadar mi kötü bu genel sadece ağlamasi mi diğeri yarim olanlar dakkasina mi ayaklaniyorlar o kadar kötülerldiler ki geneli insan düşünmeden edemiyor
(14,045 puan) tarafından
Normal doğum da yaptım ben sen kimseyi takma doğum evet zor tabiki can geliyor dünyaya acısı olacak ama soylenilenleri takma öyle
0 oy
(612 puan) tarafından
Benim belden yaptılar ama kalple ilgili bir rahatsizlugimdan dolayı dozu az verince acıyı hissettim, uyuşmadi. Maskeyi taktılar üç saniye sonra uyandım bebeği soruyordum, sonra odaya nasıl geldim o bebek kucagima nasıl geldi anlamadım bile. Uyanması zor oluyor falan diyorlar ama sanırım narkoz kafa yapıyor bende, herşeye gülüyorum 
0 oy
(1,797 puan) tarafından
Benimde 2. Sezeryanim uyuşmadığı için bedenim genele çevrildi sadece benim ve bebeğimin uyuşukluğu geç geçti dolayısıyla süt de geç geldi onun dışında bir sorunla karşılaşmadım ağrı olmaması için parolla birlikte sert kahve içtim bi kaç güne toparlamıştım tabi bunlar ksiiden kişiye değişebilir 
0 oy
(3,260 puan) tarafından
Ben oldum sorun yaşamadim
0 oy
(683 puan) tarafından
Bende genel oldum canım kendi isteğimle bi sorun yaşamadım ne oluyormuş ki genel olunca doğumun 2. Günüde ayaktaydim 
0 oy
(684 puan) tarafından
İki sezaryenimde genel oldu hiç bir sıkıntı yok sadece yanına bol bol Nescafe al rahmi çabuk yukarı toparlanması için 
0 oy
(2,451 puan) tarafından
İki ameliyatım dada kendi isteğim ile genel anestezi oldum çokta rahattı hı.c.sorun yaşamadım korkulacak hiç birşey yok en güzeli bı uyuyorsun uyanınca yavrun yanında 
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Ben hem genel hem belden uyusmali oldum aradaki fark belden uyusmali birz daha erken kalkabiliyosn ama oyle aman aman bi fark yok sana soyleyenler abartms birz

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 361 göst.
6 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mavis6134 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 242 göst.
22 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 392 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 778 göst.

396,454 soru

11,859,218 cevap

35,956 kullanıcı

...