0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (618 puan) tarafından
Sizce cocuklar kac yasina geldiginde bir kac saat evde yalniz birakilabilir

11 Cevaplar

0 oy
(4,153 puan) tarafından

Benim kiz gecen sene 5 yasinda. Oturdugum binada spor salonu var 1 1 bucuk saat  bitakiodum yanliz canlar kapali. Ya tv izliodu yada boyama moyama kesme bicme biseyler yapardi.   İlkten bilgisayardan vhatssp web actim ordan bizim guruba sesli msj yolluodu ben telefondan duyyodum vsonra gerek klmado ona duruodu. Bnde spor yapuodum :(

(4,153 puan) tarafından
Yada binamin altta şok var bi markete ibip gelin deyip gdip geliodum
(1,132 puan) tarafından
5yaşında nasıl bırakıyorsun çocuğu yapmaz deme bir anda ne yapacakları belli olmuyor.
(4,153 puan) tarafından
Vhatssptan sesli maj atiyo bana duyyodum gecen sene busene 6 yasinda  binada ayni kattayim spor salonuyla  bi iki de gelip kapiyi acip bakiodum . Aramizda gizli oarolamiz var benim sesimi duysa bile kapiyi acmaz porolayi sorar duyinca acar. Zaten guvenlikli site bina disari da cikamaz   Bu sene de Markete gtmeye cok hevesli asnsore brakamiyoeum 180 daireli bina 5 asansör var kimin assa yukari cekcegi belli olmaz. Binada kaybolur diye kirkuyorum da kuduruo illa markete inip kendim alsveris yapcam diye. İnioriz assaya ben bekliyorum kapida kendisi alisverisini yapip para ustunu alio geliyor binanin en altinda şok
tarafından
Ay çok küçükmüş ya. Nasıl birakabiliyosunki. Ben birakamazdim
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
8 yaşında hala birakmadim
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Çocuk bu ya bence iyice büyüyene kadar bırakılmaz yani şöyle Bi genç olana bilinçlenene kadar ne bileyim çocuk aklı sonuçta yangın çıkar balkon cam vs şeyler var kapıyı açabilir çalınca falan  ben bunları düşünürdüm 
0 oy
(3,595 puan) tarafından
9 yaşında en fazla 1 saat kalmıştır yalniz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Küçüğümü asla bırakamam yalnız 3.5 yasında ama 12 yasında ki kızımı bırakıyorum. Alışverişe pazara vs giderken ev de kalıyor daha doğrusu kendisi gelmek istemiyor.
0 oy
(7,377 puan) tarafından
Bizim aklımız başımıza geldiğinde dışardan eve gırmezdik oyunlar oynardık 
0 oy
(10,330 puan) tarafından
10 yaşını geçmeden asla
0 oy
(5,132 puan) tarafından

Bir kaş saat içinde 10 yaş altı bana göre bir şekilde yaramazlık yapar bişeyler yapar evde 

Allah korusun o yüzden hiç yanlız bırkamak zorunda kalmam inşallah
0 oy
(6,785 puan) tarafından
4 yaşında oğlum var, öğlen uyutup evimin önüne çöpe koştura koştura gidip geliyom.. Markete arabasıyla bir gidiyoz.. Bana göre 8. 9 yaş yanlız market yakınsa 30 dk yanlız olabilir. Ben market çok yakın ama beraber gideriz. 
0 oy
(418 puan) tarafından
3 yaşında oğlum var öğlen uyudugunda hemen 2 dakika çöpe koşa koşa gidiyorum geliyorum bırakmam ben ya çocuktur bu ne yapacağı belli olmaz canım 
0 oy
(3,357 puan) tarafından
Kaç yasina gelirse gelsin  asla çocuğumu  tek bırakmam evde

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 119 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde sweetlady (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
27 Ocak 2021 Aile kategorisinde Leylasoydan (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 231 göst.