0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
Ben oğlumla en fazla 10 saatlik yolculuğa çıkmıştım ve pertim çıkmıştı oğlum 2 yaşındaydı 

Sizler çocuğunuzla en fazla kaç saatlik yolculuğa çıktınız ve çocuğunuz kaç yaşındaydı vee nasıl geçmişti yolculuk :))

28 Cevaplar

0 oy
(5,357 puan) tarafından
5 saatlik yaptik kucagımda uyudu arabayla gttik. Benimkide iki yaşındaydı kollarım çok agrimisti 
(142 puan) tarafından
Onlar uyuyor uyanıyor uzanabiliyor ama bizim pertimiz çıkıyor
-Reklam-
0 oy
(6,267 puan) tarafından

1 saat yetiyor :D

(142 puan) tarafından
Yakın zamanda 20 saatlik yola çıkacağız bismillah :))
0 oy
(9,626 puan) tarafından
2 çocukla 1 buçuk saat ucak yolculugu yaptım ama otobüsle 24 saat gitseydim bu kadar yorulmazdm,burdan terminale git ordan havaalalına bide orda saatlerce bekle falan çok zorladı kızım 1 yasindaydi oglum 2 buçuk 
(142 puan) tarafından
Çocukların ikisi de küçükmüş canım zorlamistir tabii
0 oy
(2,418 puan) tarafından
2 saat oda metro ile aktarma yapa yapa uzun yapmadım henüz :)
(142 puan) tarafından
O da yolculuk mu kız :))
(2,418 puan) tarafından
Ay işte kendimi avuturuyorum :D
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Samsundan vana gittik ama Erzurum'da kaldık 1 gece. Benimki sıkmıyor sagolsun 3 yaşındaydı sorun çıkarmadı fazla. Uyumasa bile dışarı izliyor konuşuyor soru soruyor. 
(142 puan) tarafından
Bizim bütün günümüz yolda geçmisti dinlenme fırsatımız olmamıştı çok zordu
0 oy
(13,168 puan) tarafından
1 yaşında iken 5 saat yolculuk yaptım az ağladı çoğunluk uyudu zorlamadi. Daha küçükken 6 aylıkken yine aynı mesafe gitmiştik otobüsten mi korkmustu bilmiyorum baya ağlamıştı
0 oy
(1,464 puan) tarafından
3 aylıktı 3 saatlik yol gitmiştik Eskişehir'den Ankara'ya ama arabada sürekli uyuyo bakalım bayramda 7 aylık olcak bu sefer nasıl olucak ama araba yolculuğunu çok seviyo camdan dışarı falan bakıyor 
0 oy
(1,022 puan) tarafından
İki gün içinde üst üste 7 şer saat toplam da 14 saat yolculuk ettim 

Yolculuğun yarısında uyudu yarısında zaten benzimlikşerde falan durduk koştu oynadı derken öyle huysuzlupu olmadı çok zorlu geçmemişti 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Ayy şimdi düşündüm de doğdu doğalı hiç yolculuk yapmamışız en fazla 1 saat herhalde o da şehir içinde 
0 oy
(7,431 puan) tarafından
13 aylık yolculuk yapmadım daha hiç 
0 oy
(271 puan) tarafından
2 aylıkken otobüsle 10 saatlik yolculuk yaptık. Emzirmeden emzirmeye taşıma çantasından çıkardım, molalarda altını değiştirdim. Hep uyudu zaten. Hatta muavin gelip taşıma çantasının içine baktı bu bebek niye hiç ağlamıyor diye gahahahaha benimki hala arabada hemen uyuyor
0 oy
(14,033 puan) tarafından
1 buçuk yaşındaydı 24 saat gittik geldik. 2bucuk yaşındaydı 12 saat gittik geldik 
(142 puan) tarafından
Ooo rekor sende o zaman canım maşallah :)
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Almanyadan turkiyeye gelmistim. Birisi 3 digeri 5 yasindaydi. Yani nerden baksan 2 gunden fazla suruyo:) 
0 oy
(418 puan) tarafından

Yapmadım korkumdan anneme bırakmıştım gidip gelmem gereken yere. Kurtlu çocuğum maşallah eli dursa ayağı durmuyor cesaret edemiyorum :D

0 oy
(13,047 puan) tarafından

Kızım 6 aylıkken birde 15 aylıkken 18 saatlik yola çıkmıştık 6 aylıkken çok zordu arabadan indim eve girince 1 saat başım dönmüştü :)

0 oy
(119,355 puan) tarafından
60 saat bizim rekor
vaemi benim rekoru kiran☺️☺️☺️
(142 puan) tarafından
Canım nerden nereye gittin sen öyle :)
belcikadan eskisehire ☺️☺️o kadar surmezdide gumruklerde cok bekledik
0 oy
(2,405 puan) tarafından

36 saat yolculuk yapmıştım kızın rahatı yerindeydi çünkü içerdeydi :Dama benim şaftım kaymıştı

0 oy
tarafından
Ben en fazla 3 saatlik yola çıktım 1 yaşındayken hala öyle 
0 oy
(4,236 puan) tarafından
Normalde 6 saatlik yol İst trafigi ile 8 saat surdu. Bebegimin uyku saatine denk getirmemize ragmen 8 saat boyunca uyumadi, uyumadikca beni de kendini de cildirtti :( 9 aylikti. Surekli agladi mizmizlandi, oto koltugunda durmak istemedi,kucagima alinca one babasinin yanina gecmeye calisti. Ayy kabus gibiydi :(
0 oy
(3,685 puan) tarafından

13 saat 2 çocukla tabi biri babasında diğeri bende şuan 2 yaşında ama en küçük 4 aylıkken de gittim çok kez gittim en son yok artık gitmeyecegim dedim :D

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
1 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
21 Ekim 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 153 göst.
14 Ekim 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,340 soru

11,388,306 cevap

34,892 kullanıcı

...