0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Havalimanı ile aramız 1 saat kızlar 1 saat binmeden bekliyoruz 1 saat de uçuş sütümü sağıp dolaba koydum sabah ısıtıp mi görürsem yoksa yolda kendisi ılırmi hangi şekilde daha çok dayanır sütüm bebeğim 50 günlük

7 Cevaplar

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Oda sıcaklığında 3 saat dayaniyormus canım ama bilemedim ki sagip termosa mi koysan ısıyı muhafaza etmek için bilemedin insalalh bilen biri çıkar 
tarafından
Valla kararsız kaldım canım olmaz sa verebildiği mi verim ekşime falan olursa mama veriym
(1,012 puan) tarafından
Aynen canım mama da al yanına yine  nolur nolmaz
tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ucakta veya beklerken vs emziremez misn daha guvenli sanki
tarafından
Meme tutmuyor canım malesef sürekli sagip veriyorum o yüzden
0 oy
(50 puan) tarafından
Isıtma canım ısıtırsan çabuk vermek zorunda kalırsın ne kadar sıcaksa bozulması o kadar erken olur ılımasını bekle 
tarafından
Aynen canım öyle yapayım ısıtmayım
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Emzirirsiniz ucakta da uyuyacaktır bence süt koymayın bende tedbir amacli almistim ama ucmadan emzirdim
tarafından
Canım meme tutmuyor malesef o yüzden hep sağıp veriyorum
(7,654 puan) tarafından
Anladim cnm o zaman tabi ki bi tane çözülmüş bi tane buzlu koy ne olur ne olmaz
0 oy
tarafından
hiç o riske girme cnm direk mama ver
0 oy
(594 puan) tarafından
Isıtma ama ne olur ne olmaz mama al yanına bide uçak kalkış ve inişte mutlaka ya mama icir yada ağzında emzik olsun kulakları tıkanmasın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 69 göst.
27 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Sevilay09 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 146 göst.
28 Nisan 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 180 göst.
5 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.

378,393 soru

11,326,131 cevap

34,778 kullanıcı

...