0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (11,019 puan) tarafından
Çok uzuldugum şeyler oldu,yüzde yüz haklı oldugum konular.kimle konuşsam yüzde yüz haklısın diyorlar.cok üzüldüm.ockadar üzüldüm ki namazda ,namazligim islandigi hickiriklarimin okuduğum dua sesini bastırdığı oldu.beddua etmek istemiyorum fakat kendimi tutamıyorum .tek dediğim şey Allah'ım ahımı gözümün yasini yerde bırakma .tabiki direk öyle bedduadan bahsetmiyorum dediğim bu.yanlis olduğunu biliyorum.ama canım o kadar yanık ki ne dilim ne kalbim tövbeye bile varamiyor.gunah mi isliyorum ? Sanki o kişiye birşey olsa içim soğuyacak gibi hissediyorum.

3 Cevaplar

0 oy
(330 puan) tarafından
Bende oyleyim canimi yaktiklarinda gerçekten benee oyle olurum allah ahini yerde birakmasin
(11,019 puan) tarafından
Etmeyim diyorum rabbim bilir diyorum fakat içim sogumuyor
(330 puan) tarafından
Bazen insan kendine hakim olamiyo
-Reklam-
0 oy
(5,300 puan) tarafından
bende ayni duygudayim ama cok beddua ettim kucagimda bebeğim varken hickira hıçkıra aglattilar beni cocuk doğduğunda ayyyy nolcak bisey degil tek senin degil diyen eltiminde başına gelsin bu cocukla kefenin bu eve ugrasin diyen kaynanaminda basina ole biseu gelsin n ki anlasin bana yaptiklarini teker teker ceksn 
(11,019 puan) tarafından
O derce dibe gitmedim ama hep rabbim sorsun bende göreyim istiyorum
0 oy
(14,044 puan) tarafından
Aslında çok uzuldugun için ediyorsun ama boşver canım etme Rabbime havale et o zaten görüyor biliyor kimsenin yanına kalmaz ki yaptığı 
(11,019 puan) tarafından
Zaten Allah'a havale etmeye çalışıyorum fakat içimin çok daraldığı oluyor
(14,044 puan) tarafından
O an bolca oku dua et Rabbim buyuktur kimin yaotigi yanına kalmış er ya da geç yarına kalır yanına kalmaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 915 göst.
0 oy
36 cevap 751 göst.
19 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde gelbebegim (1,696 puan) tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 743 göst.
+5 oy
22 cevap 612 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,329 soru