0 oy
897 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Kizlar bilen bilir beni cok sorunlar yasadim yasiyorjm esimle... Ve yemin ederim hamile olana kadar kim naparsa yapsin hic beddua etmedim taaki hamile oldugumu ogrendigimden beri sanki bana degil bebegime yapilio, eziyet edilio gibi beddua ettim. Hatta doktugum her goz yasi, bebegimin her tekmesi esimede, gorumcemede, esimin benden zamaninda sakladigi o pislik kadina ah olsun diye hep beddua ettim. Sonra tevbe edip allahim onlarasa dogru yolu goster diom ama bir an istem disi hep kinli bir sekilde beddua ediom aklima geldikce

3 Cevaplar

0 oy
(253 puan) tarafından
Sakin ol cnm. Hersey gelio gecior . Dua et akisina birak muhattap olma. Bebegin fha onemlo inan brbegin dogdugunda diceksinki bn sana nasil kiydim bu kadr agladim seni uzdum die
(597 puan) tarafından
InsaAllah bebegime saglikli bir sekilde kavusayimda. Korkuyom beddua ettikce hadi bebegimi bulursa diye yada bunca atreas uzuntu onun aklina zarar verdiyse diye. Son haftalarimdayim, cok ozeniom nazi gecen kadinlara... Bi kez naz yapamadim dogru durust esime, heo bir asagalama heo bir uzuntu hep bir sineye cekme ama kaldiramiom artik
-Reklam-
0 oy
(190 puan) tarafından
Canım öncelikle allah yardımcın olsun neden hamile kaldın dicem ama işte bi evlat istiyor her anne yinede beddua etme allaha havale et 
(190 puan) tarafından
Aynen canım:) eşin türkiyede sen almanyadamisin
(597 puan) tarafından
Esim doguma buyume turkiyede sadece bi 3 4 yil hollandaya okumaya gelmis. Oda simdi burda almanyada. Yani sözde ital damat ama sevmio almanyayi....
(190 puan) tarafından
Almanya sıkıcı gelmiştir canım benimde teyzem var almanya frankfurt ta
(597 puan) tarafından
Frankfurt buraya 200km cnm
(190 puan) tarafından
Doğrudur gülüm
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Beddua döner dolaşır başına gelir, ıslah olmaları için dua et, Allaha sığın, dayan inşallah gececek 
(597 puan) tarafından
InsaAllah gececek... Rabbim su adama kocalik babalik sevgisini., saygisini sorumlulugunu kalbine aklina gozune islesin insaAllah ama cnm cok yandi yanio elikde degil :(
(2,078 puan) tarafından
Aminn inşallah canım, beddua edeceğin sırada çocugun hatırına etme, duaa et duanın açamayacağı kapı yok

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 171 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,976 puan) tarafından soruldu
+5 oy
22 cevap 593 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
26 cevap 705 göst.
0 oy
37 cevap 385 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu

381,714 soru

11,427,891 cevap

34,988 kullanıcı

...