0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (310 puan) tarafından
Sabah post açmıştım doktor sormadan spiral takmış diye bugün hava çok soğuktu ve bebeğimle çıkamadım tektim pazartesiye kaldı artık. Şuanki sorum şöyle bunu çıkardıktan sonra hamile kalamaz mıyım 3-4 ay sonra istiyorum mesela olmayacak mı yani çok üzülürüm öyle bir şey olursa beni aydınlatın lütfen

9 Cevaplar

0 oy
(6,512 puan) tarafından
Yok kız çıkartınca korunma olur ben şuan sipiralle korunuyorum sen 3 4 ay sonra çocuk düşünüyorsan o zmn çıkartır 
(310 puan) tarafından
Ben isteyerek taktırmadım doktor sormadan taktı adetim gecikince istemiyorum sandı herhalde yoksa düşünüyorum tabiki inşallah sıkıntı olmaz ya
(6,512 puan) tarafından
Ne zaman düşünüyorsan o zmn çıkartır bence korkma hiç bir sıkıntı olmaz
(310 puan) tarafından
Zaten bi gideyim şikayet edicem sormadan taktığı için sanki tak diyen oldu ben ömrümde spiral mi görmüşüm bilsem izin vermezdim için ferahladı sağol
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Zaten çıkarttgn an hamile kalablyosn 

Niçin korkuydn ki
(310 puan) tarafından
Spiral taktırdıktan sonra bir kaç yıl hamile kalamayan olmuş oğluma kardeş düşündüğüm için üzüldüm bilerek taktırmadığım için korktum
(1,054 puan) tarafından
Yok canm eltim çıkarttı ilk ay dan gebe kaldı
0 oy
(3,400 puan) tarafından
Niye kalamayasin ki ben hep spiralle korunurum çıkartınca kalırım
(310 puan) tarafından
Oh çok şükür kaynanam ben 4 yıl kalmadım tedavi gördüm deyince dedim yıllarca olmayacak mı acaba inşallah öyle bir şey olmaz
(3,400 puan) tarafından
Yok kuzum olur mu öyle şey benim 4 çocuğum var hepsnin arasında spiralle korundum
(310 puan) tarafından
Allah bağışlasın teşekkür ederim içim rahatladı
0 oy
(138 puan) tarafından
İlk bebegimden sonra 2 buçuk yıl kullandım çıkardım 5. Ayda kendi isteğimle hamile kaldım 
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Teyzemin kızı Spirallle hamile kaldı üzülme 
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Canım uzun süre spiral kullanınca rahimde yara yapıyor, hemen cikarttir bence ,ben kullandım çıkardım Dr dediki rahminde yara yapmış bebeğin olmayabilir,yada geç hamile kalabilirsin dedi , çıkardım nerdeyse 1 yıl sonra hamile kaldım ben,kimseye spiral tavsiye etmiyorum bidaha hayatta takmam
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Çıkartınca oluyor canim bende 2 buçuk yıldır spiralli korunuyorum çıkınca düşünüyorum çocuk 
0 oy
tarafından
İlk defa duydum doktorun sormadan taktigini
(4,271 puan) tarafından
Bende cok sasirdim gercekten çünkü imza atılıyor yani
(310 puan) tarafından
Gerçekten sormadı hiçbir şey imzalamadım adetim gecikti inşallah şuan hamile değilimdir dedim çocuğum küçük olduğu için o da bi şeyler yaptı bu seni korur dedi 5 yıl bende enfeksiyonu akıntıyı önlüyor sandım meğersem buymuş bilsem asla takmasına izin vermezdim
0 oy
(4,271 puan) tarafından
Doktor sormadan nasil takmis kiz normalde kagit filan imzalıyor da
(310 puan) tarafından
Ben ne taktığını anlamadım buraya post açtım arkadaşlar spiral takıldığını söylediler hiç bilmiyorum ki ben neye benzediğini bile bilmiyorum kafasına göre takmış

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 144 göst.
0 oy
3 cevap 82 göst.
25 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arwen95 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
15 Mart 2023 Aile kategorisinde Mlht_kc (74 puan) tarafından soruldu

380,199 soru

11,382,771 cevap

34,882 kullanıcı

...