0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (556 puan) tarafından
Kızları çok afedersiniz akşamda bu postu açtım ama çok kötüyüm doktor bulamiyorum acil genel cerraha gönderiyor tuvalete gidiyorum korkumdan resmen  çok özur dilerim büyük abdestimi yaparken bişey dışarı çıkıyor ne yapmam gerek Allah rızası için yardım edin nolur 

9 Cevaplar

0 oy
(8,926 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Hiç bilgim yok maalesef :( postun yukarı çıksın. Bi özel hastaneye gitsen. 
(556 puan) tarafından
4 güne randevum var
(8,926 puan) tarafından
Ayy çok varmış daha. Eczaneden krem alsan. Bende de makat çatlağı vardı. Eczacı bir krem vermişti. Rahatlamıştım.
-Reklam-
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Kabız gibi durumlarda çoğalır ikinma vs yapmamalisin biraz hoşaf yada kayısı ye yaparken zorluk çekemezsin ... eczane gidip krem alabilirsin ağrı varsa fayda eder 
(556 puan) tarafından
Kafama göre ilaç alsam sıkıntı olmaz mi
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Canim benim önceki postuna bak hemoroidle ilgili paylasmistim
(556 puan) tarafından
Ben bi bakayim
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Eşimin tam 8 gündür çıkmış doktor kesti enfeksiyonu aksin diye ama geçmiyor bi türlü:( günlerdir evden bile çıkamıyor ağrıdan 

Krem vermişti sürüyoruz ama yok gecmiyor 

Isırgan otu önerdiler daha deneyemedik biz iyi geliyormuş 
(556 puan) tarafından
Ya keserken açıyor mu peki bilginiz varmı
(5,324 puan) tarafından
Tamamen kesmiyo sadece çok az kesik atıyor ama eşim çok bağırmıştı:// çok ağrıdı dedi. .bide iğne yapmıştı o şişliğe
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Dün gittim benimde çok ağrı yapıyor ayakta biraz durunca fena ağrı yapıyor üç tane krem bi hap verdi Sabah kremleri sürdüm ama şuan halen yanıyor çok geçmiş olsun 
(7,951 puan) tarafından
Genel cerrahimi bakıyor
(2,405 puan) tarafından
Evet canım
(556 puan) tarafından
Genel cerrahiye de sıra bulmak o kadar zor ki peki sizinki de dışarı çıkıyor mu
(2,405 puan) tarafından
Önceden çok çok küçük çıkıyordu ama ikinci dogumumdan sonra bir parmak bogumu kadar bir tane ve bir kaç tane küçük parça çıkmıştı affınıza sığınarak söylüyorum temizlenirken fark ettim ve ne diye fotoğrafını çektim doktora gidince de şükür bayandı genel muayene yapmadı sorunca resmi gösterdim öyle ilac verdi
(7,951 puan) tarafından
Delininbiri, benimde aynı hamilelikte çıkmıştı bekarken böyle bir sorun yaşamadım hiç benimde şuan hep dışarda duruyor malesef hemen kabız olsam şişiyor bayağı çok kötü ama doktora gitmedim daha 2 senedir benle :( sen ilaçlardan fayda gordunmu.
0 oy
(2,613 puan) tarafından

0 oy
(758 puan) tarafından
Size diyeyim . Sabah akşam patlicanin kökünü kaynatıp ılık ılık için ..  doktora gidene kadar 
(556 puan) tarafından
Faydası oluyor mu peki
0 oy
(245 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bende aynısını yaşadım doğum yaptıktan sonra lavaboya gittiğimde bir et parçası çıkar çok zorlandığımda kan gelirdi ama kendi kendine geçti et parçası arads bir hâlâ açıyor korkma
0 oy
(5,344 puan) tarafından
Anestol krem vermişti doktor bana bi tane daha vardı adını unuttum. . Bide wc den sonra ılık suya otur 20 dk o gevsetiyor orayı.dus da iyi geliyor. Sebze tüket ev yoğurdu kefir  tuket kuru kayısı incir ye. Bol su iç. Kabız olmuycan.sivi ağırlıklı beslen. Vücudunu ayaklarını sıcak tut sıcak petege otur. Bu hastalık sogukta daha kötü oluyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 74 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde MESEN2323 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 226 göst.
10 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 07seda15oz (7 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 110 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
2 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yuska (35 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...