0 oy
766 göst.
Diğer kategorisinde (308 puan) tarafından
Evli çiftlere özellikle kadınlara nasihatler verir söyle yapın böyle olun diye. Evliliğin yüzde sekseni cinselliktir diyor eşinize sürekli güzel gorunun diyor her zaman gulertuzlu olun diyor. Ona katılıyor musunuz izliyor musunz bu kadını ?

27 Cevaplar

+10 oy
(14,020 puan) tarafından
Telefon sosyal medya kullanmayı bilen herkes uzman kesildi ben kimseyi izlemiyorum valla. Herkes kadınlara yükleniyor hiç bir yerde görmedim erkeklere dişlerinizi mutlaka fırçalayın ya da evde eşinize şunu yapın bunu yapın diye hep kadın hep kadın bı rahat bıraksınlar artık.
(15,047 puan) tarafından
Psikolog Ferhat arslan var. O erkeklere baya öğütler veriyo. Ama adamı da takip edenler yine kadınlar çoğunlukla☺️ bu psikoloji işi daha çok kadınların dikkatini cekiyo. Erkekler bizim kadar derin düşünmüyorlar. Dümdüz yaşıyorlar
(48,531 puan) tarafından
buna benzer yazdim bende aklin yolu bir
tarafından
Alkışlıyorum ggyk arkadaşım seni herkes olmuş müfettiş kadınlık öğrencez ulen kimin başında nasıl Bi adam var önce onu sorcan hersey karşılıklı ben durmadan süs püs bakım yapim karşımdaki salmış evde paçoz gziyosa içimden bişey gelmez doğrusu cinsellik bile cekici olsun bende olayım yok öyle hep bana hep bana bu ara tamda bundan mğzdaribim birazdan post acarım bu konuda canım cok sıkkın zaten
(14,020 puan) tarafından
Ya mesela demiş ya işte sürekli güler yüzlü olun. O adam güler yüzü hak ediyorsa kadın zaten bunun fazlasını yapar diye düşünüyorum. Ne bileyim hep kadınlar hep kadınlar. O bahsettigin doktoru hiç görmedim, psikoloji benimde ilgimi çeken bir alan ama ben araştırırım öyle kimseyi izlemem. Bence kadınlar bunu yapın demek yerine eşler birbirinize şunları yapın şöyle yaklaşın dese daha doğru olur karşılıklı sonuçta böyle şeyler. Sadece kadınlara hitap edince bende direkmen bir antipati oluşuyor o kişiye karşı :D
-Reklam-
+4 oy
(48,531 puan) tarafından
fenomen veya ünlü takip etmiyorum ben guzel giyinince oda takim elbise giymiyo evimde rahat edemiceksem nerde edicem gulen yuzumude hakediyosa gulerim kirip kizdirinca ne diye gülüp durayim adama her yük kadina yuklenmeye çalışılıyor evlilikte adam baksin kendine o gülsün ben niye kasiyorum o kadar ☺️☺️☺️
(826 puan) tarafından
:))) ay ikbal aynen valla. Ne kadar ekmek o kadar köfte valla .
(48,531 puan) tarafından
ama ne kadin suslensin kadin trip atmasin kadin yemek yapsin kadın ölsün daha iyi ☺️ adamda simarsisn
(826 puan) tarafından
Valla mutlu kadın yapar. Ben mutluyken çok bakimliydim şimdi elime nemlendirici suresim yok yani... öyle şeyler yapmak için psikoloji lazım o da yine erkekten geçiyor :D
+3 oy
(12,854 puan) tarafından
İlk kez duydum bu ismi seven erkek çuval da giysen seni güzel görür ben böyle düşünüyorum
(308 puan) tarafından
Ya bazen de görmüyorlar ashshsb
(12,854 puan) tarafından
Acaba erkekler neden hiç yakışıklı görünmek için uğraşmıyor neden hep kadınlar uğraşıyor :)
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Yani benim tanıdığım erkek eşim eşime göre soyledikleri yanlış eşim cinsellik hiç olmasin hiç aramaz 
(308 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(457 puan) tarafından
O nasıl soyisim ya :D erkek için cinsellik tabiki önemlidir ama sürekli güzel görünme çabası da kadını yorar her şey dozunda olmadı, sürekli süslü püslü olunca da bir yerden sonra kıymeti kalmaz 
0 oy
(11,166 puan) tarafından

O nasıl bir soyisim :)

İzlemiyorum bilmiyorum da o kadını ama katılmıyorum herkesin öncelikleri başka tabiki eşler birbirini ihmal etmemeli ama biz grantuvalet gezemeyiz evde heleki küçük bebek varsa ki benim eşim de önemsemez 

0 oy
(3,459 puan) tarafından
O kadinin bircok onerisi mantikli bir kismi da fiyasko denilebilecek gerilikte
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Yani hem katılıyorum hem katılmıyorum mesala beni tek cinsellik için sevmesini istemem yüzümün gülmedigi yerde gelip beni güldürsün halimi hatrimi sorsun sürekli guzl giyinmiyorum temizlik yemek çocuk falan anca akşama doğru bakım yapabiliyorum beni her halimle sevsin 

Bu arada kadın kim bilmiyorum tanımıyorum
0 oy
(3,556 puan) tarafından
Esra ezmeci biliyorum ben bana çok saçma geliyor açıkçası bir kadına sürekli şunu yapın bunu yapın böyle yaparsaniz eşinizle böyle olursunuz ben kendimi cinsel bir obje olarak görmüyorum insanım ya insan gibi görünmek istiyorum eşim istediği için neden güzel goruneyim ben istiyorum gzuel gorunmek veya ben pijama ile gezmek istiyorum evde yada saten gecelikle ben istediğim için eşim de aynı şekil  ben istediğim için değil kendi istediği için bakımlı olsun 
0 oy
(12,904 puan) tarafından

Bir kere de burada da dönmüştü muhabbeti kocalarınıza ammesi gibi davranmayın vs diye uyuyorsa üstünü örtmeyin gibisinden 

Eşime dedim böyle yaptığım zaman annen gibi mi görüyorsun Senin bemi düşünmen beni mutlu ediyor demişti Yani Selin karacehenem gibileri pek de dinlememek lazım :)

0 oy
(7,928 puan) tarafından
Kaba olacak ama o karı için herşey ilişki sevgi saygı önemli değil önemli olan ilişki öyle bir konuşuyo ki sanki kadınlar mall onu hiç sevmiyorum bence saçmalıyor 
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Kendisini ovmeyi seven yasli teyzenin sosyete sosuna batirilmis halidir kendisi 

Bilimsellikten uzak ataerkil dusuncenin bir figuru

Kadin erkegin cinsel objesi,hizmetcisi,saklabani oyuncagi degildir 

Kadin da erkek gibi insandir o da saygi gormeyi ,ilgi ve sefkati bekler erkeginden 

Kadin gri esofman giyerse erkek tabi gozu kayar gibi icler acisi insanin nutkunu tutan sscma sapan aciklamasina denk gelmistim 

Bu dusunceler yerin dibine batsin 
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Herşey karşı tarafın ilgi sevgi bağlı mutlu kadın güler yüzlü olur zaten  iyi günde olur kötü günde .eşi kötü davraniyosa kadın nasıl ona güler yüzlü olabilir .cinsellik iki taraf istekli olursa olmalı  o iki insan arasında nasıl olacağı karar verir 

Hep kadınlar  şöyle böyle diye anlatılıyor 

Valla aldatma kadın disiligi alakalı değil  erkeğin karaktersizligi ile ilgili
0 oy
(580 puan) tarafından
Evet biliyorum selin hanımı, TV'lere falan da çıktı öğütler de veriyordu.

Şimdi kendi YouTube kanalı var ordan yayın yapıyor. 

Kadın zaten sadece kadınlara yönelik değil erkeklere de öğüt veriyor. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Et yiyen etten bal yiyen baldan bıkar derler herşeyin fazlası zarar
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Birazda erkeklerle ilgili konusmalar yapsalar keşke ne var bu kadar kadinlarda cinsel objeyiz sanki hep erkeklerin mutlu etcez kadinlar ölsün 
0 oy
(6,205 puan) tarafından
Her işi kadına atan kişileri sevmem 

Evet kadın dediğin temiz bakımlı olacak kendini salmayacak ama kendisi için 

Ben mesela uyanırım yikanirim sonra hafif bir makyajımı yaparım saçlarımı tarar bakim yağlarını kullanır şekil veririm normalde de kapalı biriyim ama evde nasıl iyi hissediyorsam  çocuklarım da büyüdü öyle bebeklik zor dönemleri bitti 

Böyle kendimi daha enerjik hissederim ve gün içinde modum da yüksek olur bu eşime de yansır 

Ama illa sadece evlilikte vır düzen mutluluk için kadına yuklenilmesini hoş bulmam 
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Eşim bana güzel gorunsun o bana süslensin  o bana güleryüzlü olsun bizde robot değilizki
0 oy
(745 puan) tarafından
Adında meymenet YÖK ondan ne beklenir:))) karacehennem
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Kadınları bir şekle sokamadılar yıllardır onu yap bunu yap erkek de boxer çekip elma yesin ne iyi iş be 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 154 göst.
21 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 768 göst.
24 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 543 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 751 göst.
26 Ocak 2023 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu

378,429 soru

11,327,551 cevap

34,781 kullanıcı