0 oy
768 göst.
Diğer kategorisinde (1,107 puan) tarafından

Bu fotoğrafı görünce çocuğa üzüldüm asla ama asla Selin ciğerciyi kınamıyorum ama ne bileyim bu çocuğun kendi annesi paraya düşmeseydi de evladına annelik etseydi garip hissettim içim burkuldu 

image

19 Cevaplar

+12 oy
tarafından
Valla sımdı lınc yerım ama selının sundugy ımkanın bınde birini sunamazdı annesı, cocugunu sattgına gore sevgının zerresı de yok, zaten cocugy da selınlere vermek ıcın yapıyor tasıyıcı annelık olarak, trans birey olabılır ama kımseye kotulugu olmayan kadın olmak isteyen, anneligi de cocugynu satandan daha iyi yapıcagını dusundugum biri selin, annelık karnında tasımakla olmaz 
(1,045 puan) tarafından
Annelik doğurmakla olmuyor  o yüzden bende katılıyorum
(4,106 puan) tarafından
Kesinlikle bence de oyle ama sanki biraz yapay dissettim ben teknede kucaginda hoplatip ziplatirlen bebegi. Yani selinin hicbir dna si katkisi yok ya bebegin olusumuna. Sanki arkadasinin cocugunu severmis gbi gibi bi elektrik aldim o storyde.gokhanin dna si oldugundan oz oldugundan daha cok yakistirdim ona babaligi ama selin daha evcimen anac aile kavramiyla yasamak isteyen bir kadin gokhan daha dişariya acik o nedenle bence oz olmada bile selin cok daha iyi bir ebeveyn olur bebege babasindan . Karninda tasiyan kadini hic konusmuyorum biel
(1,871 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Birde kızınla oturmak için  miamide çok lüks bir  villa almış sabah haberlerde gördüm ,  yani belki trans bir anneye sahip olabilirde, birçok kişinin imkanlarindan  yüksek lüks içinde  yaşayacak bir bebek kim çocuğunla yaşamak için miamide villa alabiliyor , ön yargıda bulunuyor insanlar ama trans diye bebeği sevemez yetistiremez diye birşey yok aslında belki çok sevilen bir bebek yani bilmiyoruz ki yurtlarda bir sürü annesiz babasız bebek var onlara acımıyoruz da bu bebeğe niye acıyoruz esas kimsesiz bebeklere yazık yani yurtlardaki
(4,409 puan) tarafından
Kız sen yine ne güzel konusmussun
tarafından
Yaa :) tesekkur ederım kızlar ♥️
-Reklam-
+1 oy
(2,724 puan) tarafından
Ben hiç doğru bulmuyorum yaa. Düşünsene başkasının bebeğini almışsın annecilik oynuyorsun.. çocuk oyuncağı gibi oluyor.  Çocuk bu sonuçta gerçek bir insan doğurup vermek ne veya almak.  Ya iyi bakıyordur annelik yapıyordur amenna ama bana çok tuhaf geliyor 
(2,724 puan) tarafından
Kesinlikle evlat edinenleri kast etmiyorum bir kadına taşıyıcılığı yaptırmaktan söz ediyorum ben bile şartlarım uymuş olsaydı depremde evlat edinmeyi düşünüyordum bu çok farklı bir konu ama para verip bir başkasına çocuk doğurturup kendine almak da farklı bir konu Lütfen konuyu çarpıtmayın burada konu tamamen ülkemizde de yasak olan dinen de yasak olan bir şey
(9,626 puan) tarafından
Canim başkasının cocugu değil ki kocasının cocugu ama sadece karnında taşıyan başka kadındı
(2,724 puan) tarafından
Biliyorum Yani eşinin spermiyle yaptı diye olay değişmiyor ki Sonuçta bir kadın ki o kadını da Allah ıslah etsin o çocuğu 9 ay boyunca karnında taşıyıp verdi Tabii bilemeyiz Belki o da çok zor durumdaydı da para için yaptı
(9,626 puan) tarafından
Canim öyleleri zaten bunu para karşılığı yapiyo meslek gibi düşün,tabi kesinlikle bunu normal karşılamıyorum ama bunu gerçekten bi iş gibi yapanlar var genelde yurt dışında yapılıyo zaten Türkiye de pek bulunmaz taşıyıcı anne
(2,724 puan) tarafından
Evet doğru.  Türkiye de yasak zaten
0 oy
(736 puan) tarafından
Dogurmadan annelik yapan hatta kendi annesinden bile daha fedakar olan okadar guzel yurekli insanlar varki aslinda ben yanlis bisey olarak görmüyorum eminimki bakabilecek gücte ve cok mutlu edip mutlu olan birisi .ama sorumlulugu cok agir yapabilirmi bilmiyorum yani cinsiyetini degistirmis olmasida bir problem cocuk icin ilerde ama perisan ilgisiz bir annedense bu durum bana daha iyi geldi
(1,107 puan) tarafından
Söylediğimiz ihtimallere göre önlemlerini almıştırlar diye düşünüyorum
(1,576 puan) tarafından
Ya anlamadm ben olay ne kim cinsiyetini degistrms
0 oy
(2,273 puan) tarafından
Bence gayet iyi bişey yapmış söyle bakilacak olursa zaten taşıyıcı annesi ewladina yansa bitseydi vermezdi ve taşıyıcı anne olmazdı hem soylede bişey var gerçekten selin gayet güzel imkanlar suna bilir ona güzel de bakabilr diye düşünüyorum bu benim düşüncem 
(1,107 puan) tarafından
Yani haklısınız maalesef bu kafa yapısında bir kadın sokağa bile atabilirdi erdem diyelim zengin bir aileye teslim etmiş
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kinayacak bisey yok bizimde evlatlarımız var rabbim göstermesin ben şu konuda üzüldüm sadece ilerde senin annen aslında erkek falan diye dalga geçen cok olcak bu yüzden biraz kötü hissettim ama imkanları cok guzel ki yabancı ülkede okursa bu dediklerime bile maruz kalmaz 
0 oy
tarafından
Evet annesinden daha iyi annelik yapabilir amenna ama o çocuk büyüyünce cocukla dalga geçerlerse o durum çok kötü. Belki çocuk ilerde kabul etmeyecek hiç görüşmek istemeyecek. Birsey yaparken kendinden çok çocukların psikolojisini düşünmek lazım.
0 oy
(326 puan) tarafından
Onu dogurupta satan kimse annelik yapmasin bi zahmet selin ona daha iyi bakar hayat sunar. Trans bile olsa bence iyi bir insan. Kadin olmayi anne olmayi cok istiyordu. Iyi bir hayatda sunacak
0 oy
tarafından
Ben bu rezil insanlara zerre acimiyorum Allah bunları affetsin bunlar yüzünden ortalık bu hale geliyor depremler seller yangınlar tecavüz ler ve daha fazlası 

Ben en çok o kuzuma üzüldüm ne taşıyandan ana olur nede bu kadın mı erkekmi.belli olmayan dan 
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Ne çocuk dünyaya gelseydi nede trans annesi olsaydı..bu da normalleşiyo artık vah ki ne vah 
(426 puan) tarafından
Doğru yorum bu
0 oy
tarafından
Bence bu kadın çok güzel annelik yapar bu yavruya 
0 oy
(746 puan) tarafından
Herkes özgürdür şöyledir böyledir diye diye hastalık.durumunu normal yaptılar. Buna izin verenlerde suc
0 oy
(119,168 puan) tarafından
yaa bu olay ne bu erkekti kadib oldu ok.ama nasi bebesi oldu
0 oy
tarafından
Normalleştirmeyin lütfen tepki verin yoksa böyle insanlar çoğalacak yapmayın böyle tamam bebeğe sahip çıktı güzel imkanlar sunuyor ama adam cinsiyet değiştirip annelik duygusu tatmak istiyor eğer herkes buna alkis ederse vay çocuğa iyi bakıyor fln filan diye bunun ardı arkası kesilmez artık çocuklara yazık günah hersey kamera onu gibi değil birde arkası var görmüyoruz sessiz kalmayınız lütfen buda normalleştilirmesin! 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Evet tercihi şu bu tartışılabilir ama ben samimi görüyorum bence gayette güzel annelik yapar bir doğurmaklada olmuyor ama ileride bu sözler resimler selinin geçmişi umarım çocuğu üzmez 
0 oy
(796 puan) tarafından
Kz Selin ciğwrcinin yumurtasımu varmış nasıl oldu cocuk taşıyıcı annenin yumurtasylamı olmuş bn şok ben olay eğer ki öyleyse cocuk taşıyıcı annenin 
(9,626 puan) tarafından
Cocuk kocasının cocugu kadın sadece taşıyıcı anne
0 oy
tarafından
valla ben hic uzulmedum, gul gibi yasayacak ozel okullar imkanlar hicbirimizde olmayan hayati yasayacak.. 
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Ya hiç ama hiç magazin takip etmiyorum stroy mtory ne kadar boş vaktiniz var. Bebişe gelince İnşaAllâh güzel günler görür ailesiyle ;)
0 oy
(3,184 puan) tarafından
Saçmalığın daniskası ne dinen ne etik olarak mantık dışı alsaydı kimsesiz bir çocuk madem olay annelik yapmak ona yapsaydı şunları izleyip tıklayıp sizde prim vermeyin bjnları normalleştirmeyin evladım var büyük konuşamam ama cinsiyet değiştirmek taşıyıcı anneden çocuk almak çok mu akıl mantık işi vereni Allah ıslah etsin zaten 
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Bı yandan üzüldüm bir yandan sevindim. Esas annesinden ayrı ona üzüldüm ama selinin ona bir anneden farksız davranacagina şüphem yok. Maalesef şu devirde maddiyat çok önemli. İnşallah çok güzel bir hayatı olur

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 543 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
21 Aralık 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 513 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 728 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,433 soru

11,327,633 cevap

34,781 kullanıcı

...