0 oy
203 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Kizlar kızım  2 yaşında ve gidip gelip yemek yiyor bu normal mi?  Sabah çörek ve yumurta kırıyorum yiyor yarim saat geçiyor elma istiyor sonra  2 tabak çorba içiyor. Sonra tekrar yemek diyo veriyorum uyuyor uyanıyor direk anne acim diyor yine yemek veiryorm su iciyo surekli akşam yatacagi zaman yine acım diyor yoğurt yiyor 2 bardak su içiyor bazende süt içiyor yatıyor??? Kizlar simdi diyeceksiniz biz yesin diye uğraşıyoruz sen cok yiyor diye dert ediyorsun sorun bu deyil işte kizim surekli kabiz ve karnim ağrıyor diyo kilosuda 12 buçuk 

9 Cevaplar

0 oy
(2,223 puan) tarafından
Kilosu çok değilse metabolizmasi hızlı çalışıyordur canım çünkü onlar bizden daha çok hareket ediyor hiç durmuyorlar enerji lazım abur cubur yemiyorsa sıkıntı olmaz bence
(2,297 puan) tarafından
Yok abur cubur nadiren yiyor oda parka gidince sur burger istiyor veiryorm
(2,223 puan) tarafından
Benim kızımda 14 aylık yerinde durmuyor koltukların tepesine TV ünitesine çıkıyor sağa sola tırmanıyor oturmayı yatmayı sevmiyo 10 kilo şu an yemekte normal yiyo ama aşırı hareket ediyo ben de boş bulduğum an eline meyve vs falan veriyorum çünkü enerjiye ihtiyaçları var
(2,297 puan) tarafından
Kilo verir tabi hareketli ya ondan benim kiizmra suttwn kestim istahi acildi kilo aldi.
-Reklam-
0 oy
(3,111 puan) tarafından
Kilosu normal bizde 2 kasik pilav yesin diye kan ter içinde kalıyoruz :) maşaAllah kızına
(2,297 puan) tarafından
Kucuk ama kilolu görünüyor aslında oilav da kilo yapıyor yesin
0 oy
(826 puan) tarafından
Benimki de öyle haziran da 3 yaş olacak 19 kilo oldu yürüyüşten geldik . O kadar yemeye sizinkinin kilosu düşük aslında bir gösterin 
(2,297 puan) tarafından
Masaallh oglumun boyu 108 cm 19 kilo
(826 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım hepsini. Elimdn geleni yapıyorum Bir anne olarak inşallah zaman geçtikçe kilosu düzelir.  Her gittiğim yerde büyük cocuk gibi davranılması hoşuma gitmiyor çocuğa
(2,297 puan) tarafından
Benimde ogluma diyor lar küçük kalmis.kiizmada da kilolu diyorlar bazen takiyorm kafaya
(826 puan) tarafından
Dinleme canım çocukların gayet de normal.
(2,297 puan) tarafından
Sağlıklı olsun lar yeter
0 oy
(9,679 puan) tarafından
Hızlı eritiyor canım ondan  sağlıklı şeyler yiyorsa sorun yok bence kilosu normal
(2,297 puan) tarafından
Sağlıklı seyler yiyor ama surekli kabiz oluyor
0 oy
tarafından

Keşke benimkide azcık yese :( sabahtan beri ağzına bir şey sürmedi aha şimdi oturup iki tane çilek yedi çok üzülüyorum iyice eridi 

(2,297 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya.bende cok yiyo diyorm ama randevu aldım hastaneye gidecez bakalim
0 oy
(3,590 puan) tarafından
Benim oglum da iki yasinda 12,5 kilo ama o kadar yemez mesela tabi kiz cocuk erkek cocuk kilosu farkli olur ama yemesine gore az gibi kilosu eritiyo demek ki bence bi sorun yok guzel bi sey istahli olmasi benim beynim çatliyor iki kasik yemek yedirene kadar
(2,297 puan) tarafından
Vala canm bem hergun  sofra kuruyorum gidio gelip yiyor.masallag yesin de ama karnım ağrıyor diyo
0 oy
tarafından
Benimki iki yaşında 14 kiloydu şimdi iki buçuk yaşında 15 kilo oğlum;)
(2,297 puan) tarafından
Masallah pasaya
0 oy
(10,490 puan) tarafından
Kilosu normal. Kurt olabilir bu da sık acıkma sebebi şeker sorunu olabilir bu da sık acıkma sebebi
(1,167 puan) tarafından
Sağlık ocağındaki doktor baba 10 aylıkken kilosunun 12 olması lazım dedi, sizin kızınız 2 yaşında iştahı açılmış belli maşallah elleme annesi yesin karın ağrısı kabız içinde doktora götürün yiyeceklerine zeytin yağı ilave etmeyi ihmal etmeyin... Sağlıkla büyütmek nasip olsun inşaallah...
(2,297 puan) tarafından
Aa olmuş nagis hiç dusunmedim ya??  Gülşah- yesin ama karni agriyir surekli anne karnim diyo
(10,490 puan) tarafından
İşte karın ağrısı ve gaz kurt belirtisi gece uyurken ağzı açık mı canım buna da dikkat et istersen bi
(2,297 puan) tarafından
Yok agzi acik deyil canm.ama her gece yatınca karnini tutuyor
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Bire bir aynı durum, 2 yaş 1 aylık benim xd kızım. 12.5 kg

Doktor herşey normal dedi daha geçen gün 2 yaş kontrolü vardı
(2,297 puan) tarafından
Benimde  2 yas 3 aylik oldu  randevu aldım hastaneye goturcem kontrol icin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 310 göst.
2 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu