0 oy
852 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar kaynım ayağını kırmıştı oraya gittik giderken de dibek kahvesi aldım içeriz diye oda bn pek sevmem dedi bnde dedim ki kız sevmiyon ama 6 tane de kahve takımı almış sin güldük bn seni alıştıririm  dedim   neyse o ara annesi ablası falan da geldi unuttuk içmeyi bn eve geldim aradan 2 gün geçmiş eltim az önce kahve paketini geri göndermiş  anlamadım yani icmesen de evinde kalsaydı bı misafire falan göndermesine anlam veremedim bn mi yanlış anlıyorum acaba kulp buluyorum  yani hiç bı sorunumuz da yok iyi anlaşırız ama  sadece dibek kahvesini değil hiç bı kahveyi sevmem dedi  bı arada zaten 3 .gidisimizdi ilk değil evimiz de yakın t dk yürüme mesafesi 

38 Cevaplar

0 oy
(1,170 puan) tarafından
madem o kadar samimisiniz o zman msj at kiz niye gonderdin gibisinden yada ara bi sor merak ettim yanlis anladim uzuldum de niye kendi kendine düşünüp duruyorsun ki direk kendine sorman daha dogru olur amacini da anlamis olursun hem
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından

Var öyle tuhaf insanlar. Bi misafirine ikram ederdi :angel:

Cok ayıp 

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çok ayıp ben sevmiyorum ama sen gelince sana yaparım der saklardım özellikle :)
0 oy
(738 puan) tarafından
Kimisi takintili,baskasinin verdigi getirdigi seyleri yiyip icmez büyü vardir diye,o kafa da biri mi acaba
0 oy
(208 puan) tarafından
Yorumlara baktım da neden herkes herşeyi bu kadar abartıyor belki de kötü bi düşüncesi yoktu sevmediği içün sen iç diye yolladı. 

Yok konuşmam daha yok daha evine gitmem abartmayın ya.. 
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Yani bana normal geldi.sen seviyorsun diye kendi de içmiyor diye göndermiş.durup ta ziyan olmasin diye
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Hemen kötü düşünme belki boşa gideceğini düşündüğü için verdi 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bende kahve sevmem ama arkadaşım bekarken kahve kahve Yanı bardağı hediye getirmişti geri vermedim ona yaptım içti ee sevmiyorum ama evimde her çeşit kahve var anlam veremedim 
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Bacim sen bana ugra oda dibekkkk yaniii kac tl olmuş ben geride yollamam hem yaparim iceriz ohh miss... Valla ben sorarimda niye yolladin diye muhtemelen icmiyoruz demenin kaniti olarak yolladi arada bi samimiyet yoksa bende pek anlam veremiyorum boyle durumlara misal gorumcemin maddi durumu pek iyi degil bi jest yapmis almis gelmis kahvesini geri yollayabilirim oda evinde bulunsun parasinj harcamis gibisinden niye gonderdigimi bilir ama acaba niye demez oyle bi samimiyet gibi hani normalde yollanmaz evine gelmis hediye at dolaba dursun batti mi dee :D

tarafından
Ayyy çok tatlısınız olmadı sorarım bı niye gönderdi
0 oy
(492 puan) tarafından
Kardeşin yapsa kırılmazdın.  Eltin diye kırılmışsın. Niye gönderdin canım kalsaydı de . Belkide o an kahveyi içip geri kalan paketi evine götüreceğini düşündü. Kahveyi de içemedi diyip gönderdi? 
tarafından
Emin ol ablam da yapınca yüzüne vuruyorum bununkini demedim sadece paylaşmak istedim burda
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Sende bi misafirin gelince kahveyi yap at oh mis gibi dibek kahvesi yaz, kendin Türk kahvesi içmem ama evimde herzmn vardır artı niyet ararım kusura bakmasın töbe böyle şeylerde yeni adet herhalde hediye geri geliyor 
tarafından
Ayy çok şekersin
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Bende icmezsem yollarım evde duracağı içen birisi kullansin art  niyet olup olmadığı kendin anlarsin bnce
0 oy
tarafından
Valla haklısın bence. Verilen hediye geri gönderilmez. Yemiyosada dursun. Ona gittiğinde yapardınız.

Acaba tek dibek kahvesi alıp gittiğin için mi yaptiki 
tarafından
Yok zaten ondan öncede ki günde gitmiştik bu 3. Gidişim de kahve götürdüm hatta yazın konserve yapmıştım fazla şişe vardı bozulmasın diye onları da gotordum bı kaç tane
0 oy
(5,691 puan) tarafından
Bence içmediği için, sende sevdiğin için evde boş boş durup bayatlaycağına ziyan olmasın diye göndermiş tir tir. Ben bunda Bi art niyet göremedim şeytanın oynuna gelme :-):-)
0 oy
(3,704 puan) tarafından
Aslında art niyet göremedim ben ama keşke göndermeseymiş, kahvemizi içemedik, gel sana kahve yapayım derdim. İçmesem de evime davet eder içirirdim. 
tarafından
Bnd öyle düşündüm neyse sağlık olsun
(3,704 puan) tarafından
Aynen, sağlık olsun.
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Belki kötü niyetli değildir ama yinede ayıp etmiş çok kırılırdım ben bidahada bişey götürmem konuşsamda yine kırgınlığımı atamazdım 
0 oy
tarafından
Sevmiyorsa başkasına verebilirdi size göndermesi ayıp olmuş. Ama siz de sevmediğini bile bile almışsınız keşke başka bişey götürseydiniz. Belki o da sizi yanlış anlamıştır sevmediğini bilip de almanıza bozulmuştur. 
tarafından
Kendisi hiç bir kahveyi sevmez bnde alıştıririm beraber içeriz arada diye onu aldım ....haklı olabilirsin aslında
0 oy
(5,500 puan) tarafından
İçmediğim şeyse ve eltimde seviyorsa bende geri verirdim boşuna evde durup bayatlamasina gerek yok 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 625 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,462 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zxcvbnm09 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 589 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 253 göst.