0 oy
846 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar kaynım ayağını kırmıştı oraya gittik giderken de dibek kahvesi aldım içeriz diye oda bn pek sevmem dedi bnde dedim ki kız sevmiyon ama 6 tane de kahve takımı almış sin güldük bn seni alıştıririm  dedim   neyse o ara annesi ablası falan da geldi unuttuk içmeyi bn eve geldim aradan 2 gün geçmiş eltim az önce kahve paketini geri göndermiş  anlamadım yani icmesen de evinde kalsaydı bı misafire falan göndermesine anlam veremedim bn mi yanlış anlıyorum acaba kulp buluyorum  yani hiç bı sorunumuz da yok iyi anlaşırız ama  sadece dibek kahvesini değil hiç bı kahveyi sevmem dedi  bı arada zaten 3 .gidisimizdi ilk değil evimiz de yakın t dk yürüme mesafesi 

38 Cevaplar

+3 oy
(2,651 puan) tarafından
İçen yoksa evde ve sende seviyosan ondan göndermiştir belki de kötü düşünmemek lazım herşeyde sırf elti diye 
tarafından
Ama kalabilirdi orda evimizde çok yakın yan yana gidince belki yine bn içerdim yada misafir falan olabilirdi yada çöpe atsaydi göndermeseydi kırıldım biraz
(1,237 puan) tarafından
Bende böyle düşünüyorum canım kötü niyetli değildir
(2,651 puan) tarafından
O an düşünememiştir boşver takılma bu kadar
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Zıkkım içsin. Daha görüşmem ben. 
(7,444 puan) tarafından
İki gün sonra göndermesi başka anlama gelmiyor
(914 puan) tarafından
Yok artık yâ :(
(5,575 puan) tarafından
Kime yok artık :-)
(914 puan) tarafından
Yorum yazmış yâ zıkkım içsin diye ona yok artık dedim☺️
(5,575 puan) tarafından
Bende öyle dedim
0 oy
(580 puan) tarafından
Oooo çok ayıp ya
tarafından
Bnde acaba bn mi yanlış anladım dedim sevmiyorum dedi ama keşke göndermesi
0 oy
tarafından
Ay ne kadar ayıp 
tarafından
Bn de şaşırdım yani hiç bı sorunumuz da yok
0 oy
(1,883 puan) tarafından
Terbiyesizlik
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Ayıp etmiş gerçekten 
tarafından
Bnde öyle düşündüm yani keşke göndermeseydi
0 oy
(7,889 puan) tarafından
Ben olsam daha konuşmam 
tarafından
Hiç bı sorunum da yok aslında ama neden yaptı anlmadim
tarafından
Hahaha şaka herhalde
(7,889 puan) tarafından
Ne şaka ?
tarafından
Kız o kadar abartılacak bişey yok küsmek kadar ileriye taşınacak bişey değil
(7,889 puan) tarafından
Geri getirmesi çok ayıp olmuş bilmiyorum ben olsam konuşmam
0 oy
(1,129 puan) tarafından
Hiç ama hiç hoş olmamış büyük ayıp etmiş, yerinde olsam bozulduğumu kesinlikle belli ederdim..
tarafından
Bnde öyle düşünüyorum
0 oy
(551 puan) tarafından
Görgü görenek lazım bazı insanlara bu eltilerde kendini bişey sanıyor 
tarafından
Pek bı sorunumuz yok ama neden gönderdi bilemedim kalsaydı bn gidince oraya içerdim belki
(551 puan) tarafından
Ne olursa olsun canım gönderilmez ki ama
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Dibek kahvesi çok severim. Eltinde ayıp etmis.
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Dibek kahvesini bende sevmem ve getirdiği gün gitmeden veririm almışsın teşekkür ederim ama ben içemiyorum evde durup ziyan olacağına sen seviyorsun iç der geri verirdim ama aynı gün bunu yapardım aradan 2 gün geçince geri göndermezdim burda ayıp etmiş
tarafından
Yok normalde hiç bı kahveyi sevmezmis öyle dedi
0 oy
(1,668 puan) tarafından
Bir araya gelince dersin ne kadarda çok sevıyon beni beraber içmedik diye bana geri yollamışsın içeyim diye sjsjs
tarafından
Ayn söylerim
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım ben de kahveyi çok severim hem de damla sakızlı Türk kahvesine mi bayılırım Benim eltimle nefret eder hem kahveden hem Damla sakızından ama bana her geldiğinde kahve yapayım mı dediğimde Yap canım içerim der ve asla da içmemezlik yapmaz Hatta şunu söyler Ben kendimi bunca hiç sevmiyorum Sen yapınca çok seviyorum kahve içmeyi falan der Ama çok garip yani kahveyi niye gönderirsin ki Sonuçta Kaynın ayağını kırdı diye giderken almışsın böyle Yapması çok saçma Sen de bir dahakine giderken bir şey alma Bak o zaman gör nasıl olay kopuyor Kıyamet kopuyor arkamdan derler Aa oturmaya geldi Hasta ziyaretine bir şey almadan gelmiş insanları anlam Vermek Zor Bu eltilik kaynanalık bir durum değil insanlar garip ama çok ayıp etmiş
tarafından
Hayır yani evimiz de yakın 5 dk yürüme mesefasi kalsaydı belki bı dahakine gilince bn içerdim yada çöpe atsaydi gondermeseydi
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Hasta ziyaretine içtiğin kahveyi alman yanlış geldik bunu yap da içelim daha yanlış götüreceğim meyvesuyu olmalı ayıp eden sensin bence 
tarafından
Yani hasta ziyareti için almadim içelim diye aldm
tarafından
Kahve almış ne ayıbı
(1,763 puan) tarafından
Hasta ziyaretinde kahve içilir mi yani kusura bakma da
tarafından
Pardon da çay iciliyor yemek yiyiliyor kahve içmek istemem mi sorun oldu
(1,763 puan) tarafından
Ben ayağımı kiracam sende gelip benim evimde yemek yiyip kahve mi içeceksin adam ayağını kırmış sebzesini meyvesini al beş dk otur kalk atalarımız ne demiş hasta ziyaretinin kısası makbuldur boşuna mı demişler
0 oy
tarafından
Ben de kahve icmem ama hediye gelir eşimin almanyadaki akrabalari getirir çok kaldırırım misafir için durur ayıp olmuş geri vermesi bende içmiyorum diyorum getiriyorlar sonuçta geri vermek olmaz
0 oy
tarafından
Çok ayıp etmiş terbiyesiz 
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Kahve sevmiyor olabilir de eve giden de geri yollanmaz ki biz de içmiyoruz kahve biri gelecek diye alıyoruz bayatladı gidiyor 
tarafından
Bnde öyle düşünüyorum
0 oy
(1,606 puan) tarafından
Yani bilmiyorum samimiyetinize mi güvendi ama bence de hoş bir davranış değil. Kendi sevmiyorsa seven birine verebilir ya da en olmadı dolapta bekler. Ben de sevmem kahve ama getirene de geri yollamam herhalde. Birlikte içelim deyince ziyan olmasin sen iç diye mi düşündü o da var ama garip
tarafından
Keşke orda kalsaydı bu gece yine gidecektik yani içerdim belki neyse boşver
0 oy
tarafından
Vallahi benim eltim bana alsa bend egeri yollarım o derece sevmiyorum 
0 oy
tarafından
Mesefani koru

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 624 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu