0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (10,976 puan) tarafından
 komşumu Kırmak istemiyorum.zaten çok zor dönem geriyorlar her anlamda.kizimla yaşıt kızı var.fakat çocuk sürekli bizde oynamak için.isim oluyor misafirim gelecek oluyor.kizimda hatalı o da çocuğa uyup çok dağıtıyor.dun oruç ağız misafirim gelecek harıl harıl iş tatli yapıyorum mutfakta gene kırmadım kapıdan dondurmedim çocuktur diye .ki annesine de söyledim misafirim gelecek diye.bir baktım salon çocuk odası hoppacik olmuş.cocuk sürekli kapımıza geliyor yanicne yazikki musaid misin diyede aranmiyorum.cocugu üzülerek zorla 11 de evine zor gönderiyorum.asla lafım yok çocuktur fakat bende orucluyum iki yaramaz çocuğum var ben ikisinle zor ugrasiyorum.dun misafirim vardı iftar sonrası.hem iftar hem arkası misafir gece namazımı zor kıldım attım kendimi yatağa çocuk uyuyunca.biraz önce başladım temizliğe bir baktım çocuk kapıyı indiriyor geldim diye.is yapacağım diyorum tabi çocuktur anlamıyor.evi ayağa kaldırıyorlar ne yazikki anneside evinde son ses müzik dinleyerek yatıyor.kirmak istemiyorum belkide eski oturduğu yerde böyle bir samimiyet görmüştür fakat ben rahatsız oluyorum.cocugun gelmesinden değil bu kadar fazla olmasından ve musaid misjn diye aranmadigim için.onune gecmezsem işin ucu kötü olacak.

5 Cevaplar

0 oy
(5,952 puan) tarafından
Annesine direk diyceksin sürekli olmuyor  bu şekilde de  aramadan yolluyorsun birde de ben öyle seyleri sevmiyorum diyeceksin direk kırılmi diye düşünme kırılacak yapısı öyle rahat yollamaz
(10,976 puan) tarafından
Yani ben ikisiyle ugrasamiyorum yeri geliyor oğlum yatınca kizida yanıma alıp yatiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Sen çocuğunu gönder o gelmeden bakalım nasıl tepki verecek insanlar nasıl rahatlar bilmiyorum
(10,976 puan) tarafından
Ben göndermem başına birşey gelir bir laf duyar canı sıkılır birşey olur alınır başkasının evine göndermem ben
0 oy
(618 puan) tarafından
Sen çocukları gönder bakalım komşun  o zaman napcak ben senin yerinde olsam kapıyı açmam geri dönünce çocuk anasida anlar heralde  oda olmazsa yüzüne söylerim 
(10,976 puan) tarafından
Kırılsın istemiyorum fakat yani daha başta sikmaya başladı
(618 puan) tarafından
O kırılmasın ama olan sana olsun sen bilirsin
(10,976 puan) tarafından
Kibarlikla çocuğu göndermeye çalışıyorum fakat onda çocuk anlamıyor yalvarıyor biraz daha kalayım diye
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Kırılacak insan bu kadar rahat olmaz emin ol, kadın kendi rahatını düşürken senin kendini düşünmenin nesi yanlış ki, halka açık oyun parkı mi senin evin ? arada sırada olur amenna ama sürekli olursa orda bir dur demen lazım , seninde bir düzenin var kimsenin bozmaya hakkı yok kusura bakmasın, yada baksın bi zahmet :angry:

(10,976 puan) tarafından
Arada tabi ki olur her gün her gün.market cikiyoruz cocucbizde mecbur çıkacağız bu geri geliyoruz arkadan çocuk bende
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Yeri geliyor insan kendi cocuğundan sıkılıyor bi 15 dakika ayri kalmak istiyor kaldiki sürekli surekli komsu cocuğu cekilmez valla. Isin olmasa da kabul etme bu kadar haa bahce falan varsa indirin gun içersinde orada oynasinlar
(10,976 puan) tarafından
Canım benim bahçeye indirecek kadar vaktim olsa kendi cocuklarimi indiririm zibil gibi isim var gün icinde

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 255 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Geranium (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 845 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Aabrra (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 413 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 443 göst.
4 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...