0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Merhaba herkese, kızlar en yakın arkadaşımın 11 senedir çocukları olmuyor, benim bi kızım var şimdi yeni hamile oldugumu öğrendim aileme söyledim ama arkadaşıma nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum söylesem kendimi kötü hissediyorum söylemesem kırılır nasıl söylesem ne desem fikir verin, hamile oldugumu öğrendiğim an bunun için üzüldüm keşke Allahım dualarını duysa bi tanecik evlat verse, sizde arkadaşıma dua edin lütfen hamilelerin duaları kabul olurmuş. 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Rabbım isteyen herkese versin annelik layık olana 
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Rabbim isteyen herkese nasip etsin ben de6 yıl sonra kızımı kucağıma aldım ama hiç hamile olduğunu duyduğum kişiler için üzülmedim aksine mutlu oluyordum inşallah arkadaşında güzel haberler alirb
(28 puan) tarafından
Ne güzel, benim adıma sevinir tabi ki ama ne kadar çok bebek istediğini biliyorum ben kendimi kötü hissediyorum.
tarafından
Bence saklarsan daha çok üzülür ben kendi adıma öyle düşünürdüm yani
0 oy
(7,963 puan) tarafından
Ne kadar ince bir düşünce bu. Rabbim onada nasip etsin inşaAllah.soyle canım başkasından duymasın kırılır 
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Arkadaşınla tlfnla konuşurken laf arasında işte kızım abla oluyo de bence direk hamileyim deme 
0 oy
(1,717 puan) tarafından
Bunda cekinecek bir şey yok ☺️ Rabbim demekkki sana nasip etmiş onun zamanı var ☺️bence şöyle ben olsam acaba benim çocuğum yok kıskanırım göz ederim diyemi söylemedi diye düşünürüm. 
(28 puan) tarafından
Zate söylemesemde kırılır, yapacak birşey yok artık bi şekil söylemem lazım. Teşekkür ederim.
(1,717 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım saklaman onu daha da üzebilir. Hamilenin duası kabul olur derler, onun için dua et hep. İnşallah onun da çocuğu olur. 
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla ona da nasip etsin ama bunda bu kadar büyütülecek bir şey görmüyorum. Arkadaşında mutlaka iman ediyordur yani bunun Allah'tan geldiğine. Biz onlara böyle biraz acıma duygusuyla yaklaşıyoruz ama o kadınlar öyle güçlü oluyor ki kalpleri öyle sağlam oluyor ki sandığımız kadar yıkılmıyorlar tabii ki Rabbimiz güç veriyor onlara. Güzelce söyle bunda bişey yok. Haklısın seni de anlıyorum mesela ben hamile olduğumu öğrendim ama eltimin çocuğu olmuyodu ama söyledim yinede. Ha tuhaf oluyosun biraz ama aşırı aşırı da çekinme. 
0 oy
(435 puan) tarafından
Bende eşimin kuzeni ve arkadaşıma soyleyememistim. Arkadaşım kızmıştı ne alaka benim yigenim o uzulecekmiyim sevincem diye. Ama eşimin kuzeni ( kardeş gibi buyumusler aynı beşikte ) ağlamış benim olmuyo onun oldu önce diye 8 senedir evli. Ben karnımı filan sevemiyordum onun yanında yanımda ağladı birgün karnına dokundum inşallah Allah sanada nasip etsin dedim 1 hafta sonra ben 5 aylıkken onun haberi geldi hamile olduğunu duyurdu. Şimdi benimle yarışıyor anlamadım niye böyle yapiyo 
0 oy
(13,192 puan) tarafından
Saklarsan esirgediğini ondan sakındığını düşünür ne gözüne sok ne de sakla

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 616 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,972 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 845 göst.
6 Haziran 2022 Aile kategorisinde Aabrra (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 413 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gokturkbebeginannesi (689 puan) tarafından soruldu

380,488 soru

11,392,215 cevap

34,900 kullanıcı

...