+1 oy
728 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim bu dünyada en nefret ettiğim koku hapşırık kokusu biri hapsirsa hemen camları acarm parfum sıkarım yastiklara Bi yere hapşırık kokusu sindiyse hemen yıkarım kısaca nefret ediyorum o kokudan tahammül edemiyorum sizin nedir en nefret ettiğiniz koku   

45 Cevaplar

0 oy
(1,824 puan) tarafından
Bazı insanların kokusu ya nasıl oluyor bilmiyorum ama kendilerine has bir kokuları oluyor ter desen değil parfüm desen hiç değil bilmiyorum bir bana mı geliyor. 20 günlük bir bebekte bile o kokuyu almıştım hintli komşumuz vardı onlar da öyleydi mesela baharattan heralde 
tarafından
Evet haklısınız bende okuldayken Bi arkadaşım vardı kötü Bi kokusu vardı sırf bu yüzden arkadaşlığımı bitrdjm
-Reklam-
0 oy
(12,712 puan) tarafından
 Hani bi şeyı kurumadan alırsın kokusu olurya....
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Hastaneye Temizliğine dikkat etmeden gelen hasta kokusu ha bide sabah sabah soğan yediyse ööf
tarafından
Saglik gorevlisisjniz galba
0 oy
(5,953 puan) tarafından

ter kokusu o yuzden toplu tasimaya hic binmem 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Herseye okey de hapşırık kokusu mu varmış kiz ben kusmuk kokusundan mahvoluyorum bide bim ıslak mendili ondanda tiksinme sebebim kazaya denk geldik ilk bizdik yani önümde oldu o ıslak mendille çocukların yüzlerini silmiştim o koku kanla birleşti onu görünce kendimi tutamıyorum oguurme ve cocuklarin hali geliyor gözümün onune
tarafından
Evet hapşırık kokusu var hemde coook kötü Bi koku yada Bi tek ben alıyorum kokuyu bilemiyorum
(4,061 puan) tarafından
Gel bizim eve şuan hepimiz hasta artık kriz geçirirsin heralde:) benim bu evi bastan asa yikamam lazım
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ağiz kokusu ve ter kokusu tahammuledemiyorum allahtan esim agiz bakimina onwm verir gunluk dus aliriz amq  disarda otobuse falqn binince fenqlasiyorum kac defa bayilacaktim 
tarafından
Ay bide toplu tasimalarda ter kokusuyla parfum kokusu birleşir ya o koku benim acayip midemi bozuyo
0 oy
(11,373 puan) tarafından

Kusmuk kokusu onun dışında hiç bi şey için sorun etmiyorum:)

tarafından
Ona bile tahammülüm var hapşırık kokusuna yok
(11,373 puan) tarafından
Hapşırık kokusunu ilk defa duyuyorum  :)
0 oy
(15,280 puan) tarafından
Hiç yanmış haşlanmış yumurta kokusunu duydunuz mu? Ben daha ortaokuldayken annem sahurda ocağa haşlamak için yumurtayı koymuş. Ve uyuyup kalmış. O yumurta suyunu çekip yanmis. 10 gün evin içinden o kokuyu cikartamadik. Aşırı iğrenç birkoku. Hala aklıma geldikçe içim bulanır. 
tarafından
Hic yanmış yumurta koklamadim ama az çok tahmin edebiliyorum çünkü yumurtayı fazla pisirince bile kötü Bi koku olusuyo
(15,280 puan) tarafından
İnanamazsin öyle bı koku yok
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Hiçbir kokuya tahammülüm yok 7 24 saat evde temiz kokmak zorunda benim koku huyuö var her ne olursa olsun herşeyi kokluyorum Dişarda elbise denerken onu koklarım başka birini yemeğini yerken çaktırmadan koklarım nefret ediyorum bu huyundan ufacık kötü koku pis olsa o makina da 
tarafından
Sizinde işiniz zormuş geecekten takıntı haline getrmissinjz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bi erkek parfümü var tarif dahi edemem ögggg
tarafından
Bazı prfumler çok koyu kokuyor gercektn
0 oy
(7,689 puan) tarafından
Bozulmuş et tavuk kokusu direkt kusarım 
tarafından
Hic bozulmuş et tavuk koklamadim
0 oy
(7,797 puan) tarafından
Agiz kokusu ter kokusu
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Hamileyken limon kolonyasından nefret ettim hala da sevmem ay bi de sarımsak kokusu ama çiğ değil böyle yağda kavrulurken olan koku ıyk
0 oy
(3,569 puan) tarafından
Hamileyim su aralar tum kotu kokular nefretim ama en cok domestosla islanmis nemli kalan mutfak bezi ve o kokuya en cok benzeyen bir koku daha var ne oldugunu soylemek istemiyorum bu iki koku iyyyy
0 oy
(3,740 puan) tarafından
Yalan kokusu. 

Doğruluğundan emin olduğun bir konuda sana üfleye üfleye yalan söyleyen insanın ağzından odaya dağılan o koku. 
0 oy
(3,437 puan) tarafından
Ter kokusu   ve ağız kokusu cnm şimdi de hamileyim  et kokusunu  sevmiyorum 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Ben kolonya kokusunu hiç sevmem kokusunu duyduğun an midem bulanır .. parfüme dahi öyle sandım benimki alerji gibi bişey 
0 oy
(877 puan) tarafından
Balık kokusu 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kusmuk, ayak ıyyyaaaaak 
0 oy
(169 puan) tarafından
Sidikli kokusu.bazılarından gelir o koku. 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 644 göst.
17 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Mavikelebek (545 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 461 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 448 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mybaby01. (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 274 göst.